[ R A V E N @ 07.12.2016. 14:58 ] @
http://www.dailymail.co.uk/new...dience-scientists-Vatican.html
[ perkom @ 07.12.2016. 15:14 ] @
I šta je u tome tako važno pa da se postavlja tema za diskusiju?
Mislio sam da ti je Aristotel vrh ali maštovitiji si nego sam mogao misliti.
[ R A V E N @ 06.01.2017. 19:55 ] @
Zato što je, po Blicu, izjavio mr. Hawking da je zbir mase i energije u kosmosu jednak , pa je prema tome kosmos mogao nastati iz ničega. Znam da je Blic loš izvor za pozivati se na, ali ovo ima smisla, jer su energija i masa ekvivalentne.

Je li papa upoznat sa ovim, pitam se?
[ SlobaBgd @ 06.01.2017. 20:47 ] @
Ako nije upoznat, sada će se, prateći ovu temu, upoznati.
Iako je i EM kao i Blic, "loš izvor za pozivati se na", ma šta ta konstrukcija treba da znači.
Čuj, "loš izvor za pozivati se na"!?
[ dr killer @ 08.01.2017. 07:38 ] @
Raven nije lepo lagiti. Nije papa posetio Hawkinga vec su njega dogurali kod pape u Rim. Kao kod predhodne tojice papa.

Mora da su se siti "ispricali". Cini mi se da Hawking bas i nije ateista kada se sastao sa ukupno 4 kom papa. A mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo ili ne smemo da znamo. Ili mozda ne mozemo da svatimo jer nam je um malko ogranicen.
[ Sarastro @ 08.01.2017. 10:18 ] @
Citat:
R A V E N:
Zato što je, po Blicu, izjavio mr. Hawking da je zbir mase i energije u kosmosu jednak , pa je prema tome kosmos mogao nastati iz ničega. Znam da je Blic loš izvor za pozivati se na, ali ovo ima smisla, jer su energija i masa ekvivalentne.

Je li papa upoznat sa ovim, pitam se? :D

Naravno da je upoznat, posto i sam propoveda Boziji nastanak sveta gde se nigde se ne navodi specifikacija materijala za gradnju, jedino se pominje da je Evu stvorio od Adamovog rebra.