[ Mihael Kirić @ 19.02.2004. 16:53 ] @
During the last boot-up,your system hung for an improper CPU Speed settings.Your system is now working in safe mode.To optimize the system performance and reliabitity,make sure the CPU speed conforms to the specifications of your CPU.

MOŽE LI MI TKO PREVESTI OVAJ TEKST,po mogućnosti da mi možda i objasni.?!.

~~~~~~~~~H~V~A~L~A~~~~~~~~~~~~~
[ smfilip @ 19.02.2004. 17:24 ] @
Kaze da ti procesor ne radi na predvidjenoj brzini i da zbog toga Windows radi u Safe Modu...
Jesi li nesto `cackao` po BIOS-u?
[ RiV @ 20.02.2004. 01:21 ] @
Citat:
Mihael Kirić:
During the last boot-up,your system hung for an improper CPU Speed settings.Your system is now working in safe mode.To optimize the system performance and reliabitity,make sure the CPU speed conforms to the specifications of your CPU.

MOŽE LI MI TKO PREVESTI OVAJ TEKST,po mogućnosti da mi možda i objasni.?!.

~~~~~~~~~H~V~A~L~A~~~~~~~~~~~~~


Tokom zadnjeg podizanja sistema (startovanja OS-a iliti paljenja kompjutera na dugme, ne sa shibicom) on se obesio(sistem) tj. pao je jer se nije dig'o!
Znachi nije se podigao jer si chachkao po BIOS-u i podigao clock procesora tj. pokushao si da oscilira malo vishe a on nece pa je pao!
Da bi sve radilo kako bi trebalo vrati se u BIOS i vrati sve na defaults factory settings pa probaj. Inache ce se podizati samo u sigurnosnom modu!
Mogu ja i bolje ali je kasno...............
[ Alt-F4 @ 20.02.2004. 13:00 ] @
Imao sam i ja slican problem, i javljao se povremeno.Ne znam, ali cini mi se da mi se to desavalo samo kad je prostorija u kojoj se nalazi komp. izuzetno hladna, tj. nije bilo grejanja
Koja ti je kofiguracija?Ja imam AMD 2000 XP(radi na 1667 MHz), ploca Asus a7v8x-x(ostalo je cini mi se nebitno).Moze biti da je nesto do kofiguracije?
Ja sigurno nista nisam cackao oko biosa, i problem se desavao povremeno, samo kad poalim racunar.Prethodno je propisno bio izgasen.
BIG pozdrav
[ Mihael Kirić @ 20.02.2004. 14:42 ] @
Imam Intel Celeron 2000MHz(400 BUS),ASUS P4B266,400 BUS,256 DDR,266,SAMSUNG,ATX 300W....
Ma clockao sam procesor na 2666MHz(533 BUS) i ta mi se poruka pojavila tek nakon 5 paljenja računara,i više se nije pojavljala,nisam ga spustio na 2GHz,a uostalom odlićno radi i malo se greje.jako je stabilan
Max.38C..
Što kažete,dali je to u redu??????????
[ Slobodan Miskovic @ 20.02.2004. 15:32 ] @
Citat:
Ma clockao sam procesor na 2666MHz


To je zato sto ti procesor radi na djavoljem broju Mhz....nisu to cista posla :))))
[ darkofdoom83 @ 22.02.2004. 17:01 ] @
a kako bi preveli " JA SAM SVOJ MESEC "
pa " I AM MY MOON" iliti na srpskom aj em maj mun
hahahahaaaaahahaaa