[ wa543 @ 09.08.2011. 13:10 ] @
Jel zna možda netko kako se skida guma na modelu Gorenje WA 543, pogledao sam sve moguće klipove i izgleda jednostavno, ali nema na tom modelu nikakve da odvojim gumu ili skinem žičanu oprugu. Ne znam uopće otkud početi, poludit ću?? Već pola sata gledam u to i jednostavno ne kužim, nema ničega, jel to zaljepljeno s prednje strane?
[ rewqrewq @ 09.08.2011. 17:40 ] @
Odma da ti kažem - slaba vajda da to izvedeš sam. Ne može da se nauči gledanjem.
[ mugi junuzovic @ 10.08.2011. 07:35 ] @
Nije ništa zaljepljeno. Sa prednje strane imaš šelnu sa oprugom koju moraš skinuti. Sa unutarnje strane kaći se guma na kadu i pričvršćena je isto sa šelnom koja se zateže sa šerefom. E tu nastaje problem što je pristup veoma loš da se odvrne taj šeraf. Ima malu ulegnuće u protu tegu moraš naći neki mali šarafciger i probati ga odvrnuti odnosno malo popustiti i onda malo jače povuci gumu i ona će spasti. Stvar ti je samo u praksi i malo vještine. Ja sam sebi napravio šarafciger za te stvari u obliku L. To ti je to . Pozdrav!!
[ test1234 @ 10.08.2011. 11:56 ] @
Mora teg da se skida.
[ mugi junuzovic @ 11.08.2011. 12:36 ] @
Ja ga nisam nikad skidao. Napravio sam mali šarafciger baš za ovo i uz malo truda i vještine uspije se.