[ Jorgovan88 @ 06.05.2012. 14:46 ] @
Znaci trebao bi neko, ako moze, da mi preporuci neki program za strimovanje igrice LeagueOfLegends

Probao sam sa Frapsom ali problem je slideci... Kada normalno udjem u igru igram na rezoluciji 1920x1080 i imam 60FPS sve radi ok... Ali kada pre ulaska ukljucim Fraps imam jedva 15FPS i igra dosta koci + video bude ogroman, mutna slika i secka....
Sto se tice konekcije imam 8/1.5 - ali strimovanje i nije toliko bitno. Mozete mi preporuciti i program koji ce samo da mi snimi klip pa cu ja posle upload. Znaci treba mi program koji snima i kompresuje snimljeno ali da radi "lagano"...
Masina je sledeca...

Athlon X2 2,8 Box
2 GB DDR2
Gigabyte ploca
Graficka Gigabyte GT 430 Nvidia

Ako treba nesto od delova da kupim moze predlog...

Hvala
[ 3MAJ86 @ 10.05.2012. 15:20 ] @
Napravi nalog na nekom od poznatih stream sajtova, osnovni nalog je svuda besplatan. I od njih ćeš dobiti softver za strimovanje. Imaš justin.tv, twitch.tv... i još brdo tih sajtova za stream. Dota2 streameri su najviše na twitch-u. (barem oni koje ja pratim).

A što se tiče snimanja, ja koristim fraps, i da, meni malo padne frame rate kada krenem da snimam, ali imaj u vidu da tada se dosta optereti CPU, ali HDD pre svega. U toj rezoluciji ti je snimak od par minuta "težak" i po 10ak gb. Naknadno taj snimak posle kompresuješ u neki od poznatijih formata ako hoćeš da radiš upload na YT na primer.