[ lajter @ 16.07.2010. 11:05 ] @
Da vam napisem moj slucaj!!!

Ja sam pre 3 meseca predao papire i uplatio 75 eura za odlazak na rad u nemacku-grad Ahen-na gradjevinu beogradskoj firmi GROSSE HAUS DOO vlasnika MILORADA KRICKE,a on je istu posle mesec dana prebacio u Sabac,trebali smo otici navodno do 15 juna ove godine nas 90,ali kao sto vidite nismo,od tog dana gospodin konstantno nesto laze i izmislja neke razloge sto se tice vracanja novca i papira iako ga ja zovem po 2,3 puta nedeljno-NEVEROVATNO KAKO JE COVEK SPOSOBAN ZA IZMISLJANJE.
A slicno sam prosao pre dve godine- otisao sam na rad u Rusiju takodje preko beogradske agencije EXLUZIVE vlasnika IGORA TASEVSKOG,radili smo tamo tri i po meseca po najgoroj zimi kada su se gore navedeni posvadjao sa tamosnjim poslodavcem iz nama nepoznatih razloga-bukvalno smo tamo gladovali nedelju dana -ko nije imao neke kinte u steku,pa smo se vratili nazad i do dana danasnjeg gospodin TAsevski nam nije isplatio po dve zadnje plate u vrednosti od 1500 do 2000€ za ta dva meseca-iako je sacekavsi nas na aerodromu KUNECI SE U DECU CVRSTO OBECAO DA CE NAM ISPLATITI DO
ZADNJEG DINARA-JER ON HOCE DA MU OBRAZ BUDE CIST PREMA SVIMA RADNICIMA KOJI SU BILI TAMO!!!!

ZATO BIH VAS ZAMOLIO AKO SLUCAJNO NAIDJETE NA TAKVE BEZITE STO DALJE OD NJIH
[ spezia @ 26.07.2010. 11:31 ] @
Svaka cast. Korisna informacija. Mada mislim da 90% firmi u Srbiji ima slicne gazde po ponasanju :(
[ Onaj @ 28.07.2010. 12:23 ] @
Citat:
spezia: Svaka cast. Korisna informacija.

E... Ali veliko je pitanje da li je informacija ili dezinformacija