[ mugi junuzovic @ 10.09.2014. 09:43 ] @
Radi se o tom da mašina primi nešto malo vode (ne do kraja) i izbaci je i tako u nedogled. Zna nekad primiti uredno vodu počne grijati radi tako i najedanput greška E2 (vezana za Aqua stop). Mašina ne curi nigdje Aqua stop ispravan (mikro prekidač ispitan), hidrostat ispravan, nema tragova oštećenja na ploči.
Radi se o ovom modlu:






[ mugi junuzovic @ 10.09.2014. 14:51 ] @
Da javim novinu:
Ovako prelemio sam malo ploču i sada mašina ne javlja grešku i završi ciklus, ali ima jedna druga stvar koja mene čudi. Mašina pri startanju primi nešto vode i izbaci i to radi identično 4puta tek na peti put primi vodu normalno i mašina krene sa radom (to radi na svim programima). Eh sad da li je to normalno kod ove mašine ne znam. Ako netko ima upustvo za nju molio bih.
[ test1234 @ 10.09.2014. 18:51 ] @
To ti je verovatno neki kratki program. Treba tako.
[ mugi junuzovic @ 10.09.2014. 19:33 ] @
Nemam pojma ovo prvi put vidim, lavirint je čist crijeva također, mašina ima klasičan hidrostat(nema protokomjer ili plovak kakav u lavirintu) i pratio sam voda u lavirintu dođe uvijek do istog nivoa (sva četiri puta) tek peti put napuni mašinu i krene raditi. Možda na taj način propira lavirint, crijeva i kanale. Ima još nešto na lavirintu gdje se steže u gornjem dijelu (velika okrugla matica sa unutarnje strane ) imaju podeoci 1-6 i kao neka poluga unutra. Sada stoji na 3. čemu služi ta regulacija:

[ ilke21 @ 11.09.2014. 08:36 ] @
Ne znam da li ti koriste neciji savjeti kad ti i "TEST 1234" pomazete svima,ja sam imao slucaj na nekoj sudo masini "IGNIS" 4-5 puta primi i izbaci vodu i onda pocne sa pranjem.
[ mugi junuzovic @ 11.09.2014. 12:08 ] @
Svaki savjet je dobro došao pa i od onih manje iskusnih. Nisam radio ovaj model nikad i ovo prvi put vidim. Biće da joj je takav cilkus. pozzz...
[ schiky @ 08.01.2017. 23:10 ] @
da li je neko rijesio ovaj slucaj. ja imam isti problem.
[ test1234 @ 09.01.2017. 12:10 ] @
Ajd napiši koji je model i šta tačno ne radi, opiši što detaljnije.