[ Xatex @ 22.08.2010. 23:50 ] @
E ovako, da najprije objasnim situaciju! Imam skuter Yamasaki (YM 50QT-6) 50ccm. Jučer sam ga namučio uz jednu malo veću stranu s nas dvoje (..možda to i nije tolko bitno, ne znam),, i nakon 5-10min vožnje išao sam po pravcu gdje nije mogao preko 50km/h, motor je se odjednom izgasio, i dok sam još bio u vožnji par puta sam dodao gas motor je još malo proradio i opet se izgasio... stao sam sa strane i skuter od tada više nije upaliio! (da dodam, goriva sam imao, ulja također,, svijećica u redu!)
Pa evo, ako netko zna bilo šta o ovome i u čemu bi mogao biti problem, nek se javi! Hvala...
[ vladd @ 29.08.2010. 00:31 ] @
Izmeri i kompresiju, izgleda da je masina preforsirana..moguce je da su karike, klip..u problemu

Poz
[ vladd @ 11.09.2010. 11:22 ] @
Mogao bi da pogledas i membranu na karburatoru, to se i meni jednom dogodilo. Membrana ti je odmah ispod poklopca karba, odvrnes 2 srafa i pazis na onaj feder ispod da ne odleti, i skines polako membranu.Ja sam jednom vozio 2 ribe i stade sqt, nece pali, zabrunda, ja dodam gas on se ugasi, al to zavisi koliko se izbusi membrana, meni je bila rupica, pa je pravio malo vakum, tebi je mozda veca rupa pa ne pravi vakum! Javi sta je bilo! Pozdrav!