[ Vladimir.V @ 16.12.2009. 06:24 ] @
Pozdrav..

Zanima me da li neko moze da mi pomogne konkretnim savetom vezano za to kako izgleda proces selekcije u Telekomu?
Mene su pozvali na razgovor,(sad za koji dan )jer su imali moj cv, pa me zanima sta da ocekujem..
To je kao prvi krug sa nekim testom iz engl, psihickim testom, razgovor i sl - to su mi rekli da je prvi krug,
nista nisu rekli ni za koju poziciji ni nesto blize,samo dodjite..
Pa me zanima da li je neko vec bio i prosao ovu selekciju i kako ona izgleda? Koliko krugova ima, sta se trazi, kad je test strucnog znanja - vezanog za IT naravno (FON - smer IT sam zavrsio , bez iskustva sam)

Hvala unapred na bilo kom korisnim savetu, znacio bi mi... Pozz
[ bachi @ 16.12.2009. 09:08 ] @
Ne znam, ali jednu stvar znam, a to je da ako nemaš vezu, ne očekuj tamo ništa.
[ lakii066 @ 16.12.2009. 10:01 ] @
Moj prijatelj je tako isto imao testitanja bla-bla...
Rekao mu čovek sa strane, odabere se određen broj kandidata da popuni proceduru, a kandidat je već određen preko veze, ili je već počeo da radi, samo se konkurs obavlja formalno.
Tako da uglavnom ljudi koje pozovu kao tebe na testove služe njima za popunjavanje procedure.
[ BBS @ 17.12.2009. 01:36 ] @
Ako je rec o preover isposobnosti onda bi to moglo da izgleda ovako nekako. Zadaju ti test inteligencije i test licnosti. Potom posle par dana sledi razgovor u kome se ispituje motivisanost za rad na odredjenoj poziciji. Ovo moze biti obavljeno i na engleskom jeziku cime se proverava i znanje jezika ako je neophodno.

Iskreno malio mi je cudno to tvoje pozvali me ali ne zanm za koju poziciju
[ bane011 @ 12.02.2010. 09:58 ] @
Sta se desili sa Vladimirom M,da li se zaposlio,i kako je bilo na testiranju.
Kako se to zavrsilo na kraju,neka odgovori.