[ Lavlja_Jazbina @ 21.07.2016. 21:59 ] @
Da li se opet jase po glavama vozaca.Subjektivni mambo dzambo osecaji da se manje trosi.

Zasto pokrecem temu,pa drugar kaze da na isigniji dizelu ima tak osecaj,cvrsto zakucane skale goriva.

500 rsd pilula za lilule.


[ lavojed @ 09.12.2016. 18:42 ] @
Pozdrav

Evo da ti ja odgovorim kao neko ko je vec probao tu tabletu.Prvo sam bio skeptican dal da ubacim ili ne, al na nagovor svoga automehanicara to sam ucinio i mogu samo reci da mi auto bolje radi mirniji rad motora, pogotovo ujutru kada palim nema vise tog cudnog zvuka.Ono sto znam da razbija i vodu u gorivu na sitnije cestice ,a hvala Bogu mi imamo kvalitetno gorivo ovde pa nemamo te probleme sa vodom!Ono sto ja znam i tvrdim da je to preventiva za ovo nase fus gorivo i jeste smanjilo mi potrosnju sto mi nije bilo jasno kako,al ovako mi kazu u servisu sve sto gori ostavlja trag kao i papir izgori al ostaje trag tako i gorivo.Ovo cudo od tablete cisti komplet sistem sagorjevanja i kada ga ocisti smanji potrosnju sto ima logike,uglavnom ja na svakih 3000km ja stavljam ponovo.I glava kad boli popije se tableta.Pozdrav
[ Lavlja_Jazbina @ 09.12.2016. 19:52 ] @
Ne znam sta da ti odgovorim.Nisam probao ali kad si pomenuo ajde nekom logikom.Koliko je ta hemija jaka kada se dobije

efekat od jedne tablete,da kazemo 2gr. tezine.
[ pajapop @ 09.12.2016. 23:26 ] @
Citat:
Lavlja_Jazbina: Koliko je ta hemija jaka kada se dobije efekat od jedne tablete,da kazemo 2gr. tezine.


A zasto biti toliko nepoverljiv? Poslali su ljudi i robote na Mars (ajd` da verujemo da se tema ne siri), pa sto ne bi napravili neki takav preparat...I zasto podcenjivati snagu hemije...ako se samo na primer uzme u obzir da nekoliko grama Botulin toksina moze da ubije celo covecanstvo, zasto sumljati na ta 2 grama za maksimalno 50L goriva...Na manjoj kolicini imace i jace dejstvo...Nego, sumlja je u necem drugom...da li taj proizvod koji se prodaje kod nas ima to dejstvo i taj efekat koji se deklarise...Kad bi se takav proizvod kupio u Engleskoj, Americi, Svajcarskoj, Nemackoj...cik da ne bude to sto pise da jeste...A kod nas...moz da bidne a i ne mora...
[ veselinovic @ 10.12.2016. 07:02 ] @
Ima i kod nas deklarisano dejstvo.

Evo ja kzem pljunite u rezervoar goriva i imacete ustedu:
u potrosnji do 15% - ( pazi i 0% je korektan rezultat prema mojoj tvrdnji.
u smanjenju zagadjenja do 80% - isto
Ocistice ventile i komotu - opstepoznati tretman vodom- sad koliko ce ocistiti nije definisano


Ipak je ovaj forum tehnicki tri koplja ispred ovakvih marketinsko-menadzerskih-turbo_folk prica.

Da i upade mi u oci da je vaskrsitelj teme automehanicar u delti koji je na nagovor SVOG automehanicara kupio te tablete.
Da slucajno bas ta firma ne tusi te tablete?
[ lavojed @ 10.12.2016. 07:49 ] @
Jovane da je tako kako ti kazes a vidim da glumis ovde nekog inspektora i pamenjakovica ovo cu ti reci, ja da sam mislio palit i zarit ovde stvaio bi da sam mesar i da radim u mesnici radim delti zavrsio sam za automehanicara al moj posao nije automehanicar a naravno da moji servisiraju moj auto i da su mi preporucili tabletu.Druga stvar mi ne prodajemo tablete u radionicama vec odes na pumpu pa kupis tako da nemamo nikavu zaradu od toga.A to sto ti pljujes pa pravis ustedu od 15% ja cu prvi doci da meni pljunes u rezervar mozda ti pljuvacka ima neko dobro hemijsko svojstvo pa sto da ne, daj da pokusamo .Pozdrav za 007
[ Nebojsa Milanovic @ 10.12.2016. 09:21 ] @
@ Veselinovic

Ne treba ništa dodati