[ igaigi @ 08.09.2009. 22:37 ] @
pozz,,imam skuter Sprint Eagle i nakon što sam skinuo blokadu na 1000km skuer mi se počeo kvarit,,a tj da mi se 2 puta ugasio u vožni i nisam znao što uradit pa je li to normalno ili ako netko zna neki razlog i kad mi se ugasi nemogu ga više upalit,,sad je u majstora pa ne znam još rezultate
[ SPRINT SCOOTERS @ 07.12.2009. 12:28 ] @
Pozdrav
Ukoliko majstor nije uspeo da ti resi problem oko motora javi se da ti pomognemo...
With compliments Sprint scooters
[ SPRINT SCOOTERS @ 08.12.2009. 19:35 ] @
Problem je rijesen,odveo sam ga na servis tamo su otkili da su se klipovi iskrivili i tako da su mi stavili sve nove dijelove,,hvala
[ igaigi @ 08.12.2009. 19:38 ] @
stavili su mi neke nove dijelove i vratili mi opet blokadu i rekli mi da je nije dobro skidat,,nezz stvarno nekako sam zbunjen jer se sve brzo dogodilo mada sam cekao dijelove 4mj
[ SPRINT SCOOTERS @ 11.12.2009. 08:29 ] @
Pozdrav
Gde si to cekao 4MESECA na delove? To je previse...a blokadu je dobro skinuti,to ti je kao kad bi ti trcao a nesto te vuklo nazad,brzo bi se umorio...tako je isto sa motorom,jedino je problem sto onda vise nemas garanciju
I ja vozim Sprint Eagle. Nakon 1000km skinuo sam mu blokade,doradio kvacilo i varijator i sad ide 80km/h i ima extra ubrzanje
P.S. Ukoro stize kit na 70cc
Nadam se da sam ti pomogao oko dileme sa blokadom....
With compliments your Sprint Scooters
[ igaigi @ 16.12.2009. 17:12 ] @
skuter sam nabavio u mostaru a dijelovi su isli iz banja luke u mostar i sad opet vracena blokada i ovi me preporucili da je vise i ne skidam!!!
[ igaigi @ 05.01.2010. 12:01 ] @
poz mene zanima sta uraditi kad se skuter presauguje ono kad se puno puta pokusava upaliti poz hvala!!!
[ SPRINT SCOOTERS @ 11.01.2010. 11:53 ] @
izvadis svecicu,osusis upaljacem i vratis....mora da pali
[ igaigi @ 14.01.2010. 21:36 ] @
pozz mene samo zanima ovo sto si rekao gore prije da stize neki kit od 70cc samo me zanima sta je to i samo da mi kazes ako nije problem zasto si doradivao kvacilo i varijator i je li to potrebno kad se skine blokada
[ igaigi @ 14.01.2010. 21:39 ] @
meni su sad rekli ovi iz sprinta kad su mi otišli ti neki dijelovi da mi preporučuju da ne skidam više nikako blokadu ali eto da to sad sve zavisi od mene pa sad tebe pitam ako to ništa ne šteti skuteru mogu li ja to skinut jer stvarno me živcira kad idem samo 50 na sat a znam da može skuter više
[ lancia88 @ 14.01.2010. 22:53 ] @
Pozdrav,

znaci interpunkcije:

.,;:!?

i ostali...vidi pa ih ubuduce koristi, forum sluzi za sve korisnike a ne samo za jednog, te neke osnove pismenosti moramo imati kada ga koristimo. Tako je i sa pisanjem velikih slova, sa pisanjem svega u jednu poruku a ne nekoliko za redom i ostalim stvarima, pa bi bilo lepo da se uklopis u to, koliko da i Tvoje poruke ostanu uklopljene u forum.
[ SPRINT SCOOTERS @ 15.01.2010. 08:38 ] @
Pozdrav
Ovako ocekujem da mi stigne kit 70cc za mog eagle...kvacilo sam doradjivao iz razloga da izvucem maximum iz motora,u principu nije potrebno da se doradjuje ali to zavisi od tebe ali je bolje kad se doradi
To za skidanje blokade ce ti svako reci drukcije,zavisi ko je imao kakva iskustva,ja imam samo bolja iskustva sa skinutom blokadom nego kad je blokada na motoru....