[ Predrag Supurovic @ 09.04.2010. 07:33 ] @
http://www.radomir-miljojkovic.iz.rs
[ Take 5 @ 09.04.2010. 08:26 ] @
Izgleda da se pisac nije potrudio ni da pogleda vlastiti sajt, kad su mu promakle sitne pravopisne greške?


[att_img]
[ Java Beograd @ 09.04.2010. 10:05 ] @
Citat:
Predrag Supurovic: Evo kako treba da izgleda sajt jednog pisca


Ne razumem ovu tvrdnju ? Mislim, sajt nije loš. Iako se ponešto može zameriti što u domenu dizajna, što u domenu tehnike izrade, ipak rekao bih da je sajt uglavnom OK. Ali čemu ta tvrdnja ?

Nešto kontam:
1. Ili si ga ti pravio, pa si rešio da se pohvališ na forumu ?
2. Ili ti se mnogo dopao, pa si rešio da ga pohvališ ?
3. Ili znaš pisca, pa ga malo promovišeš ?
4. Ili pokušavaš da napraviš standardizaciju izgleda sajtova, pa ovo predlažeš kao standard za "web sajt pojedinačnog samostalnog književnog stvaraoca".

Naslov teme ima prizvuk, kao da tvrdiš: ovako i nikako drugačije !
[ Predrag Supurovic @ 09.04.2010. 12:31 ] @
Samo mi se dopalo kako je pisac resio da napravi sajt i tako se promovise. Ne ulazim u sitne greske u kucanju i da li se nekome dopada dizajn ili ne, vec prosto skrecem paznju na pristup koji je covek pokazao, a koji bi mogao da bude dobar primer drugima da urade nesto slicno za sebe.

Cemu tako zajedljivi komentari, nemam pojma. Koliko vidim, naslov ovog podforuma je "Zanimljivi linkovi", a ne "Ocenite sajt". Za to, koliko znam, postoji drugi podforum.
[ cozi @ 09.04.2010. 20:53 ] @
Mislim da je dizajn skroz rigidan i neprimeren, bar po mojim shvatanjima, jer me nikako nije zainteresovao za doticnoga...

http://brankaselakovic.com/
Sajt iz mog potpisa, koji sam radio, ali zahvaljujuci nasem omiljenom hosting provajderu(bar po broju zalbi na njihovoj temi) nisam imao priliku da prebacim u html ili bilo sta menjam...
Takodje sajt za pisca, koleginicu sa faksa...
[ Horvat @ 10.04.2010. 18:27 ] @
nista narocito nije ovaj site jos ako se uzme u obzir "404 error" na jednom od glavnih linkova ;) (a i mogao je favicon joomle da skine)

jedino mi se dopada ideja sa naliv perom

@cozi tvoj site uopste ni ne radi ;)
[ websurfer @ 11.04.2010. 14:33 ] @
Vec sam vidjao takav template (koji nije bas najsrecnije izabran). Medjutim, tema nije ocenjivanje tehnicke strane sajta a i poznato je da su pisci generalno sve neoriginalniji a i sve manje paze na pravopis tako da sve u svemu - i nije toliko lose.