[ DOLLE @ 23.03.2011. 21:03 ] @
Imam problem sa ves masinom ARISTON AVL 88. Radila normalno i zavrsila program kada ja ukljucena sledeci put nije davala "znakove zivota",lampice ne svetle a samim tim nece ni da pocne da radi.Masina ima dva modula jedan gore pored selektora programa,temperature i centrifuge i jedan dole u dnu.Molim kolege za pomoc.
[ test1234 @ 24.03.2011. 08:56 ] @
Pregledaj napajanje 220 V da li dolazi i prolazi RSO filter pa ces onda dole na plocu onaj dzek izddvojen sa dve zice, braon i plava. To mozes i ovako sa skinutom plocom.

Posle pregledaj i bravicu.
[ DOLLE @ 24.03.2011. 13:55 ] @
Hvala,test1234,sve to je provereno imam od druge ves masine slican modul (skinuo sam sa njega trijak za regulaciju motora trebao mi za drugu masinu) postavio sam ga i masina je pocela da izbacuje vodu cim je bravica aktivirana,ali nijedna lampica ne svetli i ne moze se iskljuciti na glavni taster.Dvoumim se koji je od modula "riknuo".
[ test1234 @ 24.03.2011. 21:43 ] @
Ne moze slican, mora odgovarajuci da se gadja sa onom plocom gore.
[ DOLLE @ 25.03.2011. 10:26 ] @
Znam da ne moze slican ali sam probao da bi utvrdio koji je modul riknuo, ovaj na slici ili onaj gore kod selektora programa.Kako da utvrdim koji je modul riknuo? Da li je neko imao slican problem i kako je ga resio?