[ tdusko @ 20.09.2013. 11:16 ] @
Jel ima nekoga da je u toku u vezi ove ujdurme koja se desava u Stepi ovih dana? Ko je tu kome sta obecao, ko je sta platio i da li je bilo zavrtanja stanara od strane GDS-a?

Koliko vidim sprema se veliki protest stanara, a prete i da ce do Strazbura stici. Koliko sam ja ukapirao, prilikom prodaje stanova kao reklama isao je urbanisticki plan po kome su predvidjene skole, vrtici i trzni centar. Toga nema, ali se sprema benz. pumpa za koju kazu da nije ni bila u planu, a ovi drugi kazu da je plan promenjen po zakonu dok za trzni centar nema para. Pumpu prave da bi obrnuli pare da bi imali za zelenu pijacu.
[ jnk @ 20.09.2013. 11:48 ] @
http://www.novosti.rs/vesti/na...-bice-izgradjena-zelena-pijaca

Ispade da je pumpa tu za njihovo dobro. Neverovatno koliko smo samo nazadovali.
[ Burgos @ 20.09.2013. 13:31 ] @
Citat:
Tu je kvadrat zemljišta Poreska uprava procenila na 42.000 dinara, a mi moramo da poštujemo tu procenu. Tome treba dodati još 220 evra po kvadratu na ime naknade za uređenje zemljišta, pa plus cena izgradnje i dođe se do oko hiljadu evra po kvadratu u tom tržnom centru.


Nego šta!
[ mozdasamjaamozdainisam @ 20.09.2013. 21:48 ] @
Ne znam sta je tu toliko neobicno?! Vest bi, recimo bila - da su sve uradili kao sto su i rekli, da su otvorili vrtic i skolu i trzni centar.
Ovako, posto je manjina zeznula vecinu, tja... business as usual :)
[ tdusko @ 21.09.2013. 09:58 ] @
Ja nisam ni rekao da je bilo sta u vesti neobicno, nego sam se pitao da li je tacno. Zato sam i pitao da li ima nekoga upucenog da razmrsi da li im je stvarno nesto obecano, kako je to obecano, postoji li negde napismeno da se garantuje izgradnja tih objekata itd itd.