[ zorand5 @ 17.06.2012. 10:38 ] @
Ovaj frizider koristim vec 10 godina i do sada nisam imao nikakvih problema bio sam prezadovoljan. Od juce sam primetio da donji deo sta je samo za hladjenje nije dovoljno ohladio, hrana i pivo mi nije ohladjeno kao sta je bilo i prije. Pomislio da je od leda koji je bio prilicno u komori za zamrazivanje, pa sam ga fino lepo pocistio, ali opet isto. Primetio sam da vise je iskljucen nego ukljucen, kad udarim po dugme termostata on pocinje da radi, ali ne svake put. Dal je taj isti termostat i za zamravanje i za hladjenje jer gornja komora je jos uvjek u funkcii i radi kao sta treba, ili ima posebni termostat za zamrazivanje. Recite mi dal je samo do termostata ili ima neki drugi kvar. Skinuo sam semu mog friza i stavicu je da vam olesnim.

Veliki pozdrav!!!
[ mugi junuzovic @ 17.06.2012. 13:43 ] @
Po ovoj shemi to je frižider sa jednim kompresorom i jednim termostatom. Isti termostat reguliše obje komore. Mislim da ti je do termostata da ne uključuje na vrijeme ( možda zaštekava). Probati ako imate drugi termostat ilil se obratite nekom majstoru. POZZ!!
[ zorand5 @ 17.06.2012. 13:55 ] @
Citat:
mugi junuzovic: Po ovoj shemi to je frižider sa jednim kompresorom i jednim termostatom. Isti termostat reguliše obje komore. Mislim da ti je do termostata da ne uključuje na vrijeme ( možda zaštekava). Probati ako imate drugi termostat ilil se obratite nekom majstoru. POZZ!!



Zasto onda radi komora za zamrzavanje kao pre bez nikakvih problema?
[ mugi junuzovic @ 17.06.2012. 21:49 ] @
Mislim da nedostaje plin čim bolje hladi u gornjoj zoni. Posao za majstora rashladnih aparata.
[ Pajapatak @ 17.06.2012. 23:30 ] @
Verovatno termostat pravi problem i treba ga zameniti.