[ majstor zopa @ 12.12.2015. 12:26 ] @
Imam problem sa ves masinom, radi odlicno a problem je kad odradi ili ne ispusti vodu do kraja ili ispusti sve i posle nekoliko sati pun bubanj vode, sta moze to biti da li je el. ventil u pitanju ili hidrostat.
[ Living Light @ 12.12.2015. 12:39 ] @
Citat:
majstor zopa: problem je kad odradi ili ne ispusti vodu do kraja ili ispusti sve i posle nekoliko sati pun bubanj vode


...ajd pokusaj to malo da drugacije i opsirnije objasnis,

Koristilo bi u pruzanju pomoci,
[ Java Beograd @ 12.12.2015. 13:04 ] @
Ako izbaci svu vodu, a voda se posle opet pojavi, onda je odnekud voda ušla.

1. Kroz elektro ventil koji ne zatvara
2. Kroz crevo za izbacivanje vode - ja sam ovo video - odvod je bio spojen ispod umivaonika, bez ikakvog nagiba, ili zakrivljenog creva, i voda je polako iz umivaonika ulazila u mašinu.
[ Living Light @ 12.12.2015. 13:13 ] @
Citat:
Java Beograd: Ako izbaci svu vodu, a voda se posle opet pojavi, onda je odnekud voda ušla.
...Kroz elektro ventil koji ne zatvara


Ovo sto Java rece je 1000% tacno !

potpisujem....
[ majstor zopa @ 12.12.2015. 23:04 ] @
I ja sumnjam na el. ventil ali sam skidao ladlu od praska da vidim da li curi i nisam primetio, e sad nisam znao da moze iz cevi od odvoda da se vrati u bubanj to cu morati da proverim pa cu javiti. hvala svakako.
[ test1234 @ 13.12.2015. 09:53 ] @
Hoće i ispravan ventil da propusta kod jako slabog pritiska vode u mreži .
[ Java Beograd @ 15.12.2015. 09:48 ] @
Citat:
majstor zopa: e sad nisam znao da moze iz cevi od odvoda da se vrati u bubanj to cu morati da proverim pa cu javiti. hvala svakako.
Sve zavisi kako je izvedeno crevo za ispuštanje vode.
[ majstor zopa @ 16.12.2015. 21:37 ] @
Jos nisam pronasao problem, 5 pranja radi bez problema mislim opere masina odstoji dan - dva i nema vode i onda opet pusti, nije mi stv jasno ne verujem da je odvod posto je jako nisko cev za odvod i cak sam posle centrifuge odvrtao crevo da vidim da li je to u pitanju. Ventile sam odvrtao bilo je malo kamenca skinuo sam ga i njih ocistio nije pustala vodu neko vreme i opet pocela, zamenuo sam ventile i opet se voda pojavila stv ne znam sta joj je dodje mi da je izbacim napolje ali nemam para da kupim drugu masinu :D
[ test1234 @ 17.12.2015. 08:12 ] @
Citat:
test1234:
Hoće i ispravan ventil da propusta kod jako slabog pritiska vode u mreži .