[ jakalazu @ 02.02.2011. 11:38 ] @
daklem...mašina krene uobičajenoa sa radom kad je startujem...izbaci vodu,pa je primi i krene da vrti donja prskalica, e sad nakon nekih 10 minuta realnih (merio štopericom) stane ispiše eror i krene da izbacuje vodu, ali na displeju prikaže da je prošlo samo 3 minuta ???, tekperatura sa početnih 27 dođe na 30-31 stepen, na ekonomik programu koji traje1 sat i 13 minuta.Do sad mi se dešavalo da recimo jednom ili dva puta godišnje da mi se pojavi voda ispod mašine i ja je iskrenem na stranu voda iz nje izcuri i nastavi da radi opet narednih 7-8...meseci.Ali sad nije to problem jer nakon erora ugasim mašinu i odmah je startujem ponovo, i to sam probao više puta, i mašina otprilike radi isto vreme i prikaže grešku.Inače imam još jedan problem...guma na otvoru koja dihtuje za gornju prskalicu mi je propala pa sam ja ,,tigrom,, lepio neku koju sam uspeo da nabavim u jednom servisu, koja nije original ali ajde da probam,...mi se u otvoru pomerila i sad gornja prskalica ne vrti...ima li tih guma igde da se kupe.....
[ jakalazu @ 03.02.2011. 11:10 ] @
Tek sad sam primetio da ispiše ,,err 1,, to valjda ukazuje na kvar....znam da kad sam imao problem sa curenjem vode pisalo je ,,err 4,,Inače otvorio sam je odozdo i sve mi deluje normalno , suvo je,ništa nije izgorelo i puklo...kolko sam ja video, Ajte ljudi neka ideja,savet, pomoć....
[ jakalazu @ 04.02.2011. 16:21 ] @
rešio sam problem ali sam napravio drugi...