[ igaigi @ 11.09.2009. 20:14 ] @
Pozz da li netko zna šta može bit slučajno da mi se skuter gasi u vožnji i nikako da se upali prvi put je bilo do svećice i presaugovao sam ga ali drugi put nakon što sam prešao 10km opet se ugasio i majstori nisu znali šta je pa je poslan u Sjedište u Banja luku ako netko zna neki razlog neka javi thx pozz
[ Kypck @ 06.11.2009. 09:39 ] @
Ja sam imao slican problem na fvision 125cc. Mislim da je do punjenja struje ili mozda cak i do rezervoara (mislim da se problem desava kad rezervoar nije pun). Obisao sam nekoliko servisa u Beogradu i na kraju u Novom Sadu, i opet mi se desavao isti problem. Ugasi se i nece da upali posle 100, posle 10km...nema pravila. Posle 3 meseca cimanja, zamenili su mi motoric.
[ Kypck @ 30.12.2009. 18:00 ] @
i ja sam imao takav problem ali moj se ugasio i nije vise hteo da upali,meni je otisao onaj plasticni tocak sto pokrece uljnu pumpu i tako je isao na cist benzin i crkao je na oko 3500km,menjao sam mu radilicu sa klipom......i sada mu pravim sam mesavinu direktno u rezervar.......pozz
[ igaigi @ 30.12.2009. 23:55 ] @
meni se to isto dogodilo,,,kad sam dao skuter na servis zovu mene za koji dan i kazu skuter zaribao jer nije imao ulja a ja im kazem da nije tocno da sam uvijek sipao ulje i da sam imao rezervnu bocu uvijek i mislim da je isto bio problem s tim uljem jer nije tio skuter vise upalit i tako da su mi sad napravili sve ok ali ipak sam ostao pri tom da on sam mješa!!!!