[ ppredrag @ 06.02.2004. 17:40 ] @
Redovno posecujem kladionice i kad-kad "otkinem" koji dinar ali se to desava retko.Pa bih zamolio sve koji su skloni ovoj "slabosti" da upute koji savet,predloze fiks i slicno a ja cu im uzvratiti na istovetan nacin.Mozemo sastavljati tikete pred svaki vikend.
ZAJEDNO do dobitka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ Darko Prelic @ 06.02.2004. 17:49 ] @
Znaš kako naš narod kaže - ostavi se ćorava posla ;)

To bi otprilike bio najprijateljskiji savet.
[ trawarijus @ 06.02.2004. 17:58 ] @
E kako da budes siguran u ono sto igras ili barem mislis da si siguran!
1.POGLEDAJ PRIJE UPLATE DRUGE LISTE TJ.KVOTE (NE NASE NEGO STRANIH KLADIONICA)
2. NIKAD, NIKAD NE ISPUNJAVAJ TIKET U KLADIONIONICI.
3. NIKAD NE IGRAJ U GLAVU.
4. IGRAJ STO MANJE PAROVA I NE LETI ZA LOVOM
5. SA SRECOM ...POLOMIO NOGE
6. DABOGDA POSUSIO KLADIONICE
[ superbaka @ 06.02.2004. 21:10 ] @
evo mogu da ti dam caletov broj telefona...
on od toga zivi, procenat pogadjanja mu je oko 30%...
ima neke kombinacije i zaradjuje od 700 do 3000 din po listicu...
[ Vertygo @ 07.02.2004. 02:23 ] @
Pazi sve zavisi koliko para ulažeš, a koliko hoćeš da izvučeš...ja igram redovno kladionicu ali kao što darx reče to su uglavnom ćorava posla, retko ko se od toga obogatio, a i taj ko se obogatio visi u kladionici veći deo dana i prati formu svakog igrača...ja npr. igram igre radi, znači nikada ne ulažem mnogo ali nikada ni ne dobijam mnogo, nikada se ne oslanjam na to da će mi kladionica doneti pare za nešto potrebno, već je uvek 'ako uleti dobro je, ako ne, barem sam se zabavio / utrošio par sati gledajući utakmicu/prateći rezultate'...ja recimo igram obično na 50-100 dinara, ali su dobici 500-1500 u proseku...kad pogledam sada, nisam u minusu čak ima tu i nekog plusa ali ništa značajno...u proseku sam uvek po koju hiljadu ispred kladionice...
Takođe jedan savet...nikada ne gledaj kako što više para da dobiješ na jednom tiketu, rasporedi na više listića sa manjom zaradom...
Hm, a savet oko nekog tipa sada za vikend...pa evo ja sastavih jedan sitan listić na 500 kinti večeras...
volvs - arsenal 2
leverkuzen - ajntraht 1
porto - leirija 1
lion - gengamp 1
beveren - anderleht 2
[ trawarijus @ 07.02.2004. 17:59 ] @
...bilo bi dobro ako neko ima neki Programcic za kladionice ili nekakav tiping program.....

Pozdrav iz Osla .....igram uglavnom Norway I.ligu