[ @ 20.02.2010. 18:43 ] @
imam tomos automatik i zelim da ga ofarbam.ali ne znam jos u koju boju bio je u plavoj a masinu farbam u crno ako imate kakve slike i neke kombinacije sa ramom i felgama,masinom....neka extra kombinacija.....
[ @ 20.02.2010. 18:45 ] @
i molimvas da mi sto pre odgovorite jer bi trebo u ponedeljak da kupim farbu pa u utorak-sredu da ga farbam.....hvala unapred..
[ @ 21.02.2010. 10:06 ] @
ljudi ima li ko kakve slike tomosa automatika......u koju boju da ga varbam??????pomagajte..???
[ @ 22.04.2010. 09:58 ] @
moj sam farbao pre 2 godine, a kombinacija je bila-ram zuta, felne(alu)crne, rebrasta guma preko prednjih vila,masina u crno, korman u crnu, auspuh sportski ali farbani (crni), blatobrani niklovani, zadnje svetlo sa tomos sprint-a, sic presvucen u zuto-plavu, nalepnice nadji neke custom i upari ih sa klasicnim tomos nalepnicama ali upotrebi makaze pa ih drugacije ukombinuj. E to je sve sto mogu da se setim... 10 razmisli kako ces sta pa onda sklapaj, ipak, motor mora biti sa velikom paznjom uklopljen. Srecno pa baci neke slike
[ @ 08.05.2010. 18:17 ] @
jos ga nisam poceo farbati ali odlucio sam da ga farbam u plavo prednji blatobran u crno volan u crno masinu u crno auspuh crni felme isto u crno...