[ EmilijaV @ 18.09.2009. 17:12 ] @
Opet!

Samo ovaj put sa mnogo tezim posledicama! DOKLE???

http://b92.net/info/vesti/inde..._category=16&nav_id=382052

Moze li neko u ovoj zemlji da stane ovim kretenima na put?
[ Horvat @ 18.09.2009. 17:16 ] @
prica se o tome u drugoj temi [ona sa bacenom bakljom]
[ EmilijaV @ 18.09.2009. 17:24 ] @
Pa da, u pravu ste. Vec ima toliko tema u kojima se raspravlja o istoj stvari. Samo ovaj slucaj mi se cini do sad naekstremniji!

Onda molim moderatore da spoje teme ili ovu zakljucaju.
[ zaraza @ 18.09.2009. 18:36 ] @
Citat:
EmilijaVDOKLE???


Dokle policija ne zavede ektremne mere prema bolidima.
[ EmilijaV @ 18.09.2009. 18:44 ] @
^ Ili UDBA ne prestane da ih stiti?
[ zaraza @ 18.09.2009. 18:46 ] @
Citat:
EmilijaV: ^ Ili UDBA ne prestane da ih stiti?


E pa dobro, to iskoristavanje stoke u politicke svrhe je dodatni problem.
A to ce jednom prestati, a stoka ce ostati...
[ EmilijaV @ 18.09.2009. 18:49 ] @
^ Pa mislim da problem i jeste u tome.
Slazem se da ce stoka ostati, ali ce bar zavrsiti tamo gde joj je mesto! U nekom zatvoru, ili na prinudnom radu.
[ D.H.Lorens @ 18.09.2009. 22:18 ] @
Eh , kako je lepo biti ...





[ maliradojca @ 19.09.2009. 14:17 ] @
Idioti su uhapseni,nadam se da ce da zaglave dugu robiju, da bi ostali ljudi mogli normalnije da zive bez njih na slobodi
http://www.b92.net/info/vesti/...09&dd=19&nav_id=382223
[ Mikky @ 19.09.2009. 14:35 ] @
Ma brzo ce to biti pusteno opet na ulicu, taman do sledece utakmice da docekaju nove strance s kojima partizana treba da igra...
[ anon142305 @ 20.09.2009. 15:03 ] @
Sta se ovo dogadja, ljudi?!?
http://www.blic.rs/hronika.php?id=111648

P.S. Mozda treba u posebnu temu, al svakako je u Svakodnevnici podforumu!
[ finansijer @ 20.09.2009. 17:26 ] @
To su oni o kojima govorim godinama. To su oni čiji su me roditelji ganjali u osnovnoj školi, pa posle i u srednjoj. To su oni zbog kojih me stalno banuju sa svih foruma u SFRJ. E sada su oni odrasli. I niko im ništa ne može jer su tako odrastali i postali su nedodirljivi, kao i njihove gazde u crnim jaknama i odorama.

Svi sede i gledaju šta se dogadja.

[Ovu poruku je menjao Srđan Pavlović dana 20.09.2009. u 23:37 GMT+1]
[ noreniou @ 20.09.2009. 21:44 ] @
Citat:
finansijer:...Svi sede i gledaju šta se dogadja. Sad kusajte g.o.v.n.a koja ste sami gajili...


ajd predlozite sta bi svi mogli da urade ?
da formiraju neke odrede kao u italiji da cuvaju kvartove ? da se ogranici sloboda kretanja ? da svi idu na casove prevaspitanja i uzvisenog morala ?
ili za to postoje institucije koje su placene za odrzavanje relativnog mira - tipa policije. (najnepovoljnije za drustvo je kad pojedinac il grupa pocinje da primenjuje svoju pravdu)
Ljudi shvatite, Beograd je metropola u kom zivi milion i po do 2 ljudi
Veoma je nerealno ocekivati da se nikad nece desiti neke nezenjene situacije, jednostavno NjESRA se stalno desava pri takvoj koncentraciji ljudi na relaticno malom prostoru i po tome nismo nista razliciti od recimo Pariza, Londona il Nju Jorka.

Problem kod nas je taj sto se zakoni selektivno primenjuju - dakle ako si lik bez poznastva/veza ili para osetices po ledjima sve represivne mere - ako imas svog coveka na pravom mesto zakon je tek obicno slovo na papiru.

Sto se tice konkretnog slucaja - svakako da je za zaljenje ono sto se desilo, al nemojte preterivati jednostavno takve stvari se svuda desavaju tako da nismo po tom pitanju nista, nazalost, specijalni.
[ finansijer @ 20.09.2009. 22:26 ] @
U velikim svetskim metropolama se svašta dogadja. Ali je nezabeleženo da državni zvaničnici podstiču huligane. Ko je zaboravio fraze tipa "I razbijanje je demokratija" može se podsetiti: http://www.novireporter.com/lo...NrSection=8&NrArticle=3198
[ anon142305 @ 20.09.2009. 22:37 ] @
@ finansijer
Ko je zaboravio da te banuje, moze se podsetiti:
Citat:
finansijer: Sad kusajte g.o.v.n.a koja ste sami gajili.

Nego...
Citat:
finansijer: To su oni zbog kojih me stalno banuju sa svih foruma u SFRJ.

A da pocnes da posecujes forume u nekim drugim (okolnim) zemljama, gde te zbog trolovanja i pokazivanja mrznje nece banovati?
[ losmipfc @ 20.09.2009. 23:36 ] @
Klasican primjer cime se sve danasnje vlasti koriste.
[ Lesli Eldridz @ 21.09.2009. 00:31 ] @
Citat:
IUOP_1: @ finansijer
Ko je zaboravio da te banuje, moze se podsetiti:

A da pocnes da posecujes forume u nekim drugim (okolnim) zemljama, gde te zbog trolovanja i pokazivanja mrznje nece banovati?

finasijer je sve u pravu i nikakvu mrznju on ne pokazuje.
[ finansijer @ 21.09.2009. 00:39 ] @
Ima mojih poruka i na forumima u neposrednom "inostranstvu", doduše sa drugim nick-ovima. Ali bar me niko ne dira kad pišem o varvarima. Ne živi se svuda u paranoičnom strahu da će piskaranje srušiti vladu. Za plasiranje takvih floskula trebaš imati posebno nadarene morone kako u valdajućem tako i u podaničkom staležu.
[ Srđan Pavlović @ 21.09.2009. 00:50 ] @
Citat:
Pa da, u pravu ste. Vec ima toliko tema u kojima se raspravlja o istoj stvari. Samo ovaj slucaj mi se cini do sad naekstremniji!

Onda molim moderatore da spoje teme ili ovu zakljucaju.