[ anakin14 @ 04.05.2010. 23:41 ] @
http://beta.kurir-info.rs:84/c...-ujeo-coveka-za-lice-32875.php
[ Ivan Dimkovic @ 04.05.2010. 23:50 ] @
Psu ce se odbijati od plate dok ne nadoknadi stetu... :-)
[ Count Zero @ 05.05.2010. 06:39 ] @
Ih, kol'ko su se gradovi u Srbiji naplaćali zbog džukaca, mogli su da otvore bar jedan dogvill (prihvatilište).
[ NoneVi @ 05.05.2010. 09:46 ] @
Zašto jednostavno ne postreljaju te sve avlijanere po ulicama?
Kome se ne sviđa nek usvoji jednog.
[ neca @ 05.05.2010. 10:20 ] @
Pazi sta pricas, mozda te sutra tuži nego društvo za zaštitu životinja... :D :D
pa i ja da se pitam i ja bi isto tako uradio...evo sad gledam, kod mene u komsiluku je bilo jedno i sad ih je okotilo jedno 7-8 malih koji vec nisu normalni...uvece nije prijatno proci tuda uopste, a tek treba da porastu.
Inače i u Smederevu znam za dosta slučajeva gde su ljudi dobijali lepe pare za ujede pasa i to se ovde ažurno isplaćuje, nema mnogo čekanja :D
[ Count Zero @ 05.05.2010. 10:42 ] @
Citat:
Zašto jednostavno ne postreljaju te sve avlijanere po ulicama?

Bolje da ih vrate u avlije
[ burex @ 05.05.2010. 11:39 ] @
Juče prolazim prometnom ulicom i vidim nekog mešanca dobermana i bog zna čega kako leži ispred nečije kapije... Mislio sam da prođem pored njega, ali malo morgen, jer kada sam video stanje tog psa zaobišao sam ga u širokom luku kao i svi ostali. Naime, beton oko njega je bio skroz mokar od kereće sline a sam pas je konstantno ujedao sopstvenu nogu baš kao na ovom klipu. Nije ništa jeo niti sam video ijedan strani predmet u njegovoj okolini. Da znam za neki broj telefona kome bi mogao prijaviti tako nešto (ili da mi 988 može dati neku takvu informaciju), vrlo rado bi to učinio, a ovako će se samo eventualno pozvati 94 kada pas odluči nekoga da napadne (a u kakvom je stanju, ne bih se nimalo iznenadio).
[ vladorr @ 05.05.2010. 11:46 ] @
U Kraljevu je gomila Roma naplatila od opštine odšetu zbog ujeda pasa lutalica. Dok ih nisu uhvatili: otkuvali glavu mrtve keruše i redom se medjusobno "ujedali" za zadnjice i butine!
[ burex @ 05.05.2010. 12:01 ] @
^
Š...ta? Ima neki link za ovo?
[ Ivan Dimkovic @ 05.05.2010. 12:02 ] @
Citat:
burex
Naime, beton oko njega je bio skroz mokar od kereće sline a sam pas je konstantno ujedao sopstvenu nogu baš kao na ovom klipu


Mozda ima "split personality" problem :-)
[ staticInt @ 05.05.2010. 12:25 ] @
Svakako moze da tuzi grad jer je to u njihovoj nadleznosti normalno dobice i odstetu tu je stvar jasna :)
[ Emil Ranc @ 05.05.2010. 13:32 ] @
Citat:
NoneVi: Zašto jednostavno ne postreljaju te sve avlijanere po ulicama?

Mislim da je bolje (predstavlja trajnije rešenje) postreljati vlasnike koji kučiće izbacuju na ulicu kad im dosade.
[ MilanTarot @ 05.05.2010. 17:36 ] @
Ti avlijaneri imaju pravo na te ulice isto koliko i bilo ko od nas.
[ Ivan Dimkovic @ 05.05.2010. 17:41 ] @
Pravo je koncept koji smo izmislili MI, ljudi.

I ti avlijaneri nemaju bas puno prava - zapravo nemaju ama bas ni jedno pravo da bauljaju ulicama, tako kaze pravo (zakoni) :-)
[ anakin14 @ 05.05.2010. 18:35 ] @
Citat:
MilanTarot: Ti avlijaneri imaju pravo na te ulice isto koliko i bilo ko od nas.


rece milan tarot i osta ziv
[ Count Zero @ 05.05.2010. 18:38 ] @
Ma avlijaner po definiciji ne treba da bude na ulici, ne?
A džukci-lutalice.. Kako kaže onaj šinter u crtaću (Vitez Koja): "U pseću kuću mo-raš, jer ogrlicu ne-maš!"
Citat:
rece milan tarot i osta ziv

Javlja mu se - on samo prenosi
[ Hadžihalef @ 05.05.2010. 18:43 ] @
]
Citat:
anakin14: rece milan tarot i osta ziv

Kamo lepe sreće da je većina razumela poruku, Ples s vukovima bio bi normalna pojava...bar većini.
[ MilanTarot @ 06.05.2010. 11:03 ] @
Uh, kako volim kad me citiraju!

Da krenem redom...

Citat:
Ivan Dimkovic


Pravo je koncept koji smo izmislili MI, ljudi.

I ti avlijaneri nemaju bas puno prava - zapravo nemaju ama bas ni jedno pravo da bauljaju ulicama, tako kaze pravo (zakoni) :-)


Prvo, zakoni nikako nisu sinonim za pravo!!!

Drugo, zamolicu te da citiras clan zakona u kome si procitao to sto si napisao.

Ukoliko stvarno mislis da psi nemaju nikakva prava da idu ulicama tj rade to protivpravno, hajde mi odgovori zasto pravne institucije ne reaguju na to kao sto reaguju kada bilo ko (i bilo sta!) ucini nesto protivpravno?