[ VASSS @ 02.03.2010. 21:54 ] @
U pitanju je indesit widl 126,interesuje me koji ležajevi i semering ide na ovu mašinu.
Ako neko zna,nek mi odgovori da bi sve pripremio pre menjanja ležajeva na bubnju.
Hvala...Puno pozdrava.
[ test1234 @ 04.03.2010. 10:59 ] @
Za tu masinu ti trebaju veoma kvalitetni Torex-i, macola inekoliko dobdih sekaca. Svi Torex-i su masinski zavijeni ali su prethodno umoceni u neko sredstvo koje sprecava samoodvijanje. Sraf od remenice se narocito tesko odvija. Najbolje ga je ,,pokrenuti,, ga macolom i sekacem pa ga tek onda odvijati Torex-om. Ako dosada nisi radio lezajeve na ovoj masini moj savet ti je da je celu nosis u servis ili da izvadis bubanj pa njega da odneses u servis. Mora jako da se lupa macolom. Ovi sto imaju iskustva to rese jednim udadcem a ovi sto rade prvi put mnogo lupaju dok ne steknu rutinu i iskustvo a musterije to bas nevole da slusaju i gledaju.
[ VASSS @ 04.03.2010. 20:07 ] @
U to sam se već uverio,jer sam ga pokušavao raditi(pored silnog pokušaja odvijanja šrafova),a nisu me baš gledali prijateljski.Tako će i biti,definitivno nosim ga kući i startujem.
Još jednom hvala.
[ busank @ 03.02.2011. 15:41 ] @
Koji ležaj ovde ide (tip, oznaka) da se pripremim i da li je potrebno još nešto od komponenata, sering, dihtung, tako nešto ???

Pozdrav
[ test1234 @ 06.02.2011. 09:27 ] @
Lako ces za delove, prvo vidi dali mozes to da skines.