[ Fuzz @ 25.02.2004. 02:14 ] @
ko nije pogledao,nek se sacuva mucenja,prokleta stvar nikad da zavrsi...
nema radnju,nema cak ni fazone koji cesto izvlace nase filmove...ocaj...
jel gledao jos neko?
[ Lazarevac @ 25.02.2004. 11:18 ] @
Nemoj tako nije bas toliko los film, iz njega bi se mogle izvuci dve korisne stvari

1.U onoj sceni kad su u banci punoj para bilo bi odlicno da Dinkic snimi neku reklamu za NBJ

2.Mogla bi se napraviti i dobra reklama za ove fisklalne kase u nemackoj kuci kad ih ova dvojica obijaju

Film malo podseca na Balkan expres al nema veze
[ fanfon @ 27.02.2004. 15:18 ] @
Planirao sam da ga gledam za koji dan. Zar je bas toliko los?
[ postmortem @ 28.02.2004. 13:11 ] @
Citat:
Lazarevac:
Nemoj tako nije bas toliko los film, iz njega bi se mogle izvuci dve korisne stvari

1.U onoj sceni kad su u banci punoj para bilo bi odlicno da Dinkic snimi neku reklamu za NBJ



nisam gledao film, ali, iz reklame sudeci, zar to nije glavna Posta u Vozdovoj, u Nishu? zna li neko?
[ VRider @ 28.02.2004. 14:13 ] @
Film je skroz dobar.
Nema radnju, kad izadjes iz bioskopa nemas pojma sta si gledao, ali je dobar nacin da potrosis sat i po, dva, koliko traje. Nasmejes se, nasmejes i odes kuci. Gledao sam i mnogo gore, i to su dobili i Oskare.
[ Fuzz @ 01.03.2004. 00:24 ] @
@ fanfon
Ja stvarno mislim da je los i da im ne treba uvecavati gledanost...vidis kako se pale kao da stignu Zonu po gledanosti,glamur,ludilo...
@ VRider
Na koje si se to fazone smejao reci mi molim te? :)
[ djdrale @ 01.03.2004. 13:16 ] @
Film je medju najvecim sranjima. Ja juce jedva cekao kad ce kraj.
[ fanfon @ 02.03.2004. 20:39 ] @
Dok nisu reklamirali filmove kao pre neku godinu onda je bilo mnogo lakse cuti da li je film dobar ili ne. Jednostavno se procuje ako je hit. Sad su se opametili sto se tice reklame pa rade kao i na zapadu posto dobra reklama najvise prodaje film pa ljudi nagrnu u bioskope a onda razocaranje do nekog drugog filma! Kad se Zona reklamirala svi su se napalili a posle gledanja skoro se nikom nije svidela koga znam...
[ VRider @ 02.03.2004. 20:48 ] @
@Fuzz: Necu reci sta me je to nasmejalo, ali cu reci da nije bilo sile koja bi me naterala da gledam LOTR ceo. A Rajh sam gledao da me niko ne tera...
[ VRider @ 03.03.2004. 22:46 ] @
Da li neko zna gde moze da se skine glavna numera u mp3 formatu?
[ fanfon @ 04.03.2004. 11:50 ] @
Proguglaj malo. Ima da se nadje...