[ plus_minus @ 03.02.2014. 12:25 ] @
Ako ne znate kako, a želite da doprinesete lepšoj i boljoj budućnosti Srbije, sada je pravo vreme za to, za sve ima mesta.
Samo oni koji nisu probali, neće saznati o kakvom usponu je reč.

Odvojite malo vremena i pogledajte ovu powerpoint prezentaciju, ovo je prilika koja se ne propušta.

Za više detalja, obratite se supermoderatoru BAKARI, on je iskusan, možda Vam može dati koji savet i besplatno, sve ono što nije obuhvaćeno u powerpoint prezentaciji.

SNS uputstvo za ostavljanje komentara - SNSNET
[ superbaka @ 03.02.2014. 14:14 ] @
arapska poslovica kaze: "Ako me jednom prevaris, ti si kriv, ako me dva puta prevaris, ja sam kriv"!

24 godina od pocetka visestranackog parlamentarizma slusam kako su stranke krive, kako ne treba biti u stranci, kako treba biti posten, kako je pitanje dana kad ce se sve to promeniti... 24 godina, niti se sta promenilo, niti vidim naznaku... za 24 godina ljudi dobiju unuke, a mnogi nisu dobili ni posao... posle 24 godina mogu da kazem nestranackim botovima da se teraju malo u tri pizde materine...
[ plus_minus @ 03.02.2014. 15:16 ] @
sns raspisuje konkurs za internet komentatore



[ yolja624 @ 03.02.2014. 17:47 ] @
Hahahahah znaci odavno se ovako nisam nasmijao... hvala ti do neba! ahhahahaha
[ plus_minus @ 05.02.2014. 23:43 ] @
Vučićeva akcija spasavanja
[ plus_minus @ 06.02.2014. 03:39 ] @
Svi koji su sa prethodne linkovane slike, bili bez navedenih prednosti, a u međuvremenu stekli iste svojim bot-zalaganjem, mogu da porazmisle i o ovakvom vidu napredovanja i sticanja komunikacionh veština u bliskoj nam budućnosti => Digitalna demokratija moguća i na Balkanu.

[Ovu poruku je menjao plus_minus dana 06.02.2014. u 04:59 GMT+1]
[ Java Beograd @ 06.02.2014. 07:50 ] @
@plus-minus
Malo si peterao. O'ladi malo. Obrisan ti je post pa si to toliko primio k srcu, i sad ne znaš da staneš.
[ plus_minus @ 06.02.2014. 15:20 ] @
Gde sam preterao? Šta je s' vama? U čemu to preterujem? Koga sada direktno pogađa to što radim (šta inače radim, objasnite mi molim vas?!?) ?
[ Jbyn4e @ 06.02.2014. 19:39 ] @
Koliko se meni čini, stranke su deo politike, a član 13. pravilnika (da,znam, krši se stalno, nažalost), za neupućene, glasi:
Citat:

13. Bez političkih i verskih tema

Nije dozvoljeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće obrisana. Ovo je stručni forum i molimo Vas da to poštujete


Ceo pravilnik (koji očigledno ničemu ne služi) može se pogledati na adresi:
http://www.elitemadzone.org/o/pravilnik/korisnici/

Pogotovo je zanimljiv deo "Ovo je stručni forum"...
[ plus_minus @ 07.02.2014. 01:41 ] @
Ovo su samo linkovi. I to na podforumu - Zanimljivi Linkovi.

Citat:
Jbyn4e: Koliko se meni čini, stranke su deo politike, a član 13. pravilnika (da,znam, krši se stalno, nažalost), za neupućene, glasi:


Ceo pravilnik (koji očigledno ničemu ne služi) može se pogledati na adresi:
http://www.elitemadzone.org/o/pravilnik/korisnici/

Pogotovo je zanimljiv deo "Ovo je stručni forum"...


I licemerje je deo politike, a deo je nažalost i svega ostaloga, mimo politike, kao i pojam o neupućenosti u mnogo što šta.

Za neupućene, postoji tema gde se 'kovu' žalbe na račun mnogo čega.

Kao što je licemerje deo politike, tako i digitalna demokratija, NIJE deo samo - politike.

I između ostalog, ako mi već oftopikuješ temu te ne ostavljaš vredan link radi pružanja pomoći mentalno obolelim stranačkim bot-pacijentima, koji na totalno jadan način upotpunjuju (i upropaštavaju već dovoljno nakaznu) POGUBNU politiku (ŠIROM SRBJIE, ne samo ES-a) koja utiče na sve građane - negativno, nemoj da 'kmečiš za uzor' kao vaspitani ES-ovac, već se žali tamo gde treba.
[ OOOO1 @ 12.03.2014. 16:58 ] @
slaba uteha .. slabi strucnjaci ... slab efekat kritike .. nikako da se razume da Internet ne koriste samo pametni kao vi sto pljujete ono sto i jeste za pljuvanje .. vlasnici i gazde botova znaju da Internet koriste i oni koji imaju manje od 50 IQ .. ali, to nikako da se prihvati medju IT elitom uvek spremnom za sprdnju i ni mm dalje od toga ..

nije to kvazi uputstvo za vas IT magove, vec za one koji hoce da zarade "ljebac" jer ne umeju ili nece na drugi nacin .. dakle, drage moji IT magovi, pravilno usmerenje energije i vremena je moj savet i preporuka ..
[ plus_minus @ 03.06.2014. 22:49 ] @
SNS organizuje kurs nemačkog kako bi botovi mogli da ostavljaju komentare na nemačkim sajtovima koji kritikuju Vučića

Citat:

Kritike nemačkih medija na račun srpskog premijera izazvale su revolt u Srpskoj naprednoj stranci koja je odlučila da hitno organizuje kurs nemačkog jezika za svoje članove kako bi mogli da ostave komentare na tekstove u kojima se rad Aleksandra Vučića dovodi u pitanje.
[ plus_minus @ 01.08.2014. 11:32 ] @
Esenes botići -bezmozgići- evo prilike za još zarade: ---> Neće d mu zaposle sina!

ps: Botovi, samo oštro! Oštrije nego ikad!
[ deedee6 @ 01.08.2014. 11:45 ] @
Das Boot
[ llux @ 01.08.2014. 14:01 ] @
A ovi drugi botovi? U svim vestima kukaju da se smanje plate u javnom sektoru, a kada stvarno dodje predlog za to, isti ti nadju na stotine argumenata zbog cega je to lose. I prilicno su obrazovani i vesti. Kada bi krenula otpustanja u javnom sektoru, napadi bi bili zestoki.
Da je predlog bio da se penzije povecaju i da se ranije odlazi u istu, komentari bi glasili otprilike ovako: "Pa da li su ovi normalni! U celom svetu se uvode mere stednje, a nasa zemlja rasipa novac, iako smo pred bankrotom..."
[ Ivan Dimkovic @ 01.08.2014. 14:11 ] @
Opozicija se uvek buni a pozicija je uvek u pravu?

Cak i ako su tvrdili obrnuto u proslom mandatu?

Ko god da je (o)pozicija?

Ma nije moguce! Sutra ce se saznati da je papa katolik...