[ izida @ 24.08.2016. 22:24 ] @
Koliko kostaju neki krsteni parking senzori?
Dakle nista nabudzeno,ali da nije neko kinesko srane.
Sa ugradnjom,garancijom i da ju u Beogradu.
[ Java Beograd @ 25.08.2016. 07:47 ] @
Evo pogledaj ovde: http://www.lmgtfy.com?q=ugradnja+parking+senzora+beograd

Ima i nekih telefona i cena i tako to ...
[ izida @ 25.08.2016. 08:57 ] @
Očekujem odgovor od nekoga ko je ugrađivao u svoj automobil da da neki komentar i savet.
Ovo sam i sam kucao.
Molim te,ako nisi ugrađivao senzore u svoj auto da preskočiš ovu temi...
[ Java Beograd @ 25.08.2016. 09:11 ] @
Pa, zapravo jesam.

Ali ugrađivao sam u varijanti Sam Svoj Majstor, a senzore sam kupio preko Ali Ekspresa. Tu bi se moglo dosta iskustva preneti. Prvo sam probao sa elektromagnetnim senzorima, a onda sa ultrazvučnim, koji su se pokazali boljim.

Ali pošto ti tražiš profesionalni servis koji će da odradi posao, broj telefona je više nego dovoljna informacija, zar ne ? Zato sam ti i dao link gde ima bar desetak brojeva telefona.
[ izida @ 25.08.2016. 09:44 ] @
U koji si auto ugrađivao?
Koliko si ih platio?
Da li se samo zvuk čuje ili je neka varijanta sa displejom?
[ Java Beograd @ 25.08.2016. 10:47 ] @
Evo šaljem ti link do foruma gde sam to opisivao. Na PP.

Ima na tom forumu dosta sličnih tema.
[ paterson @ 25.08.2016. 10:55 ] @
@Java Beograd,

čemu tajnovitost tj. zašto na pp?!

I mene naravno to zanima....
[ Java Beograd @ 25.08.2016. 11:19 ] @
Ma nije tajnost, nego, pravilo [es] foruma je da se ne linkuju drugi forumi. Pa k'o velim, ajde da budem korektan.

Prosta pretraga na Googlu "Lancia Lybra - ugradnja parking senzora" pokazaće rezultate. Ja sam senzore ugradio bez skidanja branika.
[ damic @ 26.08.2016. 06:06 ] @
Pre 6 godina u servisu mi ugradjeni Valeo senzori. Pre dve godine pocele da crkavaju led diodice na displeju, jedna po jedna. Zvucni signal je jos ispravan tako da mi sada jedino on sluzi za identifikaciju. To je malo riskantno jer se ukljucuje tek na 10-20 cm udaljenosti od objekta. Dakle, nebi mogao da ih preporucim, trebalo bi da traju bar koliko i auto.
[ AstralPro @ 30.08.2016. 19:43 ] @
To dodje kao pomocni tockici na bajsu?
[ Java Beograd @ 31.08.2016. 07:48 ] @
Očigledno nikad nisi vozio veliki auto, pa ne kaipraš šta znači nepreglednost gabarita. Zato postoje ti parking senzori. Za Jugića i Keca i Golfa nisu potrebni.
[ AstralPro @ 04.09.2016. 19:45 ] @
Naravno da nisu kad se radi o vozilima koja malo vrede.
Vozim dzipa srednje velicine 3 pune godine (ne radi parking senzor u zadnjem braniku odavno tj ne pišti) a pre njega bmw e60 i nisam imao problem sa parkiranjem. U dzipu imas dobru preglednost zbog visine tako da nije problem. Sad mi kuka daje signal kao nekad senzori.
Poz