[ Horvat @ 23.03.2011. 14:53 ] @
Citat:
Dvojica rudara poginula u rudniku kod Čačka

ČAČAK - U rudniku magnezita u Milićevcima kod Čačka kasno sinoć poginula su dvojica rudara.

Radoslav P. (54) iz sela Gornja Gorevnica kod Čačka i Siniša S. (51) iz mesta Tometino Polje kod Požege su nastradali kada se na njih obrušilo rudarsko okno
na dubini od oko 35 metara, saopštila je danas čačanska policija.


Nesreća u rudniku u Milićevcima, pogonu rudnika magnezita "Šumadija Čačak", dogodila se sinoć oko 22.30, a uviđaj su obavili istražni sudija Višeg suda u
Čačku i policija.

izvor
[ madcama @ 23.03.2011. 17:02 ] @
Ajd sad da cujem lekare ili ucitelje da im je tezak posao i da im trebaju vece plate.
[ NoneVi @ 23.03.2011. 17:15 ] @
Citat:
madcama: Ajd sad da cujem lekare ili ucitelje da im je tezak posao i da im trebaju vece plate.


Nemoj tako. Oni su završili FAKULTET.
[ fanfon @ 23.03.2011. 18:45 ] @
Pogresno rezonujes. Po tebi lekarima i profesorima ne treba dati vece plate, jer rudari rade tezak posao a imaju male plate. A jel ti palo na pamet da pomislis da bi i jedni i drugi trebalo da imaju velike plate? Kriza i tesko stanje u privredi izgovor? Mozda, ali za to nisu krivi rudari, lekari i profesori vec ona bagra koja pljacka vec 20 godina drzavu-politicari, bizMismeni i ratni profiteri.
[ superbaka @ 23.03.2011. 18:58 ] @
opet generalizacija...
svakih 5 minuta se po jedan zdravstveni radnik zarazi hepatitisom B... a samo je rudarima tesko...
btw, ja sam na antirabicnoj terapiji (sutra idem po trecu dozu od 5) jer sam bio u kontaktu sa psom zarazenim besnilom...
nemoj da posmatrate stvari uskim pogledom!
[ flylord @ 24.03.2011. 08:16 ] @
da li MZ mora da postane crna hronika!?
[ Nebojsa Milanovic @ 24.03.2011. 08:46 ] @
Bravo flylord na komentaru.

Predlažem da se konačno i moderacija usmeri u tom smeru jer ovo više nema smisla.
[ Ivan Dimkovic @ 24.03.2011. 10:56 ] @
Ovo je totalno besmisleno - da li ce vase seirenje sa platama doktora vs. rudara pomoci porodicama zrtava ovog tragicnog cina? Da li ce pomoci uopste necemu?

Porodicama tragicno preminulih rudara iskreno saucesce - a ova tema ide pod lock, jer je degutantna.