[ Isak666 @ 05.11.2009. 09:52 ] @
Citat:
Novosađanin, koji je tvrdio da je razbio vitrinu u prodavnici i uzeo paštetu i tri viršle kako bi privukao pažnju na sebe i tako postao ministar, osuđen je na tri meseca zatvora, saopšteno je danas iz novosadskog Opštinskog suda.

"Sve to sam namerno uradio. S takvom biografijom kod nas se može dogurati i do ministarskog mesta", rekao je okrivljeni u utorak pred sudom.
Na pitanje sudije šta ga je nateralo na takav postupak, Lepojević je rekao da je čitao "Protokole sionskih mudraca" i da je shvatio da je to jedini način da se nešto pokrene.
"Želim da dođem na vlast i tamo da ostanem. Nekoliko nedelja sam razmišljao to da učinim i shvatio sam da je to najbolji način da se nešto ostvari u životu, iako sam svestan da je to zabranjeno", rekao je on.
Lepojević je 9. novembra 2007. otišao u megamarket Ziper, razbio staklo na rashladnoj vitrini, uzeo paštetu i sačekao policiju.
Policija ga je odvela kući, gde su mu našli pištolj ali ga nisu priveli u stanicu.
"Ostao sam kod kuće i popio kafu, a zatim otišao u Magnetron. Tamo sam uradio isto što i u Ziperu, samo što sam pre razbijanja uzeo nekoliko flaša maslinovog ulja. Prva flaša je pukla, ali sam drugom uspeo da razbijem staklo i uzeo pakovanje od tri viršle i sačekao policiju", rekao je Lepojević.


Ostatak


Oj Srbijo medju sljivama.....
[ a1200 @ 05.11.2009. 12:00 ] @
Shvatio covek prave vrednosti koje su ovde na ceni...
[ fanfon @ 05.11.2009. 17:36 ] @
Pogresio je u vezi pistolja. Zbog njega je verovatno i dobio ta 3 meseca. Zaboravio je da pistolj kasnije dobija po sluzbenoj duznosti...

[Ovu poruku je menjao fanfon dana 05.11.2009. u 21:30 GMT+1]
[ Isak666 @ 05.11.2009. 18:45 ] @
Mislim da je trebao poceti sa trafikama. Tako bar krece jedna dokazano uspesna ministarska karijera.
[ flighter_022 @ 05.11.2009. 22:32 ] @
Trafike, koferi, wutra i gudra, tzk tzk tzk...