[ sgtalexxx @ 07.01.2017. 21:19 ] @
Pozdrav dragi forumasi,interesuju me vasi predlozi. Naime,idem na fakultet i zeleo bih pored njega da se bavim sportom/teretanom. Za sada nemam novcanih prihoda (dodatnih) koje bih mogao da izdvojim pa me interesuje vase misljenje,gde bih to i kako mogao da se bavim sportom za "dzabe"? Naravno,ne mislim cisto onako bezveze,nego da mi bude u sklopu svakodnevnice.
[ Living Light @ 07.01.2017. 21:33 ] @
Citat:
sgtalexxx: Naime,idem na fakultet i zeleo bih pored njega da se bavim sportom/teretanom.

Čestitam !

Veoma dobro uskladjena "Slika + Text"
Odavno ne videh ovakvu "maštovitu" Sinhronizaciju...

A, da Ti malo počneš, umesto teretane,
u ove 'ladne dane, da utovariš 12 tona Crnog Uglja ?

Šta bi ti se loše desilo ?

Isto bi "Nabildovao" ono što misliš,
malko bi se oznojio, otrove iz sebe isterao, "Proventilirao",

i sutradan, ne bi iz kreveta ustao....



[ meldonijum @ 08.01.2017. 03:16 ] @
Mislio sam da svaka sledeća generacija treba biti pametnija od prethodne. Kad ono obratno!

Kao što reče ^Living Light treba se razvijati na prirodan način. Pri tome se ne moraš ograničiti na ugalj. U nedostatku uglja tu je armatura, blokovi, cigle a za početak mogu i crepovi da posluže.

Što bi plaćao tegljenje gvoždja kad možeš kao "free time freelancer" da namakneš nešto džeparca?

Ako "gazda" neće da plati u "noćnoj smeni" istražuj (na naučnoj osnovi) dejstvo sile metalne šipke na farove i žmigavce kamiona.

Samo nemoj odmah da se "zavukaš" na 12 tona. Počni sa 1.2 tone pa ako se pokažeš polako povečavaj dozu.
[ sgtalexxx @ 08.01.2017. 09:50 ] @
Citat:
Što bi plaćao tegljenje gvoždja kad možeš kao "free time freelancer" da namakneš nešto džeparca?


Gde si mislio konkretno? GFX,Programming ili?
[ meldonijum @ 08.01.2017. 11:10 ] @
Ja sam mislio da hoćeš da se baviš sportom?

Ako je tako što bi plaćao da tegliš gvoždje po teretanama?

Tegljenje gvoždja se plaća utovar/istovar kamiona.
Lako ćeš naći samo ako zaista hoćeš da se "baviš sportom".
[ Branko Santo @ 08.01.2017. 12:20 ] @
@sgtalexxx
Prvo link :) https://en.wikipedia.org/wiki/Calisthenics

Ne treba ti teretana ako hoces da radis na snazi, pregledaj youtube ima puno ljudi koji jako ozbiljnu formu nabiju uz "calisthenics" (ne znam kako se kod nas kaze). Siguran sam da ima nekih teretana na otvorenom koje mozes besplatno da koristis.

P.S. Ja nisam neko ko to radi tako da imam samo teoretsko znanje :D
[ pajapop @ 08.01.2017. 14:41 ] @
Citat:
sgtalexxx:

Gde si mislio konkretno? GFX,Programming ili?


Ma neee..., dovoljne su i kucne aktivnosti...
[ dusanboss @ 08.01.2017. 16:57 ] @
Da je čovek (ili žena ) hteo da utovara ugalj pitao bi "gde ima da se utovara ugalj za džabe?", ali nije to pitao. U ostalom rad ne može da zameni sport. To je velika zabluda.

sgtalexxx šta ti je cilj bavljenja sportom? Da se nabilduješ, da budeš u kondiciji, da se družiš i zabavljaš ili nešto četvrto?

Veliki broj vežbi možeš raditi kući bez ikakvih pomagala. Danas imaš na youtube raznih stvari koje bi mogao da radiš. Naravno trčanje ili vožnja bicikla su uvek dostupni.

Ako hoćeš neki timski sport to ćeš teško da nadješ za džabe sem kad je lepo vreme pa sa nekom ekipom da se skontaš.
[ djoka_l @ 08.01.2017. 17:56 ] @
Po pravilima ovog foruma, kao profilna fotografija sme da se postavi samo tvoja fotografija, ali ne fotografija nekog drugog http://www.elitemadzone.org/faq/ pravilo 24.
[ whitie2004 @ 09.01.2017. 09:31 ] @
U cemu je problem sto je Valerie dosla da studira u Srbiju ....