[ fanfon @ 06.07.2011. 09:55 ] @
Verovatno vecina zna da treba da upari cepove sa 2 simbola koja se traze da bi dobili nagradu. Jeste li dobili neku vredniju nagradu? Moja koleginica je prosle nedelje dobila HTC telefon, a odmah da obavestim da je jedan cep sa kljucem zavrsio u kontejneru koji su komunalci odneli pre nego sto je pronadjen pa je sad samo 4 automobila u igri
[ 3way @ 06.07.2011. 22:17 ] @
Znaci bacili ste mi auto u kontejner.
Dobro, Mini je ionako trash...

Nego, jel tvoja koleginica dobila ili samo skupila par cepova? Ja sam prosli put (kada je bilo neko skupljanje poena) skupio za lopticu skocicu i nikad je nisam dobio :)
[ fanfon @ 06.07.2011. 22:45 ] @
Dobila je telefon odmah sledeci dan. Eno ga kucka svaki dan na poslu. To je onaj HTC-S model. Ima kod nas stovariste pica gde se podizu nagrade, a telefon je podigla u Subotici.
[ srlexic @ 07.07.2011. 02:52 ] @
Ah, u mom gradu su svi podobijali fotke automobila, ali pitanje je koliko će na kraju i biti izvučeno automobila :(
[ fanfon @ 07.07.2011. 11:01 ] @
Vrlo moguce da ne bude vise od 1-2 posto nagradna igra traje do 24.jula. Lepo su to smutili. Ko zna koliko su uopste i pustili nagradnih cepova u opticaj. A vidim da ljudi bas mnogo kupuju kolu...
[ Milos Dedijer @ 07.07.2011. 11:10 ] @
Ovo je druga nagradna igra gde sam cuo da je neko bacio glavnu premiju, ortak ogrebao 3 znaka mercedesa na grebi al mislio da moraju da budu u jednoj liniji. What's wrong with you people?!
[ fanfon @ 07.07.2011. 13:01 ] @
Ovde je bilo u pitanju neznanje. Majka devojke koja je kupila bocu kole nije ni znala da ima nagradna igra, a kamoli da je dobila jedan od 5 simbola za glavnu nagradu pa je mahinalno bacila praznu bocu u smece. Sledeci dan njih 10 je preturalo po deponiji trazeci tu kesu sa smecem, ali skupljaci sirovina su bili brzi...
[ triac @ 07.07.2011. 23:08 ] @
Ja sam isto dobio pod cepom neki auto pa sam bacio, valjda treba uz to jos nesto da se skupi..nisam se udubljivao.

Ionako od toga za bogate nema nista

p.s

A i generalno mislim da se daje onaj lezbo auto, tako da nema ni govora da se igram oko toga...
[ Shadowed @ 07.07.2011. 23:42 ] @
Da, treba uz njega onaj kljuc sto je fanfon bacio (ili neko od njegovih, sad se ne secam tacno)
[ voja_pfc @ 08.07.2011. 20:47 ] @
Citat:
Milos Dedijer: Ovo je druga nagradna igra gde sam cuo da je neko bacio glavnu premiju, ortak ogrebao 3 znaka mercedesa na grebi al mislio da moraju da budu u jednoj liniji. What's wrong with you people?!


:) Ne kazem da nije tako (tj da ti nije receno tako), ali ovo je treci put da cujem istu pricu za mercedes i to da je neko mislio da moraju biti u istoj liniji (2x uzivo i sad ovde citam). Ili svi pricaju o istoj osobi ili je takvih koji su to uradili gomila (tj izmislili da su to uradili).

Isto sam cuo pre i za frikom stapice, kao drugov drug druga nije znao da ista dva znaka su nagrada, pa kasnije preturao po kontejnerima da trazi gde je bacio.
Pre ce biti da neko takve price izmislja :)
[ vladd @ 09.07.2011. 13:53 ] @
Ma da, nakon takvih prica, odredjene gradjanske strukture detaljno precesljaju otpad

Uglavnom videcemo, cepovi sa nagradama ce biti poslati u ciljne predele za osvajanje trzista, takav je zakon marketinga.

Pre nekih par godina, nagrade su se slivale u NS i okolinu, sada je vreme za osvajanje nekog drugog regiona.

Poz
[ sonus70 @ 09.07.2011. 16:00 ] @
Jel nek dobio nešto vrednije od Coca Cola nagradne igre?

Jeste, ja dobio dijabetes.
[ Ixtis @ 10.07.2011. 00:20 ] @
:-) Ja sam jedan od tih bolida koji je pre X godina bacio greb karticu sa Mercedesom A klase, ako se dobro sećam.
I stvarno sam tada mislio da treba tri u jednom redu da budu. Supruga mi je svedok.
I danas se slatko ismejem kad se setim toga. Ebiga nije kome je rečeno, nego kome je suđeno ;-)
[ 3way @ 10.07.2011. 00:35 ] @
Kako bre, toliko vas pobacale te kartice, a opet svi Mercedesi podeljeni?
[ 3way @ 10.07.2011. 00:37 ] @
A i briga me za taj mercedes...makar da dobijem retro bocu :) Kokakola iz staklene flasice je najbolja.
[ superbaka @ 10.07.2011. 07:09 ] @
u Jagodini bacen kljuc jedno vece, a sutra auto... ista osoba je u pitanju...
[ anon142305 @ 10.07.2011. 08:08 ] @
Citat:
3way: makar da dobijem retro bocu :) Kokakola iz staklene flasice je najbolja.

Btw, retro bocu mozes i da kupis, po kaficima i diskontima...
[ ventura @ 10.07.2011. 09:42 ] @
Citat:
3way: Kako bre, toliko vas pobacale te kartice, a opet svi Mercedesi podeljeni?

Oni sigurno znaju koliki procenat ljudi ne gleda te nagradne igre i to sve, pa štampaju više nagradnih kupona da kompenzuju...
[ 3way @ 10.07.2011. 13:30 ] @
Citat:
IUOP_1: Btw, retro bocu mozes i da kupis, po kaficima i diskontima...


Znam, al nije to isto :)
[ make_lele @ 23.08.2011. 12:54 ] @
Citat:
ventura: Oni sigurno znaju koliki procenat ljudi ne gleda te nagradne igre i to sve, pa štampaju više nagradnih kupona da kompenzuju...


Ma kako da ne. I sta ako se zeznu u proracunu pa im donesu vise nagradnih tiketa/cepova ili sta vec, nego sto imaju automobila???