[ Rilex @ 12.02.2004. 12:25 ] @
posetite nas sajt.Dobicete detaljne informacije.Takodje mozete besplatno skidati mp3 muziku,i chatovati. http\\www.ptt.yu/korisnici/r/a/rastko
[ reject @ 12.02.2004. 12:49 ] @
Mozda je ovo offtopic, ali primetio sam sve cesci mis-use reci crossover.
Evo sta kaze http://www.essentialsofmusic.com/glossary/c.html

crossover Recording or artist that appeals primarily to one audience but
becomes popular with another as well (e.g., a rock performer who makes jazz
recordings).

Sta znaci onda ''mi sviramo kros-over'' ?
[ caiser @ 12.02.2004. 13:16 ] @
Citat:

-Poboljsan je ceo sajt.


Na sta li je licila onda ranija verzija? :o)
[ caiser @ 12.02.2004. 13:18 ] @
Citat:
reject:
Sta znaci onda ''mi sviramo kros-over'' ?


Mozda su narodnjaci koji sviraju punk. :)
[ reject @ 13.02.2004. 11:10 ] @
Ma dobro, ne moramo biti odmah otrovni i krvolocni,
evo ja nisam rekao nista lose (doduse nisi ni ti, ali
zle oci mogu svasta da vide (zato je tu ''so ti u zle oci,
kamen ti u usta'' - romska anti-kletva, pogodna za
koriscenje u svim situacijama)) samo mi nije jasno
sta mu dodje to ''krosover'' kod nas?
Koliko sam ja shvatio to je kad na primer bend mesa
punk i ska tako da su oba relativno jednako zastupljeni.
Domaci primer kros-overa bi bio jazz bubnjar Dragisa
koji je postao ''poznat'' svirajuci narodnjake.
[ @ 14.02.2004. 01:52 ] @
Cross-over je cisto ime benda.A muzika koju sviramo nisu narodnjaci pomesani sa punkom.Vec neka vrsta Epskog Punka.Uskoro ce srici demo snimci,pa ces moci da se uveris...
[ -=k3rn3l=- @ 15.02.2004. 00:10 ] @
i stvarno kako to sada svi svoj punk imaju. Daj pojasni to Epic Punk sta ti je to kao punk a u stvari melodicno i sltko da dobijes secer koliko sam ja razumeo. :o) Salim se naravno bez ljutnje. Daj pojasni to malo od 5-og osnovne ne slusam punk pa sam izgleda iskocio sa puta daj pojasni.
[ weB_KiLeR @ 15.02.2004. 00:51 ] @
Citat:
-=k3rn3l=-:
i stvarno kako to sada svi svoj punk imaju. Daj pojasni to Epic Punk sta ti je to kao punk a u stvari melodicno i sltko da dobijes secer koliko sam ja razumeo. :o) Salim se naravno bez ljutnje. Daj pojasni to malo od 5-og osnovne ne slusam punk pa sam izgleda iskocio sa puta daj pojasni.


I ja slusam punk od 5-og osnovne i neces verovati koliko sad ima punk pravaca ... :P
Imas emo, screamo, ska, celtic, OI punk, nazi, s.h.a.r.p. , california itd...
Imas ih kolko volis ni ja sam ne znam sve pravce tako da mi nije nista cudno :)))
[ Marko Bijelic @ 15.02.2004. 11:50 ] @
Citat:
rilex:
Cross-over je cisto me benda.A muzika koju sviramo nisu narodnjaci pomesani sa punkom.Vec neka vrsta Epskog Punka.Uskoro ce srici demo snimci,pa ces moci da se uveris...


U tradiciji Ništa ali logopedi? :)

Kad već spomenu njih, jel ima neko odavde bar jedan od njihova dva albuma, prosto ih je nemoguće pronaći u slobodnoj prodaji...
[ weB_KiLeR @ 15.02.2004. 12:32 ] @
Citat:
mungos:
Citat:
rilex:
Cross-over je cisto me benda.A muzika koju sviramo nisu narodnjaci pomesani sa punkom.Vec neka vrsta Epskog Punka.Uskoro ce srici demo snimci,pa ces moci da se uveris...


U tradiciji Ništa ali logopedi? :)

Kad već spomenu njih, jel ima neko odavde bar jedan od njihova dva albuma, prosto ih je nemoguće pronaći u slobodnoj prodaji...


Imam ja sve od njih na nekim kasetama ali to treba izbunariti, najjaci album oto rino klica... :PP
Ako budem nasao kasete bacicu na mp3 pa cu okaciti na net!