[ postmortem @ 15.01.2004. 14:00 ] @
http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-test.mv
[ markom @ 15.01.2004. 15:07 ] @
Faking OSMI! Moraću ozbiljno da poradim na svojoj dobroti. Užasno.

Marko.
[ Ivan Dimkovic @ 15.01.2004. 15:10 ] @
Mene su stavili na listu cekanja kad sagrade 45-ti krug
[ Slobodan Miskovic @ 15.01.2004. 15:21 ] @
The wretched King Minos has decided your fate. His tale wraps around his body 8 times.
The sweet light no longer strikes against your eyes. Your shade has been banished to... the Eigth Level of Hell - the Malebolge!


Eigth Level of Hell - the Malebolge
--------------------------------------------------------------------------------

Many and varied sinners suffer eternally in the multi-leveled Malebolge, an ampitheatre-shapped pit of despair Wholly of stone and of an iron colour: Those guilty of fraudulence and malice; the seducers and pimps, who are whipped by horned demons; the hypocrites, who struggle to walk in lead-lined cloaks; the barraters, who are ducked in boiling pitch by demons known as the Malebranche. The simonists, wedged into stone holes, and whose feet are licked by flames, kick and writhe desperately. The magicians, diviners, fortune tellers, and panderers are all here, as are the thieves. Some wallow in human excrement. Serpents writhe and wrap around men, sometimes fusing into each other. Bodies are torn apart. When you arrive, you will want to put your hands over your ears because of the lamentations of the sinners here, who are afflicted with scabs like leprosy, and lay sick on the ground, furiously scratching their skin off with their nails. Indeed, justice divine doth smite them with its hammer.



Boze....zar sam toliko los....
[ del-boy @ 15.01.2004. 15:24 ] @
I mene je bacio u osmi!
[ Mihailo @ 15.01.2004. 15:53 ] @
Sixth Level of Hell - The City of Dis

You approach Satan's wretched city where you behold a wide plain surrounded by iron walls. Before you are fields full of distress and torment terrible. Burning tombs are littered about the landscape. Inside these flaming sepulchers suffer the heretics, failing to believe in God and the afterlife, who make themselves audible by doleful sighs. You will join the wicked that lie here, and will be offered no respite. The three infernal Furies stained with blood, with limbs of women and hair of serpents, dwell in this circle of Hell.
[ markom @ 15.01.2004. 15:53 ] @
Manje hrane i oralnog seksa i sve će da bidne OK ;->

Marko.
[ vindic8or @ 15.01.2004. 16:00 ] @
fifth?
wtf?
mislim da zasluzujem bar 7. ili 8. nivo...
jedino sto nisam iz fazona da bombardujem druge zemlje i sto nisam peder.
mislim stvarno, sta kao, samo americka vlast i pederi idu na vise nivoe? glupost...
[ Safet Beriša @ 15.01.2004. 16:39 ] @
Level: Level 6 - The City of Dis
Who are sent there?: Heretics
Score: Very High

Jeretik... baš me je potrefio ;)
[ markom @ 15.01.2004. 16:52 ] @
Uz svo dužno poštovanje, Safete, al' bilo bi i čudno da je drugačije :-))

Marko.
[ popeye @ 15.01.2004. 17:00 ] @
Osim cistilista i 1. nivoa koji su plavi, ostalo mi je sve na High, Very High (uglavnom) i Extreme... Sreca pa se ne sabiraju.

Druzim se sa Kerberom (3. nivo), al' je klopa dobra ;)
[ darkosos @ 15.01.2004. 17:00 ] @
Šmrc, samo drugi :). Mora da sam nešto lagio.
Ali najbolja je fora :
A pimp is a good thing to be. TRUE/FALSE ?
[ Safet Beriša @ 15.01.2004. 17:17 ] @
Citat:
markom:
Uz svo dužno poštovanje, Safete, al' bilo bi i čudno da je drugačije :-))

Marko.


Jeste, ali ne zbog onoga što si ti pomislio :)

Ja sam ateista, a to mu nekako dodje najbliže jeretiku, pa pretpostavljam da ih trpaju u isti krug sa nevernicima, ako - imaću bar zanimljivije društvo ;)
[ srki @ 15.01.2004. 17:17 ] @
Citat:
First Level of Hell - Limbo

C
haron ushers you across the river Acheron, and you find yourself upon the brink of grief's abysmal valley. You are in Limbo, a place of sorrow without torment. You encounter a seven-walled castle, and within those walls you find rolling fresh meadows illuminated by the light of reason, whereabout many shades dwell. These are the virtuous pagans, the great philosophers and authors, unbaptised children, and others unfit to enter the kingdom of heaven. You share company with Caesar, Homer, Virgil, Socrates, and Aristotle. There is no punishment here, and the atmosphere is peaceful, yet sad.


Izgleda da sam previse dobar u odnosu na vas :-)
[ Ni ten ichi ryu @ 15.01.2004. 17:18 ] @
Sixth Level of Hell - The City of Dis
[ markom @ 15.01.2004. 17:20 ] @
Svi koji su ispod 6. nivoa ništa je je[bd]u, ne konzumiraju alkohol i u svakom slučaju, život im je dosadniji nego da su na Islandu (što je feat for itself!). Pa vi vidite ;-)

Marko.
[ Conica @ 15.01.2004. 17:21 ] @
KUKU....ja u cistilistu

mora da nisam razumela neka pitanja

[ Ni ten ichi ryu @ 15.01.2004. 17:26 ] @
Citat:
KUKU....ja u cistilistu

mora da nisam razumela neka pitanja


a mozda si samo ekstra-super-mega-dobra dusha ;]
[ popeye @ 15.01.2004. 17:38 ] @
Citat:
markom:
Svi koji su ispod 6. nivoa ništa je je[bd]u, ne konzumiraju alkohol i u svakom slučaju, život im je dosadniji nego da su na Islandu (što je feat for itself!). Pa vi vidite ;-)

Marko.


Kategoriju dobijas prema najvisoj oceni, tako da sve mogu da ti budu plave, ali ako ti je recimo samo pohlepa crvena (4.) ispadas da si gori od onog koji je crven u svim kategorijama, ali mu je neka od nizih najveca (pozuda ili prozdrljivost na Extreme, recimo).

Tako da ako je plavo preovladjujuce u tvojim rezultatima, slabo si ti video bilo sta od navedenog, mada si duboko zaglibio. ;-)

Eto, toliko o pravdi strasnog suda posle smrti... :)
[ NikolaVeber @ 15.01.2004. 17:57 ] @
Zanima me samo da li Sveti Petar koristi ovaj upitnik na "intervjuu". Mora da se i on modernizovao... Ako je tako, druzicu se sa vama u 6. krugu...
[ caiser @ 15.01.2004. 18:08 ] @
Ovde je izgleda fora da padnes na sto vece muke. :) cccc Sve sam gresnik do gresnika. :) Mada nisam ni ja nista bolji. Takodje sam u 8. krugu. Tu nas izgleda ima najvise. :)

Mora da je 9. nivo mnogo lep. Ime me podseca na koitus. :)

Code:

Level 9 - Cocytus
[ -zombie- @ 15.01.2004. 18:10 ] @
ja sam sedmi, ali mi nije baš jasna ona statistika dole.. meni za sve nivoe od petog do devetog piše "extreme", a zašto sam onda baš sedmi?

a verovatno je i tačno tu negde. sa jedne strane verujem u boga, ali smatram da je organizovana religija čista fikcija ;)

isto, ne volim nasilje, rat i slično, ali zato volim da uživam u životu..

kad sve saberem, verovatno je tu negde :-P
[ stalker @ 15.01.2004. 18:19 ] @
Srki, vidimo se u prvom nivou
[ Miroslav Strugarevic @ 15.01.2004. 18:34 ] @
Fifth Level of Hell

Pijem, ne pusim, ne drogiram se.. Heheh.. Dusa od coveka :)
[ vindic8or @ 15.01.2004. 19:40 ] @
izgleda da je na ovom testu fora da je najveci greh ako se prezderavas.
mozes da mrzish, lazesh, kradesh, varash, manipulishesh, analishesh i oralishesh, pimpujesh i sve odreda i da ne stignes blizu dna... ali zato ako se prezderavas, pravac na razanj letis...
mislim u to samo veruju one glupave manekenke...
ja se licno ne prezderavam nikada, jer nisam iz fazona da je hrana jedno od zadovoljstava u zivotu, ali kakve veze ima. mislim da i bez toga zasluzujem nesto bolje od pishljivog 5. layera...

inace, vezano za Dantea Aligijerija...
po mom tumachenju covek je bio 100% gay. one price o nedodirljivoj devojci i jedinoj pravoj i iskrenoj ljubavi koja mora da bude takva, da nema nikakav kontakt sa devojkom, je ocigledno gay homosexualna, zar se ne slazete?
jasno da u to vreme nije mogao da kaze javno, a verovatno ni privatno da je homos, pa je onda to morao da pretvori u neku estetski lepu formu koju je predao generacijama i generacijama posle sebe. a svi se oni i dalje tripuju kako je danteova renesansna slika ljubavi jedini oblik najcistije, najprirodnije i najneiskvarenije ljubavi, dok se licno gnushaju gejeva, i navijaju da ih prebiju kad ovi izadju da paradiraju.
e zato, prijatelji u mojoj knjizi Dante dobija ravno 9. lejer! covek im je svima zesce zavukao, sve ih je napravio magarcima. to je za respect.
inace kad bi ovo rekao, npr. onim likovima sa SANU oni bi me spalili na lomachi (to je njihov nivo). ali nista, drugi obraz i to, i ja bi njih sve komplet u starachki dom, koji bi izgradio direktno na groblju, zatvorio. da odsede tamo, bar dok im ne iskopam grobove (eto zar za ovo ne treba da dobijem bar 8. lejer ko sva deca?).
[ Conica @ 15.01.2004. 19:44 ] @
nije fer.....
kako ja nemam nikakvog drustva
[ caiser @ 15.01.2004. 20:01 ] @
Previse si fina. Takvi nikad nisu popularni. ;)))
[ vindic8or @ 15.01.2004. 20:08 ] @
Citat:
caiser:
Previse si fina. Takvi nikad nisu popularni. ;)))



caiser, iz tvog potpisa vidim da ces zavrsiti pravo u raju da se smarash citavu vecnost :))))))))))
mislim, ako se ne ide u raj, zato sto hoces da pomognes ugrozenoj deci koja su pola planete udaljena od tebe, onda ne znam zasta se ide :))))


osim, ako ne dobijas neki procenat od ovoga... onda se vidimo na 5. lejeru :)
a verovatno ces i nize od toga :)
ccc...
bar da stavis neki uvaljivacki link ko svi posteni spameri :))) ccc :)))
[ caiser @ 15.01.2004. 20:17 ] @
Hehehehe... sad jos postadoh i spamer. Pitam se u koji krug to vodi. :) Mozda mi pomogne da se prebacim u taj famozni deveti krug. :)))))

Inace sa www.porloschicos.com nemam nikakve veze osim sto volim zemlju porekla. (iz vise razloga :))))
[ flylord @ 15.01.2004. 21:13 ] @
Purgatory Repenting Believers Very Low
Level 1 - Limbo Virtuous Non-Believers Very Low
Level 2 - Lustful High
Level 3 - Gluttonous Low
Level 4 - Prodigal and Avaricious Very Low
Level 5 - Wrathful and Gloomy High
Level 6 - The City of Dis Heretics Extreme
Level 7 - Violent Extreme
Level 8 - the Malebolge Fraudulent, Malicious, Panderers High
Level 9 - Cocytus Treacherous Moderate

Mene stavise u 6. nivo. Mada mi nije jasno kako ovo racunaju. Ispade da sam izrazito nasilan:) i jos i jeretik:)) Ovo su ocigledno pravili oni manijaci sto veruju da postoji bog:))
poz
[ Maniac @ 15.01.2004. 22:45 ] @
<b>The Dante's Inferno Test has banished you to <i>the Third Level of Hell!</i></b><br>Here is how you matched up against all the levels:<br><table cellspacing="1" style="margin: 5px; background-color: #000000; border: none; font: 10pt arial, verdana, 'sans serif';"><tr style="font: bold 12pt arial, verdana, 'sans serif'; text-align: center; color: #ffffff; background-color: #333333;"><th><b>Level</b></th><th><b>Score</b></th></tr><tr style="background-color: #220033; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#0" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Purgatory</a></b> (Repenting Believers)</td><td style="color: #3344bb; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Very Low</b></td></tr><tr style="background-color: #110022; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#1" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 1 - Limbo</a></b> (Virtuous Non-Believers)</td><td style="color: #4466dd; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Low</b></td></tr><tr style="background-color: #220011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#2" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 2</a></b> (Lustful)</td><td style="color: #ff1133; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>High</b></td></tr><tr style="background-color: #330011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#3" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 3</a></b> (Gluttonous)</td><td style="color: #ff1133; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>High</b></td></tr><tr style="background-color: #440011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#4" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 4</a></b> (Prodigal and Avaricious)</td><td style="color: #aa33aa; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Moderate</b></td></tr><tr style="background-color: #550011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#5" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 5</a></b> (Wrathful and Gloomy)</td><td style="color: #4466dd; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Low</b></td></tr><tr style="background-color: #660011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#6" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 6 - The City of Dis</a></b> (Heretics)</td><td style="color: #3344bb; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Very Low</b></td></tr><tr style="background-color: #770011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#7" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 7</a></b> (Violent)</td><td style="color: #aa33aa; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Moderate</b></td></tr><tr style="background-color: #880011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#8" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 8- the Malebolge</a></b> (Fraudulent, Malicious, Panderers)</td><td style="color: #aa33aa; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Moderate</b></td></tr><tr style="background-color: #990011; color: #eeeeee;"><td style="padding: 4px;"><b><a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-information.html#9" style="color: #ff3344; text-decoration: underline;">Level 9 - Cocytus</a></b> (Treacherous)</td><td style="color: #aa33aa; background-color: #333333; padding: 4px;"><b>Moderate</b></td></tr></table><br><b>Take the <a href="http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-test.mv">Dante's Inferno Test</a></b>
treci krug????
[ postmortem @ 15.01.2004. 22:58 ] @
***i ga, i ja sam hteo nesto zesce. pao sam u sesti krug. pa zar mene opakog prljavog ruznog metalca u sesti krug? zivot je ponekad kurva :)
[ TiXo @ 15.01.2004. 23:12 ] @
2 :)
[ stalker @ 15.01.2004. 23:24 ] @
Ovo me podseca na onaj psiho test za vojsku
Citat:
Da li cujes glasove u glavi koji ti govore da ubijes nekoga? - Ponekad


Samo sto oni u vojsci hvataju samo 6. i vise nivoe

[ Safet Beriša @ 15.01.2004. 23:46 ] @
Ahahaha već sam zaboravio na taj test :))

Citat:
Da li misliš da bi bio sposoban da budeš vođa organizovane kriminalne grupe?


Najzabavniji deo testiranja... osim mozda pišanja u epruvetu ;)

A kako vidim biće gužva na tom 6. nivou... oćemo li svi stati?
[ bluesman @ 16.01.2004. 02:43 ] @
Malo je "patriotski" test, zadnja 2 kruga su "izdajnici" i "prevaranti", ne znam odakle ja u toj grupi... valjda zato sto sam odgovorio sve protiv religije... :-)
[ Vertygo @ 16.01.2004. 02:52 ] @
Your shade has been banished to... the Fourth Level of Hell!

Piše da sam sebičan i da ništa ne delim... :(...



Moje moje samo mojeeee :).
[ weB_KiLeR @ 16.01.2004. 08:32 ] @
Ma de ja nisam nesto za prezderavanje itd. pa sam u 6-om nivuo :]
Al sam los...
[ NLO @ 16.01.2004. 15:16 ] @
Sixth Level of Hell - The City of Dis
[ iz0t0p @ 30.01.2004. 11:02 ] @
8 krug. Ja sam velika zloca
[ zi:: @ 30.01.2004. 12:11 ] @
Čudan neki test ... Dospeh u drugi krug, makar mi je do devetog sve high ili very high ...

Takođe zabavan test, toplo preporučujem:
http://www.madblast.com/funflash/swf/HellTest.swf

Poznajem osobe kojima je faktor 190 (!!), a bogami i one kojima je faktor 27 (a da su stariji od 7 godina). Moj je 112 ...

A koji je vaš?
[ velja83 @ 09.02.2004. 10:58 ] @
Ja u drugom krugu verovatno nisam dobro razumeo sva pitanja!!
[ Nemanja Jakovljevic @ 08.03.2004. 02:29 ] @
8 nivo
[ SBSL @ 08.03.2004. 03:11 ] @
9-ti nivo... :) p.s Ustvari bolje bi bilo da stavim "tuzica" a ne smeska :(
[ Seslak @ 08.03.2004. 21:55 ] @
Hahaha, ja sam 8 krug :)

Ma bas je dobro, nasao sam Cara Lazara i Gandija, upravo cugamo sljivu, kazu da je jedina dozvoljena za legalnu prodaju ovde. Valjda, kako oni rekose previse srba ovde uticalo na to :) dakle na pravom sam mestu, sa svojima :) a ucinilo mi se kao da sam video negde i Kenedija i Martina Lutera Kinga kako igraju Q3. Ma ovde je strava, nikad nije dosadno... :) potrudite se da dodjete... :) Upravo se spremamo da napravimo najveci joint u istoriji povijesti :))))))))))))
Ajd, vidimo se :)


-Satanin izaslanik :)
[ abishai @ 28.03.2004. 01:47 ] @
Hm... 5th level. Znaci da bih bio dobar, ne trebam da karam, da jedem, da mrzim ljude... lose, lose...
[ artichoka @ 28.03.2004. 18:07 ] @
... da psujes...

ja Sixth Level of Hell - The City of Dis
[ Neflernis @ 05.04.2004. 04:28 ] @
2. Sa Cleopatrom i jelenom Trojanskom. Wow, pakao nema sta
[ yu_rainman @ 06.06.2004. 15:12 ] @
A, da da... 6 krug i za mene... Mada mi se svidja. Jedan od retkih koji ima i ime: City of Dis... Nekako mi bas pristaje!
[ Danijela @ 08.06.2004. 11:41 ] @
Ja sam u cistilistu, ne znam kako vam uspeva da dodjete do 8-9tog nivoa


[ malice @ 15.06.2004. 14:49 ] @
level 6 - very high
level 7 - high
level 8 - high
Jel' ovo dobro ili lose?
[ Marko Bijelic @ 15.07.2004. 11:21 ] @
Skromni 5 krug (sviđa mi se prisustvo Stiksa...)

0, 1 - Very Low
3 - Moderate
2, 4 , 8, 9 - Very High
5, 6, 7 - Extreme

[ kuki87 @ 01.06.2010. 15:10 ] @
ja sam 8 krug :D
[ flighter_022 @ 01.06.2010. 15:41 ] @
Ninth Level of Hell - Cocytus

This is the deepest level of hell, where the fallen angel Satan himself resides. His wings flap eternally, producing chilling cold winds that freeze the thick ice found in Cocytus. The three faces of Satan, black, red, and yellow, can be seen with mouths gushing bloody foam and eyes forever weeping, as they chew on the three traitors, Judas, Brutus, and Cassius. This place is furthest removed from the source of all light and warmth. Sinners here are frozen deep in the ice, faces out, eyes and mouths frozen shut. Traitors against God, country, family, and benefactors lament their sins in this frigid pit of despair.
[ boxxter @ 01.06.2010. 16:19 ] @
Dante je svoju inspiraciju za pisanje nasao u delima Vergilija. Mozda ce nekom da bude interesantno da zna.

Dante made Virgil his guide to Hell and the greater part of Purgatory in The Divine Comedy. Dante also mentions Virgil in De vulgari eloquentia, along with Ovid, Lucan and Statius, as one of the four regulati poetae (ii, vi, 7).

Virgil continues to be considered one of the greatest Latin poets.


http://en.wikipedia.org/wiki/V...Late_antiquity_and_Middle_Ages
[ Stefan Jocic @ 02.06.2010. 00:05 ] @
Ja dobih ovo...

Citat:
Your fate has been decided....

You are one of the lucky ones! Because of your virtue and beliefs, you have escaped eternal punishment. You are sent to the First Level of Hell - Limbo!

[ boxxter @ 02.06.2010. 09:43 ] @
Limbo? David Hasselhoff? To je moja vizija pakla.

http://www.youtube.com/watch?v=ggIKV-jKz_U&feature=related
[ anakin14 @ 03.06.2010. 02:44 ] @
Fourth Level of Hell

Purgatory Repenting Believers Very Low
Level 1 - Limbo Virtuous Non-Believers Very Low
Level 2 Lustful Low
Level 3 Gluttonous High
Level 4 Prodigal and Avaricious Very High
Level 5 Wrathful and Gloomy Moderate
Level 6 - The City of Dis Heretics High
Level 7 Violent High
Level 8- the Malebolge Fraudulent, Malicious, Panderers Very High
Level 9 - Cocytus Treacherous Low
[ cvijic_ltd @ 21.06.2010. 10:59 ] @
Treći nivo. Korektno.