[ ph0boS @ 11.12.2001. 14:29 ] @
Vako!
Imam S3Trio V64+ (1mb) , K6-2 450mhz , itd . Kad pustim film on sece slike (sa HDDa) , jako zajebano. Njakao sam podesavanja koja spustim na minimum , a ona ovako izgledaju :

-idem: MPEG-LAyer 3 decoder/Quality / [Frequency (Full,Half,Quarter) ; Stereo Mode (Stereo,Downmix) ; Resolution (16bit,8bit) ; CPU type(Pentium,486) ]

Rezolucija je 800x600 i 16bit .

Sad ja ta podesavanja stavim na minimum ili bar mislim da to uradim (8bita,quarter,486,downmix) i on radi malo bolje , ali nedovoljno , fora je sto ni ne znam tacno sta ta podesavanja predstavljaju ,odnosno ne znam sta ona rade tacno kad ih njakam . E,sad ,probao sam da smanjim rezoluciju na 640x480 i 256 boja , i malo je bolje , A NAJVECI PROBLEM je sto kad spustim rez. onda ta podesavanja nemogu da namestim na minimum [pocne da brljavi ,ubrza film itd...] . Kako da gledam film u malo losijoj rezoluciji , a da mi slika ide normalno ? Ja sam ubedjen da mogu iako je g. kartica samo 1 mb . Ili mozda neki program postoji da skresem rezoluciju filma ,ili nemammm pojmaaa...pomozite...
[ ph0boS @ 11.12.2001. 21:35 ] @
Uspeo sam nekako vec
zanima me da li ima dodatak za winmedija player za pustanje subtitle-ova ?
[ @ 05.03.2002. 19:39 ] @
Citat:
ph0boS:
Uspeo sam nekako vec
zanima me da li ima dodatak za winmedija player za pustanje subtitle-ova ?
dali si probao BSPlayer super je
[ iNCUBUs @ 06.03.2002. 08:02 ] @
Citat:
ejaganj1:
Citat:
ph0boS:
Uspeo sam nekako vec
zanima me da li ima dodatak za winmedija player za pustanje subtitle-ova ?
dali si probao BSPlayer super je


ja koristim MicroDVD Player 1.2 i nemam zalbi :)
[ Mario @ 06.03.2002. 08:24 ] @
Citat:
iNCUBUs:
Citat:
ejaganj1:
Citat:
ph0boS:
Uspeo sam nekako vec
zanima me da li ima dodatak za winmedija player za pustanje subtitle-ova ?
dali si probao BSPlayer super je


ja koristim MicroDVD Player 1.2 i nemam zalbi :)

Ja takodje koristim MicroDVD Player 1.2 i super je, samo se svaki put porodim dok se ne pojavi subtitles, jer ga ovi nasi pirati lose narezu, pa ga program ne prepoznaje.
[ BuzzLightyear @ 13.10.2021. 19:30 ] @