[ reiser @ 19.06.2013. 01:18 ] @
Pozdrav,

sutra bih ujutru trebao da budem tamo, polazim iz centra (Trg Republike), zanima me da li ide neki minibus, i koji? Ako se dobro secam, video sam da E7 ide tamo, ali na netu nisam nasao da staje na toj stanici. I ako ide, gde bih trebao da ga cekam u centru? Nisam u mogucnosti da idem normalnim autobusom, a ne daje mi se 700+ kinti za taksi.

Adresa instituta je Mihaila Avramovića br.28

[Ovu poruku je menjao reiser dana 19.06.2013. u 02:33 GMT+1]
[ boyan3001 @ 19.06.2013. 01:30 ] @
E7 ide Crnotravskom, ispred VMA. Mozes da sidjes jednu stanicu pre VMA i onda peske do Ortopedije. Ali ima vise od pola km da se pesaci.
Pogledaj na PlanPlusu: http://www.planplus.rs/
Levo od polja za pretragu sajta imas link "Gradski saobracaj" i tu mozes dobiti spisak svih linija u Beogradu i pregledati njihove trase. Takodje, nadjes na mapi stanicu i kad predjes misem preko nje dobices listu linija koje tuda prolaze. Klikom na broj linije ce ti prikazati trasu.
[ reiser @ 19.06.2013. 01:40 ] @
Najverovatnije cu onda tako, do Slavije busem, a odatle sa E7, thx.
[ Exodusbgd @ 19.06.2013. 08:31 ] @
Ne znam da li je kasno za informaciju - autobus br.42 staje tačno ispred instituta. Uđe se na Slaviji na početnoj, obično bude relativno prazan, i ima nekih desetak stanica do instituta.
[ EmmaR @ 19.06.2013. 21:15 ] @
Citat:
reiser: Pozdrav,

sutra bih ujutru trebao da budem tamo, polazim iz centra (Trg Republike), zanima me da li ide neki minibus, i koji? Ako se dobro secam, video sam da E7 ide tamo, ali na netu nisam nasao da staje na toj stanici. I ako ide, gde bih trebao da ga cekam u centru? Nisam u mogucnosti da idem normalnim autobusom, a ne daje mi se 700+ kinti za taksi.

Adresa instituta je Mihaila Avramovića br.28

[Ovu poruku je menjao reiser dana 19.06.2013. u 02:33 GMT+1]


Jeste 42, ne kreće tačno sa Slavije (tu završava, okretnica), već iz Birčaninove ili ako ti je lakše imaš stanicu preko puta Hrama Sv Save na Vračaru. Ima i mini bus koji prati njegovu trasu. Stanica pre VMA (teško ćeš ih promašiti, sa desne strane u smeru kretanja busa - upečatljive građevine, pogotovo VMA).
Druge varijante su 78, 40, 41 i još neki (koliko ukapirah sve gde piše Banjica II) ali oni ne prolaze pored klinike: siđeš ili stanicu pre VMA ili na VMA (ovo mi je lakše: vratiš se dve sporedne ulice nazad pa onda levo i posle skrećeš desno na svakoj raskrsnici, već kod prve raskrsnice klinika se vidi, ... sve ukupno do 15 minuta pešačenja, iliti samo 1 stanica). Ovo ti je ako 42-ojka nikako da naiđe, a treba ti hitno prevoz.