[ mserifov @ 11.01.2011. 22:43 ] @
imam suzki dr 600 cm hard enduro ima 28000km na satu jeli to puno ili malo
[ MileG @ 13.01.2011. 20:29 ] @
Puno...
[ KULJA111 @ 13.01.2011. 22:52 ] @
Nisi napisao koje je motor godiste, mada nije ni bitno. Ako je redovno odrzavan, tj menjano ulje i filteri za Suzuki 600 ccm 28.000 je nista.
Da se sada ne gadjamo sa ciframa ali treba on da predje jos jako puno km nemaj brige. Samo redovno odrzavanje i ne stedi na ulju,
kupi najskuplje.
[ KULJA111 @ 15.01.2011. 20:59 ] @
Suzuki je uvezne neki dan. Ono bas je sila od masine uvezo sam ga iz Švice tamo je neki frajer nadgledo farmu sa njim. Al masine je extra mislim da je redovno servisiran. Ulje sammu naravno zamjenio i kupio najkvalitetnije sto sam mogao da kupim. I dvije nove svjćice sam zamjneio. Ali i ja mislim da je uz redovan servis 28000 km nula za njega. Sto nas narod reko tek se razradio. Ipak je ovo japanac napravio da se narod iživljava na njemu.

Al sa novim uljem radi ko satic steta sto je ovako samo malo egzotičan teško je doći do djelova ali nije ne moguće.

PS. motor je 87 godište
[ mserifov @ 15.01.2011. 21:01 ] @
Suzuki je uvezne neki dan. Ono bas je sila od masine uvezo sam ga iz Švice tamo je neki frajer nadgledo farmu sa njim. Al masine je extra mislim da je redovno servisiran. Ulje sammu naravno zamjenio i kupio najkvalitetnije sto sam mogao da kupim. I dvije nove svjćice sam zamjneio. Ali i ja mislim da je uz redovan servis 28000 km nula za njega. Sto nas narod reko tek se razradio. Ipak je ovo japanac napravio da se narod iživljava na njemu.

Al sa novim uljem radi ko satic steta sto je ovako samo malo egzotičan teško je doći do djelova ali nije ne moguće.

PS. motor je 87 godište