[ Ivan Dimkovic @ 22.08.2009. 19:11 ] @
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8216060.stm

Citat:

US police investigating a gruesome murder near Los Angeles identified the mutilated victim by a serial number on her breast implants, prosecutors say.


Ovo je stvarno bilo kreativno... tacno moze da se zamisli ko je dosao do te ideje - ludi uvrnuti doktor koji radi obdukciju :-)

Doduse i ubica je bio kreativan:

Citat:

The naked body of Jasmine Fiore, a 28-year-old former model, was found in a suitcase a week ago.


WTF ... koliko trebas da budes mrsav da bi te spakovali mrtvog u koferce :)
[ Horvat @ 22.08.2009. 19:34 ] @
jesi siguran da je u jednom delu?
[ Ivan Dimkovic @ 22.08.2009. 19:45 ] @
Da, mozda je prvo otpakovao silikone... stavio ih u posebnu kesu...
[ Lesli Eldridz @ 22.08.2009. 21:07 ] @
Isei Sagava 1

Isei Sagava 2

A to za silikone, pa sta, cudna mi cuda, Horejsio Kejn i Bouns svakog dana imaju po tri takva slucaja gde se odredjuje identitet zrtve na osnovu serijskog broja silikona, ili na osnovu broja titanijumskog srafa u koski i slicno.
[ Srđan Pavlović @ 23.08.2009. 20:31 ] @
Da, nema tih silikona koje Horacio ne bi pogledao ispod oka.

Citat:
U svojoj knjizi Sagava je napisao: „Moja strast je tako velika. Želim da je pojedem, jer ako to uradim, biće moja zauvek. Ne mogu da pobegnem od ovakve želje.“


Ma da, bice njegova dok je ne iskaki :D
[ ad0lf @ 23.08.2009. 23:55 ] @
Citat:
, ali ubrzo je policija, uz pomoć očevidaca iz parka, zakucala na kanibalova vrata. U frižideru njegovog stana pronađene su usne i leva dojka. Nažalost, Sagava se uz pomoć svog uticajnog i bogatog oca izvukao od bilo kakve kazne.


jako me zanima kako se to izvukao uz pomoc kao nekog tatice...
ovo mi tako lici na neki laznjak, jos posle kao bio zvezda u japanu, pricao kako ju je jeo na TV... ma daaaaaaaj....