[ AMD guy @ 21.08.2009. 01:24 ] @
http://www.pcworld.com/article..._technology_40_big_losers.html

Ne znam da li je ovo vec bilo.

Ima dosta interesantnih stvari

Ovo poslednje me je bas nasmejalo

Citat:
40. Giving Someone Your Undivided Attention During a Social Interaction

Status: Showing signs of illness

Oh, come on--talking without simultaneously texting or tweeting is so 2008.
[ Marcony @ 21.08.2009. 06:41 ] @
Odlicno!!!
[ Ivan Dimkovic @ 21.08.2009. 07:44 ] @
Citat:

3. Getting a Busy Signal

Status: Nearly deceased

Thanks to advances in voicemail and call-waiting technology, you rarely hear that annoying broken tone any more. Unless, of course, you're voting for American Idol or listening to Pink Floyd.


Ja uvek gasim call waiting i voice mail... zasto bih se ja zlopatio samo zato sto je neko hteo da me dobije :)
[ AMD guy @ 21.08.2009. 09:24 ] @
Citat:
9. Hearing the Sound of a Modem Connecting

Status: Nearly deceased

How a familiar series of sounds could simultaneously be so grating and so gratifying is a mystery that man may never unlock. Jonesing for a fix? Try the 56K Modem Emulator.


Na zalost ovo je za nekoga jos uvek surova realnost. Pogotovo ovde u Srbiji.

Citat:
16. Enjoying Complete Privacy

Status: On life support

In the face of constant monitoring by Google and the many forms of GPS tracking in our lives (social networking shoe, anyone?), privacy has become a rare and precious commodity within the connected world. Speaking of which, that's a nice shirt you're wearing today.

[ X Files @ 21.08.2009. 09:35 ] @
...a ima i ljudi kojima izmedju Interneta i Dial-up modema bezuslovno stoji znak jednakosti.

Na primer, jedan od ozbiljnijih likova u mojoj firmi, kad ima potrebu za Internetom obavezno obavi složenu ceremoniju priključivanja eksternog modema (btw sam ga je kupio), telefona i kablova pre uspostavljanja veze, iako mu je u par navrata rečeno da iz LAN-a ima direktan pristup Internetu (brzinom od par megabita/s :D). Kad god mu je to predočeno, kao da nije ukapirao šta mu se to govori (uz izraz lica "šta lupate kad se zna da Internet ide preko modema").

Kasnije je to postalo omiljeni tračarski poligon, pa ga više niko i ne ubeđuje ;) Žali Bože IP adrese :)
[ AMD guy @ 21.08.2009. 10:49 ] @
hahaha cuvajmo IP adrese, postaju ugrozena vrsta