[ ludi_splićo @ 02.10.2009. 23:20 ] @
Što mislite o motoru navedenom u naslovu teme? Bio bi za mog oca koji ima punih 49 godina.
[ lancia88 @ 02.10.2009. 23:35 ] @
Pozdrav,

solidno ako bas mora japanac....
[ ludi_splićo @ 02.10.2009. 23:38 ] @
A što će ako neće Hondu, uosstalom zar ima išta što sa manjom cijenom što se manje kvari?
[ lancia88 @ 03.10.2009. 08:39 ] @
Pozdrav,

Caponord, BMW u bilo kom obliku, ne znam sta preferira otac od stilova motora...dok sam ziveo u Splitu, mnogo sam ganjao Jawu 250 (popularna Endura) i tada sam voleo taj stil. Danas eventualno neki chopper moze da me relaksira, a van grada najvise volim da vozim udoban turier motor, kroz grad samo volim maksi skuter. To su zelje, ne secem ih zbog finansijskih mogucnosti.

Kvarovi?
Ko zna....losa karma od svega nacini nesto lose. Tesko je davati savete.
[ ludi_splićo @ 03.10.2009. 10:26 ] @
zašto imaš averziju prema Japancima?

Moj otac želi ponajviše Hondu zbog tradicionalnog laganog i jednostavnog upravljanja sa njenim motociklima, uz to će od konkurencije 'popit' uvijek litru manje. Ako se ne varam Hondini agregati imaju sklonost da bolje vuču na niskoim i srednjim okretajim od konkurencije što je isto jako poželjno.

BMW mu je skup, a i ne privlače ga zračno-uljno hlađeni motori, pošto znamo servisera znamo da se ov R1200 masu kvare. Od BMW-a bi kao motor eventualno zanim R1200St, no skupi su ti BMW-ovi ko đava.

Da ja kupujem moj izbor bi pao na Hondu CB1300 SA.