[ kovacrudolf @ 18.11.2013. 13:45 ] @
Pozdrav svima! Konacno generalisan apn, 40ka l klip, standardni karb, malo cacnuti kanali, palenje konacno reseno, al na probnoj voznji gle cuda, lepo radi fino povlaci, ali izbacuje iz trece brzine!! Motor je rastavljan, ubacena petabrzina. Prilikom sastavljajna bez problema je ulazio u svaku brzinu, i kada je na nogarama, motor radi lepo menja bez problema, al tokom voznje izbacuje iz trece, i nemogu izbaciti iz prve u neutralnu dok motor radi. Zbog debljine zaptivaca sam morao izvaditi jednu podloskicu iz snopa menjaca oko 1mm. dali mi mozete reci sta je u pitanju?? Hvala unapred Pozzz
[ Horvat I @ 18.11.2013. 13:51 ] @
Neuštelovan menjač.
[ kovacrudolf @ 18.11.2013. 13:57 ] @
Kako da ga ustelujem? ubacivao sam podloske i nema puno lufta medju zupcanicima, na koju stranu se stavljaju podloske??
[ Horvat I @ 18.11.2013. 14:54 ] @
zubčanik 1.i 3. odmah okreni.
Kroz otvore gde dolazi kuplung pomeraj, čačkaj zipčanike, kad je u kojoj brzini.
Samo će ti pokazati kojeg treba okrenut ili odakle treba kakibraciona podloška, NAKON SVAKE PODKOŠKE PONAVLJAŠ POSTUPAK!
[ kovacrudolf @ 21.11.2013. 08:28 ] @
Hvala na brzom odgovoru, HAJVAN okrenuo sam naopako zupcanik 5-te brzine, sada radi fenomenalno, bez problema, nazalost tako je to kada sastavljs motor u 11 uvece posle dnevne smene, gubitak koncentracije i mala nepaznja! Zahvaljujem svima na pomoci Pozz