[ gajo2 @ 09.05.2011. 23:43 ] @
U stanu gde trenutno živimo imamo veš mašinu Sangiorgio Malice 100 koja se puni od gore, tj. nije ona klasična koju koriste ljudi kod nas. Ja ustvari još nikad nisam ni video ovakvu mašinu od pre, pa ne znam kako ovo treba da radi... problem je što nešto puno koristi centrifugu, meni se čini da skoro 50% vremena troši na centrifugisanje. Možda to i nije centrifuga nego možda mašine ovog tipa moraju mnogo jako da vrte onaj bubanj pa se čuje kao da je centrifuga, u svakom slučaju ne znam, pa me zanima da li je ovo ovako normalno? Ja sam očekivao da će praviti iste zvukove kao klasični Gorenje ali to nažalost nije slučaj...

Svi natpisi su na italijanskom i ima neki mnogo glup programer gde imaš samo 1, 2, centrigufa, pa opet 1, 2... tako da ne znam da li koristimo ispravan program ili ne. U svakom slučaju se odeća opere, ali me brine da ako ovo toliko centrifugiše da će jednom pocepati odeću.

Hvala unapred za svaki savet!
[ test1234 @ 13.05.2011. 20:16 ] @
Licenca "Elektrolux"-a.(Italijanska). Srednja evropska klasa. Ispiranje normalno traje 45min. a sa dodatnim ispiranjem traje 55min. Generalno dobra masina ako nije mnogo izdrndana.