[ darko 79 @ 01.07.2013. 14:07 ] @
Ko je nadlezan za ispostavu PIO fonda,jer ljude vracaju sa saltera vec 2 nedelje navodno im ne radi sistem,a prava je istina da radnica koja radi u ispostavi nestrucna samo sa srednjom skolom i ne ume da gradjanima izda uverenje da nisu penziono osigurani,a bez te potvrde onaj na salteru RZZO-a,nece da overi zdravstvenu knjizicu uprkos svim drugim dokumentima,stanje je takvo vec 2 pune nedelje.
pogotovo je alarmantno jer dolaze ljudi sa teskim srcanim smetnjama i kojima je terapija hitna,a istu nisu u stanju dobiti bez overene zdravstvene knjizice,jedino da plate cenu pregleda u zdravstvenoj ustanovi.
[ rafiki @ 01.07.2013. 21:16 ] @
Njen nadredjeni, mozda?
[ darko 79 @ 02.07.2013. 07:23 ] @
danas idem ponovo i zvacu nadleznog njenog direktora licno,ja razumem da ona ne zna da izda uverenje,ali to je njen problem,pismo da saljem najmanje im treba 5 dana dok bilo sta preduzmu.

[ shadow-bg @ 05.07.2013. 17:28 ] @
Javi kako je proslo
[ darko 79 @ 05.07.2013. 17:44 ] @
Citat:
shadow-bg: Javi kako je proslo


zvao sam je telefonom i pitem da li radi sistem,kaze proradilo je.
otisao sam tamo i dobio uverenje,cak je i napisala sa hemijskom olovkom da nije penziono osigurana,na samom uverenju potpisala i udarila pecat,

znaci da institucije i nadlezni ipak rade svoj posao,ali samo i iskljucivo ukoliko im se neko obrati.
trebalo je proci pune 2 nedelje da bi sistem proradio u ispostavi pio fonda.
[ Boris Tadić @ 15.07.2013. 00:08 ] @
Pečat u glavu.