[ dr. Christian Troy @ 27.02.2017. 19:30 ] @
Pozdrav dragi moji forumaši.
U delo sprovodim zamisao da učinim da u toku dana primim preko 100 mejlova.
Stvar je u tome što hoću da uradim subscribe na što više tema te da dobijem što više mejlova.

Pošto baš najbolje ne znam strukturu foruma molim Vas da mi napišete koje teme imaju najviše odgovora.
[ član @ 01.03.2017. 06:30 ] @
a zasto ti treba preko 100 mailova dnevno, ako sme da se zna?
[ dr. Christian Troy @ 01.03.2017. 06:49 ] @
Zato što testiram GMail filter.
Naime, kada u kratkom vremenskom periodu na GMail to jest Google account stigne mnogo mail-ova, GMail automatski označi mail-ove kao spam.
Kao rešenje problema kreirao sam filer koji učini da mail-ovi ne budu označeni kao spam.

Znači, ako mi svaki dan stigne preko 100 mailova i uz to bude aktiviran napravljeni filter saznaću koliko je filter zaista moćan i da li bezprekorno radi.

[ Shadowed @ 01.03.2017. 08:28 ] @
Ne moras da pratis temu. Mozes kompletne pojedinacne forume. Stavi MadZone i svakodnevnicu na pracenje i trebalo bi da dobijes svojih 100 mail-ova za dan.
[ član @ 01.03.2017. 08:31 ] @
ja sam jednom nesto slicno na gmail pokusavao, ali to nije htelo da sljaka kako sam ja zamislio. hteo sam da sa jednog drugog (starog) gmail naloga preusmerim sve mailove na aktuelni gmail nalog, ali tako da im nalepi odredjeni label i onda da ih sve sa tim labelom ubacuje u odgovarajuci folder (da ih ne mesa sa aktuelnim mailovima) pa povremeno da pogledam u taj folder sta je tamo stiglo, medjutim to nije htelo tako da funkcionise... label nalepi, ali ide sve zajedno u inbox. nije mi bilo toliko bitno pa se nisam previse cimao sa tim...
[ Sceka @ 02.03.2017. 19:08 ] @
Ako stavi kompletne pojedinacne forume plus pojedinacne teme iz istih dobice x 2 poruka. (ili gresim?!)


Pozdrav!
[ Zoran Milovanovic @ 09.03.2017. 00:52 ] @
Citat:
član:
ja sam jednom nesto slicno na gmail pokusavao, ali to nije htelo da sljaka kako sam ja zamislio. hteo sam da sa jednog drugog (starog) gmail naloga preusmerim sve mailove na aktuelni gmail nalog, ali tako da im nalepi odredjeni label i onda da ih sve sa tim labelom ubacuje u odgovarajuci folder (da ih ne mesa sa aktuelnim mailovima) pa povremeno da pogledam u taj folder sta je tamo stiglo, medjutim to nije htelo tako da funkcionise... label nalepi, ali ide sve zajedno u inbox. nije mi bilo toliko bitno pa se nisam previse cimao sa tim...


Ja imam nekoliko takvih filtera, sve sto je trebalo da uradis je da selektujes Skip the Inbox (Archive it).
[ 9a2us @ 22.02.2018. 05:23 ] @
Citat:
član:
a zasto ti treba preko 100 mailova dnevno, ako sme da se zna?



:) :) :)