[ debito @ 09.11.2009. 10:26 ] @
Bacite pogled na www.debito.rs
Radi se o web aplikaciji za licne finansije i tj. kucni budzet.
[ Fedya @ 09.11.2009. 10:46 ] @
Zar ima ljudi koji bi ostavljali takve podatke na nekom random site-u?
[ debito @ 09.11.2009. 12:28 ] @
mozda ste vec culi za mint.com ili wesabe.com, recimo da je ovo nasa varijanta prilagodjena nasim uslovima pre svega bankama. Inace poenta je u anonimnosti - osim email ne treba drugih podataka za otvaranje naloga. Ukoliko neko smatra da ga i email teoretski (mada naravno nigde ovakve informacije nece biti objavljene) moze identifikovati onda je preporuka da se otvori poseban nalog na recimo gmail, hotmail i sl.
[ Elojd @ 11.11.2009. 00:01 ] @
Nije loše. Doduše ja koristim Slamarica.com već duže vreme koja je isto od skora online, ali pre debita. Koliko vidim planira se još jedna aplikacija od krediti.rs ekipe. Pošto se očekuje da bude razvijena 2010, stičem utisak da su ideju videli od Slamarice, a potom i od debita i sad brže bolje i oni žure. U svakom slučaju otvara se tržište.
Što se tiče privatnosti svako može da napravi email nalog samo za ovu svrhu i da bude potpuno anoniman. Tako i ja imam skroz anoniman nalog i u slučaju da neko i dođe do podataka ne može ništa sa brojkama da radi kad ne može da me poveže i da vidi koliko dnevno jedem šiš ćevapa :)