[ aldmir @ 21.10.2016. 23:03 ] @
Molim za pomoc. Ves masina samsung WF-B1061.stara 7 godina prvi kvar prije 20 dana bravica zamjenjena sve ok. Drugi kvar prije 5 dana izbacuje gresku 6E. Majstor zamjenio cetkice masina i dalje neradi majstor kaze sve uredu. Ako neko moze pomoci bio bih zahvalan. Masina primi vodu i kada treba da pocne okretati malo trzne motor i stane. Isto tako pokusao sam samo centrifugu pumpa odradi svoje izbaci vodu motor pocne okretat centrifugu par sekundi i stane i to je to. Help. Help.
[ test1234 @ 22.10.2016. 08:03 ] @
Zameni grejač i NTC.

Nakači ih bez skidanja starih, spolja, da vise, pa probaj centrifugu.
[ aldmir @ 22.10.2016. 21:18 ] @
Grijac bio uredu. Problem rijesen majstor nije bio odgovarajuce cetkice postavio. Danas opet bio donio druge i sve ok. A oboje su bile dvopolne. Ipak hvala na savjetu.
[ mugi junuzovic @ 23.10.2016. 20:37 ] @
Citat:
aldmir:
Molim za pomoc. Ves masina samsung WF-B1061.stara 7 godina prvi kvar prije 20 dana bravica zamjenjena sve ok. Drugi kvar prije 5 dana izbacuje gresku 6E. Majstor zamjenio cetkice masina i dalje neradi majstor kaze sve uredu. Ako neko moze pomoci bio bih zahvalan. Masina primi vodu i kada treba da pocne okretati malo trzne motor i stane. Isto tako pokusao sam samo centrifugu pumpa odradi svoje izbaci vodu motor pocne okretat centrifugu par sekundi i stane i to je to. Help. Help.


Da to nije nila greška bE- (greška na motoru)
[ aldmir @ 23.10.2016. 21:32 ] @
Pa vjerovatno jest ali sam ja procitao kao 6E. Jer nisam nigdje mogao naci u uputstvima takvu gresku.