[ yodoro @ 14.02.2017. 11:52 ] @
Kao sto naslov kaze. Gledajuci po ovim trznim centrima i velikim lancima mode, mogu da primetim da su jednobojne, klasicne majice, poprilicno tanke ili pune sintetike. Trebaju mi majice za svaki dan, da ih nosim ispod dzempera/duksa, po kuci kad radim nesto, za spavanje itd. Majice koje trenutno koristim za "peri-deri" varijantu su pretezno promo materijal koje su stampane na Gildan majicama. Kvalitet im je odlican i posle bezbroj pranja. Gledao sam kod nas na netu da narucim negde, ali koliko vidim, samo ih prodaju stamparije i to iskljucivo firmama, a ne fizickim licima.

Ima li negde da se kupe/naruce te gildan heavy cotton majice ili bar majice slicnog kvaliteta?
[ Predrag Supurovic @ 14.02.2017. 12:18 ] @
Potraži u Arilju. Tamo ima nekoliko proizvođača i mogu se od njih direktno majice dobili mnogo povoljnije nego kod preprodavaca. Kvalitet biraš.
[ yodoro @ 14.02.2017. 12:57 ] @
Cuo sam da ves iz Arilja nije vise kvalitetan kao sto je nekada bio. A i iz Vojvodine sam, tako da mi Arilje poprilicno daleko.
[ jovajovic100 @ 14.02.2017. 16:08 ] @
http://weboblacenje.com/kontakt.html
[ Living Light @ 14.02.2017. 16:36 ] @
Citat:
yodoro:...da ves iz Arilja nije vise kvalitetan kao sto je nekada bio.

Tako izgleda.
Ni pod rukama nije isto, a kad se jednom opere, onda je tek krah.

Pamucni ves iz Arilja je bio "Zakon",
sad vise nije, dal zbog šverca, ili zbog falsifikata, ali definitivno vise nije
onaj ves koji je bio!

KINA je kina,.....a 100% Pamuk ostaje PAMUK !
[ Flo33 @ 14.02.2017. 17:34 ] @
Ja ne znam šta je pre bio Arilje zakon, sada nije više. Stalno kupujem kod njih sve od mukpa na B.Brdu, super stvari. Imam valjda 30 majici belih sa te strane
[ Bata @ 15.02.2017. 10:48 ] @
Ne znam šta se podrazumeva pod dobra kvalitetna, ali ako se odredim prema ovom što kažeš
"majice za svaki dan, da ih nosim ispod džempera/duksa, po kući kad radim nešto, za spavanje itd.",
ja za te i sve druge prilike koristim one najobičnije jednobojne bez natpisa i logoa majice kratkih rukava
koje na buvljaku koštaju 250-350 dinara i prodaju se po jedna u providnom celofanu.

Možda ćete da ih diskvalifikujete kao proizvod lošeg kvaliteta, ali moji razlozi zašto ih koristim već godinama su:
-Jeftine. Lako ih je kupiti, lako ih je i baciti, mada mi traju poprilično kad se uzme u obzir koliko su jeftine, dve godine i više ako ih ne maltretiram.
Traju i mnogo duže, ali govorim o vremenu tokom kojeg su u estetski pristojnom stanju.
-Tanke su pa ih je lako nositi kao potkošulju ispod bilo čega, čak i ispod druge majice
(bitno tokom letnjih vrućina, što znači da nema znojavih fleka na košulji/majici koju nosim preko)
[ pajapop @ 15.02.2017. 11:25 ] @
Citat:
Bata
-Jeftine.
-Tanke


A pomogucstvu treba da budu i lako prilagodljive

[ DusanSukovic @ 16.02.2017. 04:40 ] @
Citat:
yodoro:
Cuo sam da ves iz Arilja nije vise kvalitetan kao sto je nekada bio. A i iz Vojvodine sam, tako da mi Arilje poprilicno daleko.



Bio nekad, bila je serija bokserica "Jasmil" dobar kvalitet, sad su trash, bar one letnje..
[ DusanSukovic @ 16.02.2017. 04:43 ] @
Marka "Hanes" , ljudi koji zive u USA prepoznace je kao nepoderivu. Ja imam 2 majice iz "Beefy" Hanes serije, 10 godina stare, urnisala ih masina za susenje, ali jos se drze jako dobro :-) Mozes ih naci u nasim 2nd hand prodavnicama, samo gledaj Hanes logo na majici, to je to, ostale izbegavaj..
[ dr killer @ 17.02.2017. 05:30 ] @
Citat:
DusanSukovic:  Ja imam 2 majice iz "Beefy" Hanes serije, 10 godina stare, ali jos se drze jako dobro ..

Kada si ceo dan na krevetu. Radi nesto pa nece trajati 10 godina.
[ DusanSukovic @ 17.02.2017. 10:14 ] @
A sta gospodin radi tako bitno?
[ dusanboss @ 17.02.2017. 10:15 ] @
Citat:
dr killer:
Citat:
DusanSukovic:  Ja imam 2 majice iz "Beefy" Hanes serije, 10 godina stare, ali jos se drze jako dobro ..

Kada si ceo dan na krevetu. Radi nesto pa nece trajati 10 godina.

[ DusanSukovic @ 18.02.2017. 07:08 ] @
Dobro jutro za radnika na utovaru cementa aKa Dr.Killer, cepate majice svakih 3 meseca? :D
[ dr killer @ 19.02.2017. 19:24 ] @
Doktori nose samo kosulje.
[ DusanSukovic @ 20.02.2017. 15:34 ] @
Sto se onda brines kad ja cepam majice?