[ superbaka @ 16.03.2017. 13:56 ] @
izborima u Holandiji, a niko Belog da pomene dok 'gori' internet o njemu...
[ bananaphone @ 16.03.2017. 14:04 ] @
Zauzeo sam stav da ako ne zivim u Srbiji, nemam pravo ni da biram vlast, ali sad mi je najiskrenije zao sto se nisam registroavao na vreme u biracki spisak samo da Belom dam glas...
[ član @ 16.03.2017. 14:05 ] @
bila je jedna tema o njemu pred prosle izbore kada se tek pojavio, ali je tema negde nestala... ili bar ja ne mogu da je pronadjem.
Citat:
bananaphone:
Zauzeo sam stav da ako ne zivim u Srbiji, nemam pravo ni da biram vlast, ali sad mi je najiskrenije zao sto se nisam registroavao na vreme u biracki spisak samo da Belom dam glas...

takodje :)
[ Java Beograd @ 16.03.2017. 14:15 ] @
Ma 'teo sam ja da potegnem. Moj je favorit !

Sirotinja uzvraća udarac !
[ Java Beograd @ 16.03.2017. 14:16 ] @
SAMO JAKO !

(i još malih slova da bi post prošao ...)
[ anon142305 @ 16.03.2017. 14:20 ] @
Ne kapiram fenomen Belog.

Nije mi jasno sta zele da postignu, osim da se sprdaju?! Dobro, sprdaju se i sta s tim?
Ismejacemo politicare, uh, zabole ih zbog toga!
Sta, zato sto ce narod glasati za Belog, ostali politacari ce se postideti, prestace da pljackaju, radice u interesu naroda?
Hoce, ali malo sutra.

Meni se zato celokupna prica besmislena.

Druga je stvar ona prica dizanje izlaznosti -> drugi krug u to ne bih ulazio.
[ član @ 16.03.2017. 14:26 ] @
koliko sam video ove tzv. agencije za istrazivanja javnog mnjenja mu procenjuju nekih 3-4%, ali koliko mogu ovako van Srbije posredno preko interneta, medija, kroz razgovor sa ljudima iz SRB sa kojima sam u kontaktu mi deluje da je veliku prasinu podigao i da je takvo raspolozenje u narodu da Preletacevic opusteno uzima 15-20%! bemga... mozda je to samo i pogresan utisak, ali vise od ovog koliko mu daju istrazivanja verujem da prelazi sigurno!
[ dule_ns @ 16.03.2017. 14:36 ] @
@IUOP_1

Nisu direktno odgovori ali par opservacija:

1) Svi mi "znamo" ko su i šta su naši političari, ali ovo je način da se to javno kaže.

2) Ljudi su zaplašeni. Gomila ljudi "radi za državu" ili "gazde" direktno povezane sa istom. I posao, a samim tim i goli opstanak im zavisi od tih lokalnih moćnika. Možda je ovo način da se ti (ne)ljudi ogole i prikažu kakvi zaista jesu i da to dovede do neke promene.

3) Kolega iz kancelarije je do sada uvek glasao za DSS/Dveru - tu opciju. Ja za njih nikad nisam glasao. Obojica ćemo glasati za Belog. Pri tom, imali smo favorite i pre njegove kandidature, nismo klinci (40 - 45 god), nemamo tviter, imamo porodicu, skućeni, dobre plate za srpske prilike, nikad nismo bili u stranci, relativno pratimo dešavanja na političkoj sceni. Po nekim stvarima imamo prilično različita mišljenja ali ćemo glasati za Belog. Koliko god da ljudi tvrde da je sprdnja mi kao ozbiljni ljudi smatramo da je on najbolji kandidat, a pri tom nam se neka prilično važna politička mišljenja razlikuju. Za razmisliti.
[ Java Beograd @ 16.03.2017. 14:42 ] @
Citat:
IUOP_1:
Ne kapiram fenomen Belog.
Nije mi jasno sta zele da postignu, osim da se sprdaju?! Dobro, sprdaju se i sta s tim?


Nije to sprdnja u negativnom kontekstu, nego izvrtanje ruglu sve ove naše, srpske, političke žabokrečine.

Imitacija bizMismena, obezbeDŽenja, političkih lažnih obećanja, slikanja ... Satira uživo.
[ anon142305 @ 16.03.2017. 14:46 ] @
Citat:
dule_ns:
Svi mi "znamo" ko su i šta su naši političari, ali ovo je način da se to javno kaže.

Ok, ali sta imas od toga? Glasas za Belog, time se salje poruka policari su lopovi-ovakvi-onakvi... I?
Koliko ja vidim, nakon i ide nista.

Citat:
dule_ns:
i da to dovede do neke promene.

Ne znam, meni se cini da je ovo los nacin, zato sto nema sanse da dovede do promene (pre ce sluziti kao izduvni ventil), al ajd videcemo...
[ Shadowed @ 16.03.2017. 14:54 ] @
Citat:
IUOP_1: Druga je stvar ona prica dizanje izlaznosti -> drugi krug u to ne bih ulazio.

Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.
[ anon142305 @ 16.03.2017. 15:03 ] @
Citat:
Java Beograd:
Nije to sprdnja u negativnom kontekstu, nego izvrtanje ruglu sve ove naše, srpske, političke žabokrečine.

Imitacija bizMismena, obezbeDŽenja, političkih lažnih obećanja, slikanja ... Satira uživo.

Ok, ali meni to ne menja pogled na stvar.

Citat:
Shadowed:
Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.

Ne bih se slozio. Koliko sam video po drustvenim mrezama i komentarima na portalima, izuzetno je mali broj ljudi koji ce glasati za Belog zbog toga.
Velika vecina prica drugo - razocaranost, politicari lopovi, sad cemo mi da im pokazemo i sl.
Politicki analiticari pricaju o uticaju na izlaznost, a ne biraci Belog.
[ bananaphone @ 16.03.2017. 15:04 ] @
@IUOP_1 - za pocetak je obrazovaniji od 99% ucesnika trenutne vladajuce strukture, kontam da moze da izgovori "vazduhuplov" i da nece odneti dva sanduka rakije na poklon saudijskom princu a mozda se i seca diplomskog rada...

Vidi glupo je pisati i objasnjavati Belog, kad i sam ne moze da objasni sopstveni fenomen, drago mi je da se pojavio, bar malo da nasmeje i razdrma ljude, za to je zasluzio glas od mene, ostale analize prepustam ozbiljnijim ucesnicima forma...

Ljudi glasaju za Belog, ne zato sto on nudi neku ozbiljnost, nego iz revolta sto je od svih ponudjenih opcija on najozbiljniji.

Slicno je sa Jankovicem, iskreno mene on ne inspirise uopste, ali svi ovi ostali me inspirisu da dam glas nekom, a posto sve ostale znam, radije cu dati glas nekom kog i ne poznajem, nego njima. Sanse za nesto bolje su mrsave, ali bolje i to nego nista...
[ Java Beograd @ 16.03.2017. 15:28 ] @
Citat:
bananaphone: Ljudi glasaju za Belog, ne zato sto on nudi neku ozbiljnost, nego iz revolta sto je od svih ponudjenih opcija on najozbiljniji.

Otprilike tako.

Da postoji bilo ko drugi, kome bih mogao da verujem - glasao bih za tog (nepostojećeg).

Ovako, glasanjem za Belog, svima ostalima kažem da su vnago, da su lošiji od sprdačine.
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 15:28 ] @
Citat:
Shadowed:

Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.

Taj deo sto ne bi glasao bi glasao za nekog ko ima sanse.Ovako se pojavio moron koji ce sve to po dobrom starom srpskom ko to tamo peva obicaju

pretvori u lakrdiju.
[ Java Beograd @ 16.03.2017. 15:30 ] @
Citat:
IUOP_1: Ok, ali sta imas od toga? Glasas za Belog, time se salje poruka policari su lopovi-ovakvi-onakvi... I?
Koliko ja vidim, nakon i ide nista.


A šta, teoretski, može da ide posle " i ", na preCedničkim izborima sa ponuđenim kandidatima (ovakvi kakvi jesu) ?!
[ djoka_l @ 16.03.2017. 15:37 ] @
Kakve veze ima Beli, kada je Tomislav Nikolić dokazao da Srbija može i bez preCednika...
[ anon142305 @ 16.03.2017. 15:47 ] @
Citat:
bananaphone:
za pocetak je obrazovaniji od 99% ucesnika trenutne vladajuce strukture

Sto i nije tesko :) (Mada mi i on ne deluje kao akademik)

Citat:
bananaphone:
Ljudi glasaju za Belog, ne zato sto on nudi neku ozbiljnost, nego iz revolta sto je od svih ponudjenih opcija on najozbiljniji.

Moze da bude bilo sta drugo (iskreniji, duhovitiji...), ali najozbiljniji - tesko.

Citat:
Java Beograd:
A šta, teoretski, može da ide posle " i ", na preCedničkim izborima sa ponuđenim kandidatima (ovakvi kakvi jesu) ?!

Moze da dodje do promene u izvrsnoj vlasti.
Do sad je uvek tako bilo. Promena na mestu predsednika, uzrokovala je nakon toga promenu u Parlamentu/vladi.
[ djoka_l @ 16.03.2017. 15:51 ] @
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Presidents_of_Serbia

Ko je, recimo, primetio promene u politici kada je predsednik bio Predrag Marković, ili Nikola Maršićanin, li Slavica Đukić-Dejanović. Ili bilo ko od ostalih anonimusa na spisku, osim onih koji su na sebe preuzeli ingerencije i predsednika i premijera.
[ Shadowed @ 16.03.2017. 16:06 ] @
Citat:
IUOP_1:
Citat:
Shadowed:
Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.

Ne bih se slozio. Koliko sam video po drustvenim mrezama i komentarima na portalima, izuzetno je mali broj ljudi koji ce glasati za Belog zbog toga.
Velika vecina prica drugo - razocaranost, politicari lopovi, sad cemo mi da im pokazemo i sl.

Pa, upravo to pobrojano su uzroci tog protesta. Govorimo o istoj stvari samo sam ja sumirao u jedno :) A mnogi ranije nisu glasali uoste iz istog razloga.
[ Shadowed @ 16.03.2017. 16:07 ] @
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
Shadowed:

Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.

Taj deo sto ne bi glasao bi glasao za nekog ko ima sanse.

Cek, onaj koji ne bi glasao bi glasao (za nekog ko ima sanse)? Kako bi to neko istovremeno i glasao i ne bi glasao??
[ bananaphone @ 16.03.2017. 16:14 ] @
Citat:
IUOP_1:

Citat:
bananaphone:
Ljudi glasaju za Belog, ne zato sto on nudi neku ozbiljnost, nego iz revolta sto je od svih ponudjenih opcija on najozbiljniji.

Moze da bude bilo sta drugo (iskreniji, duhovitiji...), ali najozbiljniji - tesko.




Izvini jel se tebi pokvario youtube? :D

Druze, Beli se zeza, on covek otvoreno pravi zajebanciju, to sto on radi svi tako vidi i shvataju.

Mi ustvari nismo culi ni jednu ozbiljnu stvar od njega da bi mogli da procenimo koliko je on kao covek ozbiljan ili ne, prema tome mozemo da nagadjamo samo koliko je ozbiljan i zreo u nekim svojim razmisljanjima...

Stvar je sto je cela njegova zajebancija bazirana na kvazi-ozbiljnim politicarima, on se zeza kad izvlaci ono dete iz sanca, AV je stvarno isao da vadi dete iz snega. Hajde molim te razmisli tko je tu ozbiljniji, neko ko nastupa kao AV i stavlja drzavne resurse, zivot nekog deteta i drzavnu televiziju u sluzbu licne promocije na nivou supermena ili neko ko od tog pravi zajebanciju. Da ne nabrajam dalje...
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 16:16 ] @
Citat:
djoka_l:
Kakve veze ima Beli, kada je Tomislav Nikolić dokazao da Srbija može i bez preCednika...

Kako nema!?To sto je grobar na celu drzave da paradira jer usnati sve drzi u rukama.Ni jedan zakon bez potpisa

predsenika ne moze da prodje.Sto bi oni zentali ako to mesto i nije bitno?
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 16:18 ] @
Citat:
Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste

Pa jesu li ovo moje reci ili tvoja konstatacija?
[ anon142305 @ 16.03.2017. 16:24 ] @
Citat:
bananaphone:
Izvini jel se tebi pokvario youtube? :D

Citat:
bananaphone:
on se zeza kad izvlaci ono dete iz sanca

Nisam to video.

Citat:
bananaphone:
on covek otvoreno pravi zajebanciju

Citat:
bananaphone:
Stvar je sto je cela njegova zajebancija

Pa ne znam sta da ti kazem, ako je za tebe ozbiljan neko ko pravi zajebanciju, onda ok.

Citat:
bananaphone:
Mi ustvari nismo culi ni jednu ozbiljnu stvar od njega da bi mogli da procenimo koliko je on kao covek ozbiljan ili ne

Pa kako onda znas da je ozbiljniji (od svih ostalih kandidata)??

Stvarno te ovde nisam razumeo.
[ anon142305 @ 16.03.2017. 16:41 ] @
Jos nesto.

Ne znam sta ostali misle, ali meni se nije dopalo ono postupanje prema advokatu iz Novog Sada.

Naime, ako sam dobro pohvatao, advokat (clan neke stranke) je podneo prigovor RIK-u na proglasenje kandidature Belog (na sta je imao zakonsko pravo).
I sta se desilo?
Internet pristalice Belog su pocele da spamuju mail adresu advokata, blokirali su mu Fejsbuk nalog, a bilo je i nekoh pretnji.
Sve ovo je trajalo dok sam Beli na svom profilu nije pozvao na obustavljanje akcije.

Meni ovo dosta lici na ono sto rade SNS-ovi botovi (narocito na YouTube).

E sad, ako je to sto rade botovi SNS-a za osudu (a ja mislim da jeste), onda treba da bude za osudu i ako to radi bilo ko drugi.
Zar ne? Ili cemo da imamo razlicita misljenja za iste stvari, u zavisnosti od toga sta mislimo o konkretnim osobama...?
[ bananaphone @ 16.03.2017. 16:46 ] @
@IUOP_1 - ajde da pokusam da objasnim:

Spasavanje deteta:
---
https://youtu.be/getOmgv5-oU


Kesic - fantastican primer nivoa trenutnog ludila u Srbiji:
---
https://youtu.be/IYsOt6V5K54


Savetnik za Kosovo:
---
https://youtu.be/R1M1Pngd8Yo


Jedna takva bespilotni vazduplohov:
---
https://youtu.be/caQpV_le96w


Koji smer ste zavrsili na master studijama:
---
https://youtu.be/8zUMpax9_4E


http://www.blic.rs/vesti/polit...li-da-poklone-tomovacu/ypq1v3q


Sta je Beli rekao ili uradio neozbiljnije od bilo cega sta je ovde prikazano...
[ 7.scena @ 16.03.2017. 16:50 ] @
Nažalost Srbija je zemlja baba i deda, prosečan glasač je 50+, a oni 60+ su najrevnosniji glasači.
Ta generacijska grupacija koja je najjača glasačka mašina ne poznaje internet kao kanal komunikacije. Njima se može prići samo putem nacionalnih TV kanala i tabloidnih novina, koji su u Srbiji uvek u službi vlasti.

Beli je ideja koja dolazi, njegova najveća vrednost, dostignuće je buđenje iz kliničke smrti cele generacije.

Čovek je objasnio da "Car je go" toliko jako i moćno da tu nema opozicije, zato ga samo ignorišu. Slučajno imam kleginicu iz Mladenovca koja poznaje te momke, kaže mi da su među njima opasni genijalci koji su već uradili konkretne stvari za njih u ML otkada su opozicija u lokalnoj skupštini.

Na kraju, neko u biografiji ima kriminal i krv, a neko:
Young JmC (Beli) - https://www.youtube.com/watch?v=yzai7bocne8
[ anon142305 @ 16.03.2017. 17:05 ] @
@bananaphone

Ovaj... izgleda da izmedju nas postoji terminoloska neuskladjenost.
Ovo sto si ti linkovao, za mene predstavljaju primere gluposti, neznanja, bahatosti, spinovanja... a ne neozbiljnosti, kako ti kazes.

Citat:
7.scena:
Beli je ideja koja dolazi, njegova najveća vrednost, dostignuće je buđenje iz kliničke smrti cele generacije.

Da, tako nesto sam cuo prilikom objasnjavanja zasto mladi podrzavaju Belog.
Ni to mi nije jasno! :D

Mislim, ljudi koji nisu bili rodjeni za vreme Slobe, nisu preziveli ratove i sankcije, a ne pamte ni bombardovanje, oni su vec stigli da se razocaraju u sistem i politicare! Oni su vec upali u, kako kazes, klinicku smrt.
Pa kad pre, majku mu! :)

Citat:
7.scena:
Slučajno imam kleginicu iz Mladenovca koja poznaje te momke, kaže mi da su među njima opasni genijalci koji su već uradili konkretne stvari za njih u ML otkada su opozicija u lokalnoj skupštini.

Nisam cuo za to, ali ako je tako, onda je to za pohvalu.
[ bananaphone @ 16.03.2017. 17:18 ] @
IUOP_1 - terminoloska neuskladjenost - nego sta :D :D :D

Ajde sad da te pitam - da li su ovi politicari iz mojih primera, odraz politicke ozbiljnosti ili narodski receno - sprdnja?
[ anon142305 @ 16.03.2017. 17:27 ] @
Da ne sirimo temu, vec sam iznad napisao kako ih klasifikujem.
[ dule_ns @ 16.03.2017. 17:38 ] @
Citat:
IUOP_1:
Citat:
dule_ns:
Svi mi "znamo" ko su i šta su naši političari, ali ovo je način da se to javno kaže.

Ok, ali sta imas od toga? Glasas za Belog, time se salje poruka policari su lopovi-ovakvi-onakvi... I?
Koliko ja vidim, nakon i ide nista.

Citat:
dule_ns:
i da to dovede do neke promene.

Ne znam, meni se cini da je ovo los nacin, zato sto nema sanse da dovede do promene (pre ce sluziti kao izduvni ventil), al ajd videcemo...

Meni se čini da je dobar način. Izađeš i glasaš za koga hoćeš. Ili ne izađeš.

Ako već misliš da je loš način bilo bi dobro da kažeš koji je dobar ili bolji način, ovako diskutujemo u prazno.
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 17:46 ] @
Ma sprdnja je pocela,inat ima da proradi i vucko ce nas ponovo odradi.

[ anon142305 @ 16.03.2017. 17:48 ] @
Citat:
dule_ns:
Meni se čini da je dobar način. Izađeš i glasaš za koga hoćeš. Ili ne izađeš.

Kako sam ja shvatio, ovde je isla prica da glasanje za Belog (a ne neizlazak na izbore) moze da pokrene neku promenu na bolje.
Meni ta prica ne deluje uverljivo, ali kao sto rekoh, nisam 100% siguran, sacekacemo posle izbora, pa cemo videti.

Citat:
dule_ns:
Ako već misliš da je loš način bilo bi dobro da kažeš koji je dobar ili bolji način, ovako diskutujemo u prazno.

To je vec mnogo komplikovana prica, koja u nekim aspektima nadmasuje moje znanje, a u potpunosti je za neku drugu temu.
Tema je fenomen Belog, tako da dok se drzimo toga, ne mozemo pricati u prazno, zar ne?
[ anon70939 @ 16.03.2017. 17:59 ] @
Kao sto neko vec rekao, ...da, pojava belog je dobra da odvuce trolove sa foruma i "odkojekude" da izadju uopste da glasaju i na taj nacin za neki procenat smanje Vucicevu vecinu. Taj procenat nece biti veliki, jer ipak ima puno vise one populacije koja gleda farmu i kojima AV non stop iskace pred oci i hipnotise ih. Ali bar nesto...
To da ce Beli da uradi nesto za Srbiju, nema bas nekog smisla..
Ali da, meni se svidja njegov lik, jer pokazuje kolika je uopste sprdnja glasanje i politika u drzavi.

Ja sam pre neku godinu otvorio temu da pitam ima li smisla uopste izaci na glasanje, verujem da puno njih ima koji tako razmisljaju, i koji mozda iz zaebancije izadju da glasaju za Belog...

Nego zasto jos nisam dobio listice za glasanje? Je l' dobio neko? Da nije to jos neki vid manipulacije da ljudi u sto manjem broju izadju da glasaju? Cini mi se da sam ranije dobijao listic mesecima unapred.


Taman cemo statisticki znati koliko trolova ima u Srbiji :)

[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 16.03.2017. u 19:22 GMT+1]
[ 7.scena @ 16.03.2017. 19:03 ] @
http://rs.n1info.com/N1-Uzivo
[ payge @ 16.03.2017. 19:47 ] @

Na zapadu nista novo a za istok stare price:

Srdja Popovic: How to topple a dictator
Key Dynamics: Enthusiasm and Humor vs Fear

6:41

https://youtu.be/uo7w3g24DWo?t=401
[ 7.scena @ 16.03.2017. 19:58 ] @
Zli zapad, soroš i srđa su sarmu probo nisi finasirali i obučavali dok su još furali ovu priču kao srednjoškolci, sa ciljem da sarma 7 godina kasnije pobedi vlast koju će postaviti i već je masno finansira taj isti zapad.
Hm, čekaj malo...

[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 20:05 ] @
Nema cekanja ni cudjenja.To ti je bilo i sa cedom,Secas se one parole,prodao se za pejdzer!

Uvek se nadju ciljani kandidati.E sad,pilot program sa ovim bilmezom umesto da vec nesto radi on se dobro glupira.

Ali ruku na srce,ovom narodu to i jeste potrebno.Ko je u javnom sektoru ( cisto zbog kolicine zaposlenih) to je glavna tema za razonodu.

Nahranis ih glupostima,zabavis a posle iznova kak je tesko i smeta im prvi komsija.
[ 7.scena @ 16.03.2017. 20:19 ] @
Ljudima u Srbiji je opasno smućen, sluđen i opran mozak, pa ni osnovni logički principi više ne prolaze, čudi me da i gravitacija kod nas radi kako je Njutn izračunao. Začinite sluđenost sa strahom i tu smo gde smo.

Svako treba da glasa za onoga ko misli da je dobar kandidat, online nabeđivanje je besmisleno.
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 20:27 ] @
A ko je dobar kandidat?!
[ Bradzorf012 @ 16.03.2017. 21:12 ] @
Neko se poziva na starije i penzionere, na one koji su redovni na izborima, ali izgleda da dolazi do smene generacija. Nesreća je u tome što je fenomen Beli simbol bezidejnosti, pogubljenosti, nedostatka političke kulture i vizije(rekao bih i elementarne pristojnosti i mozga). Još jedan u nizu korisnih idiota, još jedan Vučićev bot, bio on toga svestan ili ne, neće promeniti ništa. Zamislite da ste u ringu sa (relativno) opasnim protivnikom. Šta mislite, da li će vaše "duhovite" doskočice tipa: "potplatio si sudiju", "kako ti je ružna faca" i slične nešto promeniti? Naravno da neće, možete samo popiti batine i to je to, a publika se može zabaviti i otići kući vesela, manje ili više. Takve stvari se ne rade na političkoj, već na nekoj drugoj sceni, na primer pozorišnoj ili u medijima, ali i tada sa merom ili granicom. Zato između Belog i Vučića nema neke suštinske razlike, lice i naličje jednog istog novčića. Ko voli da bude manipulisan i predmet sprdnje, pa neka mu, njegov izbor.

Neka je petnaesta stvar što u Srbiji, ovakvoj kakva je, izbori teško da mogu šta da promene, koju god opciju glasači odaberu. Onaj ko ovo ne shvata, taj je u velikoj zabludi, da ne kažem naivan. Sudbina Srbije je u dobroj meri zapečaćena, kako zbog naše sopstvene gluposti, tako i zbog onih koji ovde žare i pale(eu, sad, rusija, kina, nato, unesite sami). Dakle, ne biramo mi vlast, već operativce na terenu koji će morati da igraju kako gazda kaže, da nas usmeravaju tamo gde je taj isti gazda naumio, a to znači samo jedno: jeftina, manuelna radna snaga, mediji u službi korporacija tog istog gazde, gubitak suvereniteta i dostojanstva, rasprodaja državne imovine(srebrnine) u bescenje. Zauzvrat ćemo dobiti šarene laže i stakliće, bombone i kikiriki. Mi smo danas ono što su pre četiri pet vekova bili indijanci, pa će shodno tome i ovakvo stanje potrajati, moja procena, pola veka do jedan vek.
[ Lavlja_Jazbina @ 16.03.2017. 21:28 ] @
Citat:
fenomen Beli simbol bezidejnosti, pogubljenosti, nedostatka političke kulture i vizije


Sa ovim se stvarno ozbiljno slazem.Nekako mi dodje na ovo stanje vini vici.



p.s mada ovu stvar volim da slusam :).
[ stopnarkomaniji @ 16.03.2017. 22:15 ] @
Ne pratim politiku pa nism u toku.
Ali ako je reč o belom odelu...

[ payge @ 16.03.2017. 22:50 ] @
Citat:
Bradzorf012:
Sudbina Srbije je u dobroj meri zapečaćena, kako zbog naše sopstvene gluposti, tako i zbog onih koji ovde žare i pale...


Uvek bilo i ostalo, evo malo svezih vesti od pre pola veka,
nista niste propustili.

https://www.youtube.com/watch?v=OXUoKQmiA0U

Samo je bio drugi vokabular: Nije Tranzicija nego Reforma, ostalo je sve isto: prazni dzepovi, nezaposlenost a iz sokoćala bljuje lekovita magija sa procentima.

Po ko zna koji put sam sleteo u BEG na nekoliko meseci, cenim, vreme je da palim opet,
jos jedan krug do sledece reforme i tesim se kako mi to u odsustvu iscekivanje boljeg ovde kupuje vreme.



[ plus_minus @ 16.03.2017. 23:00 ] @
Beli je kao beba, bio i u rukama zorana đinđića. Njegovi roditelji su inače bili simpatizeri (i vrlo verovatno jesu i dalje), članovi demonokratske žute pošasti i sudeći po slikama koje sam video, bliski prijatelji sa nekadašnjim vođom.

A kako pamćenje nas neke služi i dalje, ova satanistička degenes bljuvotina jeste izašla iz prostorija ili kabineta bote-"excuse and forgive me"-peder4 retardića.

Dakle, imamo belog sina kandidata, cool dečka, čiji su roditelji strasno žuti.

Žuti su osmislili `projekat` SektaNajbolesnijihSatanista te ga pustili u pogon.

Predebeli autor svojih besmislenih knjiga se samo `uepo suožio sa tim`.

Sada treba da se ponovo okupe i da ponovo zaposle i pijano krme (glavni narko-boss, Miljacka, itd.) i uber-sposobnog - ljajića (i sve koje svi vi dobro poznajete) kao sporedne glumce na rts, da budu pri ruci.

Dakle, beli je tu, kao još jedan kec iz rukava, da se nađe, za svaki slučaj, da povampiri sve što treba, ako ovaj bolesni, neuspeli abortus nekim "regularnim čudom" ne produži sebi boravak na omiljenoj mu platnoj listi.

ps: sve što treba da počne velikim, a napisano je malim slovom, namerno je napisano - malim slovom.

------

E, sad na red dolazi ono najbitnije.

Nas su naučili (mene nisu doduše, al' mi takvi brojčano nismo nadmoćniji :/ .. ) da su izbori jedina šansa da se nešto promeni ...

Pa ako pobedi najgora opcija, onda narod može samo da kuka i da se muči naredne četiri godine... jer posle 'ebenye nema kaenye' ..

Ili ne ?

Šta sve narod može da uradi, ukoliko se ne radi o lenčugama i 3.14čketinama na sve strane (a tako je, nažalost, bez obzira što je većina već sve izgubila i nema više čega da se plaši, jer nema više šta da izgubi i čemu da se nada.. ), pre konkursa za "naj-budućeg-lopova-izroda" ?

Italijani imaju odgovor na to.

5. oktobar ili bilo koji oktobar ili bilo koji juli može i treba mnogo češće da se dešava.



Mada, nije zanimljivo ako se kontejner sa đubretom ne založi malo .... no i ovo je nešto.
[ Shadowed @ 16.03.2017. 23:25 ] @
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste

Pa jesu li ovo moje reci ili tvoja konstatacija?

Moja, naravno. Postoji odredjen broj ljudi koji inace (da se Beli nije kandidovao) ne bi uopste glasali. Ne mozes reci da bi oni glasali za nekog drugog da nije njega ako oni u tom slucaju ne bi ni izasli na glasanje. Mislim, mozes reci, ali je to onda kontradikcija :)
[ Otto23 @ 17.03.2017. 01:26 ] @
Mislim da je Beli u velikoj prednosti u odnosu na ostale kandidate... jer on se barem ne folira, da se folira. A to deo naroda zna da prepozna i ceni.


...
Btw. ja ne vidim razliku izmedju zutih, naprednih, socijalista, LDP ekipe i ostalih... ali uopste, svi su zastupnici iste (zapadne) firme... samo su upakovani u razlicitu ambalazu. Jedini koji iskacu iz price su Dveri... a oni realno nemaju sanse.

Tako da ce ova zemlja gotovo definitivno nastaviti bezalternativnim Evropskim putem... i postati pravo pravcato kartonsko naselje, na periferiji evrope... iz koga ce mladi, samo u jos vecem broju, bezati glavom bez obzira... a migranti biti prinudno zadrzavani. Ah da, povremeno ce jos po neko otkinuti deo teritorije, po potrebi. Dok ce EU ekipa, koja god bila, nastaviti nesmetano da uspostavlja apsolutnu korupciju, lopovluk i "rodjacki" sistem vrednosti...
[ Lavlja_Jazbina @ 17.03.2017. 07:07 ] @
Citat:
Shadowed...Moja, naravno. Postoji odredjen broj ljudi koji inace (da se Beli nije kandidovao) ne bi uopste glasali.


Ja mislim da bi bilo obrnuto,onog momenta kada im crkne baterija na daljinskom pa mrdnu zadnjice.Sada se pojavio ovaj smisljeni

bot koji inace mnOOOgo voli da cita tarabice.

Plave oci i jos jase na belom konju.A ovi iz kurira potpaljuju.Ne ve ro vat no.

Citat:
Naime, u proročanstvu stoji da će se među ljudima pojaviti "čovek" na belom konju, sa zvezdom među plavim očima koji će bežeći od neprijatelja okupiti moćnu vojsku, isterati neprijatelja i našu zemlju učiniti većom nego ikada.


Ovo je budali dovoljno da uradi klik u toj kasi od mozga i glasa za ovog buljasa.

[ Braxi @ 17.03.2017. 10:50 ] @
U redu su svi kandidati, niko tu nije posebno ni gresan niti nesto narocito sposoban i taj Beli je OK, dobro je da postoji pripadnik i te njegove generacije koja je jos mlada i optimisticna i misli da je zivot jedan party. Ja to podrzavam, mladost ima vremena i ima prava na zablude.

U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo. A po meni to je sada prioritet svih prioriteta. Sve ostalo vodilo bi samo u nove svadje i nove podele i opet bi izgubili puno vremena.

Istina je da njega mnogi optuzuju recimo nacionalisti da je picousti izdajnik, prozapdni blok da je nacionalista, ALI, zamislite samo da se Vucic obori sada nastao bi haos. Da li bi vam se svidelo da pobedi Seselj mozda ? Ili recimo neki Jankovic koji bi samo ugnjavio Srbiju i naterao gro Vucicevih biraca da se vrati ponovo radikalima i SPS ? Kako vam se to cini.

ja planiram da budem u Srbiji bas pocetkom aprila i ako budem za taj vikend - dacu glas Vucicu. Zacepicu nos i glasacu. Nema druge.
[ član @ 17.03.2017. 11:12 ] @
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! :) kako? na osnovu cega?!
[ Miroslav Jeftić @ 17.03.2017. 11:17 ] @
Citat:
član: Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! kako? na osnovu cega?!


Lupa Braksi k'o otvoren prozor. Kroz normalnu proceduru nećemo ući još minimalno deset godina, osim ako nas ubace preko reda, što teško da ima šanse.
[ ŽIKI @ 17.03.2017. 11:17 ] @
^^
Udarila mu svetla velikoga grada u glavu

Uff dosta ljudi ne kapira sarkazam i zašto ga oni koriste, nije cela priča neozbiljna(hint lokal)
i da imaš najbolji program i odlične ljude oko sebe od ovolikog političkog šuma ti bi ostao neprimećen...
evo u 2 minuta kratko objašneno, ili malo šire 9min




[ Braxi @ 17.03.2017. 11:30 ] @
Citat:
član:
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! :) kako? na osnovu cega?!


jeste , to je sve istina sto ti kazes, ali oko napretka ka EU ta matematika vise ne vazi.

Sada je sasvim jasno da je Nemacka uzela stvar u svoje ruke i bez Nikolica ruskog troll-a na celu Srbije to ce sve ici MNOGO MNOGO brze.

Uostalom ako ne verujete meni, pa vi lepo glasajte za Seselja ili Jankovica. Bas me zanima kako ce onda ici sa poglevljima.
[ letic @ 17.03.2017. 11:43 ] @
cekajte beli je bot, beli je sorosevac, beli je placenik, beli hoce da prevari srbe, beli je poslat od strane zapada, beli je buljas, beli tu zamajava da zaboravimo bitne stvari ?

pa bicu korektan i kulturan, da li ste bre vi vise normalni, koga ebete zdrav mozak, dokle vase silovanje normalnih ?!?

ok vam je da je na vlasti 17 godina kolonijalna uprava, bez sakrivanja vodi nas fransiza postavljena ovde da ispunjava njihove interese, a usput da nas ebe i pljacka kao ovce i koze. ok vam je da predsednik srbije ima falsifikovana akademska dokumenta, ok vam je da vas leci doctor smrt, ok vam je da keramicar vodi srpsku vojsku u ambis, ok vam je da smo sprdnja u EU kada nas predsednik parlamenta MORTADELOM zove predsednika italije, ok vam je da premijer koristi paravojsku da rusi i hapsi po glavnom gradu, ok vam je da su boza, shuta, boki i dinkic popljackali drustvenu imovinu u ime svojih gazda, ok vam je da imate opoziciju koje kao i ove na vlasti placaju stranci, samo oni sa istoka, a na lokalu ta kobajagi opozicija pljacka sitortinju zajdno sa vlastima.

ok vam je da ova drzava pljacka najslabije i najsiromasnije, otima penzije i socijalu koja je najmanja u evropi, a kobajagi za neku dobrobit svih nas... a dugovi samo rastu. ok vam je da super uspesi kao air Serbia, fijat i zelezara ustvari prave 100 miliona evra gubitaka svake godine koje mi placamo.

ok je da 70% mladih nema posao niti ce ga imati. ko ima sansu bezi odavde, ostaju senilne babe i dede.

senilne babe i dede na dan izbora podmladak vlasti ima popisanen u excel tabelama, jer su obisli svaki dom u srbiji, pa ce ih staviti u auto da ih voze na glasacko mesto da glasaju za vlast. da to se tako radi poslednjih 5 godina. drzavne firme ce propitati zaposlene da li su glasali za vlast. u manjim mestima gas ce se kupovati za brasno, sadni material i koncetrat.

ok vam je takva demokratija u srbiji ???


srbi su buntovan narod, iako je sadasnja generacija sredovecnih i matorih ubijena u pojam, dolazi nova koja ce ovom sistemu ebati majku, kao sto to sad rade rumuni. zato se fransiza vlasti i opzicije usrala, jer znaju da iz belog, klinca iz mladenovca, ne stoji zapad i istok, vec KUKA I MOTIKA !

jedina sansa Im je da nas sve oteraju u inostranstvo, i dobro im ide...

[ anon142305 @ 17.03.2017. 11:45 ] @
Citat:
Braxi:
U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Au bre Braxi...

Vidi, posto ne zivis ovde, reci cu ti kako stoje stvari.

Ovakvo urusavanje institucija i pravnog poretka NIKAD nas nece uvesti u EU, makar vlast 5 puta pogasila srpske institucije na Kosovu (a ne samo jednom, kao sad).
[ dejanet @ 17.03.2017. 11:53 ] @
^ Ne moze u EU, zbog bruto nacionalnog dohotka.
A da bi povecao dohodak moras da izaberes vlast koja ce da radi u interesu gradjana, a to ne da evropa i amerika. I tako u krug.
[ JovicaRadic @ 17.03.2017. 12:19 ] @
Beli je postao velika senzacija. Malo je mutan.
[ Miroslav Jeftić @ 17.03.2017. 12:25 ] @
Citat:
Braxi:
Citat:
član:
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! kako? na osnovu cega?!


jeste , to je sve istina sto ti kazes, ali oko napretka ka EU ta matematika vise ne vazi.

Sada je sasvim jasno da je Nemacka uzela stvar u svoje ruke i bez Nikolica ruskog troll-a na celu Srbije to ce sve ici MNOGO MNOGO brze.

Uostalom ako ne verujete meni, pa vi lepo glasajte za Seselja ili Jankovica. Bas me zanima kako ce onda ici sa poglevljima.


U koje ti bajke veruješ. Nikolić se u svoj posao mešao otprilike koliko i Milan Milutinović svojevremeno, verovatno i manje.
[ plus_minus @ 17.03.2017. 13:01 ] @
@braxi

Mnogo je dobro što ne živiš u srbiji, al' isto tako nije dobro što si trenutno ovde i što ćeš da budeš ovde dok traju izbori.. aj' idi nazad u italiju što pre možeš.
[ anon142305 @ 17.03.2017. 13:57 ] @
Pogledao sam sinocni intervju na N1 i jos mi je manje jasno zasto ce neko glasati za njega.
Par opservacija (nisu citati, nego parafraze), u zagradama su moja razmisljanja:

- Izvinio se advokatu iz NS zbog pretnji. (Coveku je dodeljenja policijska pratnja za njega i njegovu porodicu, zbog pretnji od strane botova Belog).
- Rijaliti programi unistavaju zemlju. (Super, samo ih zabrani i resen problem).
- Fali nam kulturni program na TV. (Aaa, a ja mislio da to niko nece da gleda, a u stvari hoce, nego nema gde, nema recimo internet pa da pusti sebi kad god hoce).
- Mi smo sportska nacija (?), a nema sporta na TV. (??)
- Mlade generacije su katastrofa. (On je '91. pa posto je ta generacija, kako rece, slusala pank i rok, oni su dobri, ali ovi '94. i '95 to je uzas).
- Mladi polude, kvrcnu, jer nemaju posla i ne mogu da nadju devojku. (Uf, nezgodno je to).
- Ja nemam plan da kao da sredim drzavu, ali imam cilj. (Super, samo napred).

No, barem smo jednu stvar razjasnili:
Citat:
bananaphone:
za pocetak je obrazovaniji od 99% ucesnika trenutne vladajuce strukture, kontam da moze da izgovori "vazduhuplov" i da nece odneti dva sanduka rakije na poklon saudijskom princu a mozda se i seca diplomskog rada...

Momak studira Singidunum.
[ Miroslav Jeftić @ 17.03.2017. 14:03 ] @
Citat:
IUOP_1:

Momak studira Singidunum.


I? Ako se ne varam, studira na smeru komunikacije i PR, za ovaj praktičan rad u poslednjih godinu dana mogu slobodno da mu daju minimum master diplomu.
[ Braxi @ 17.03.2017. 14:08 ] @
Preletacevic i njegove bebe glasaci su mi super, ali morace da sacekaju da prvo ode stara garda.
[ anon142305 @ 17.03.2017. 14:08 ] @
@Miroslav Jeftić

Naravno, posto ispracamo u penziju jednog predsednika sa masterom sa privatnog fakulteta, ajde da izaberemo i sledeceg predsednika sa istim kvalifikacijama

[Ovu poruku je menjao IUOP_1 dana 17.03.2017. u 15:29 GMT+1]
[ DaliborP @ 17.03.2017. 14:21 ] @
Citat:
IUOP_1:
Pogledao sam sinocni intervju na N1 i jos mi je manje jasno zasto ce neko glasati za njega.

Ne znam zasto ti je to cudno, pa samo njegovo postojanje i popularnost koju dobija ti jasno govore kakva je trenutna politicka ponuda u drzavi i da ljudi nemaju nikakvo poverenje u stranke i ljude koji se smenjuju na vlasti, vec radije biraju satiru kao opciju.

To sto on postoji gledaj vise kao rezultat katastrofalnog stanja politicke scene u Srbiji i nedostatka pristojne opozicije koja bi mogla da se suprostavi vlasti.

[ Braxi @ 17.03.2017. 14:52 ] @


Vucic ce svakako pobediti sa i bez mene a vi Jefticu i IOUP i +- leba vam za koga cete glasati ?

Pa cak sve i da neko pobnedi Vucica kao sto nece, Vucic bi i dalje ostao premijer i tek onda bi zgrabio vlast, a to znaci tri godine minimum konstant svadje na relaciji predsednik-vlada, nova podela u narodu, naravno kraj integracija i tako dok narodu ne do3.14zdi i izglasa proruske stranke i onda pocinje polarna noc u Srbiji.

Vucic je zapravo jedina brana protiv ulaska Rusije u Srbiju i jedina sansa Srbije da ode definitvno ka EU jer jedino on moze da prevede gro nacionalista na evropsku stranu.


[ Branimir Maksimovic @ 17.03.2017. 15:04 ] @
Kad ovo citam ko da je 91 ;( Bitno je izaci na izbore i ne glasati za Vucica, Seselja i Dveri. Za bilo kog drugog je ok. Naprednjacima ne odgovara izlaznost jer na taj nacin Vucic ne dobija u prvom krugu. A u drugom krugu moze da bude tesno ;)
Ali ako u drugom krugu bude Vucic i Seselj jasno je da treba pobeci odavde i od ovog naroda...
[ stopnarkomaniji @ 17.03.2017. 15:06 ] @
Citat:
Braxi:

Vucic je zapravo jedina brana protiv ulaska Rusije u Srbiju i jedina sansa Srbije da ode definitvno ka EU jer jedino on moze da prevede gro nacionalista na evropsku stranu.

Šta ti bi da to napišeš?
Pa on je bacio sidro uz Rusiju.
Nekoliko dana pred glasanje će se to proslaviti s neba, a fanfare će platiti Srbija cca 300 miliona evra.

Citat:
Branimir Maksimovic:

Naprednjacima ne odgovara izlaznost jer na taj nacin Vucic ne dobija u prvom krugu.

Ne pratim detaljno izbore
ali zar za pobedu u prvom krugu nije potrebno 50%+1 glasačkog tela?
[ Braxi @ 17.03.2017. 15:13 ] @
nista ti ne razumes. Moraju ruski avioni da bi ubedio rusofile da je sve OK.
[ plus_minus @ 17.03.2017. 15:16 ] @
Braxi, ti tamo gde živiš, to nije EU. To je Evropska država. Država koja se nalazi na kontinentu koji se zove Evropa.
Isto to je i Srbija. Država koja se nalazi na Evropskom tlu.

To kad naučiš, manje češ da mi ideš na živce i da me teraš da se pitam jesi li uopšte neko ko živi u inostranstvu ili si samo još jedan glupi bot koji konstantno spominje nekakav - put. I zato ti je i napisano da putuješ tamo što pre, pre izbora. Da dirničiš i da radiš šta inače radiš i da uživaš u svojim materijalnim blagodetima ili šta god da te ispunjava i omogućava ti da misliš da niko ne vidi praziluk koji ti mnogo viri iz prkna.

Ako mene pitaš za koga ću da glasam, za Dveri. Boško Obradović. Kao i do sad.
Da se Branko Dragaš kandidovao, dvoumio bih se između njega ili Dveri.
[ Branimir Maksimovic @ 17.03.2017. 15:27 ] @
stopnarkomaniji, ne, 50%+1 od broja izaslih.
[ Braxi @ 17.03.2017. 16:04 ] @
Citat:
plus_minus:


Ako mene pitaš za koga ću da glasam, za Dveri. Boško Obradović. Kao i do sad.
Da se Branko Dragaš kandidovao, dvoumio bih se između njega ili Dveri.


pa Bosko obradovic ti je strani placenik, kao uostalom i vecina dverasa. A Dragas ja ne znam ali taj tip je realno za psihijatriju.
[ plus_minus @ 17.03.2017. 16:23 ] @
Jeste, jeste tako je. Boško je član nato pakta.... 'ajde idi sad da nakarminišeš usnice. Da zaličiš malo na svog gospodara.

-----

Pitanje za sve ostale:

Šta mislite, koliko bi jednom medior programeru bilo potrebno vremena da napiše skriptu koja će biti 3 puta inteligentnija od verzije Braxi ?
[ bananaphone @ 17.03.2017. 16:31 ] @
@IUOP_1 - ti ocigledno ne zelis da shvatis poentu...

Preletacevic je cista sprdnja.

Od pocetka do kraja je sprdnja, i onog trena kad prestane da se sprda - nece ostati mnogo toga. Nema on sta da kaze pametno ni da nas povede u svetlu buducnost, bas je u tome fora. Sve, sve je tacno, i ljudi to vide, ali opet zele da poruce da je i on takav bolji od ostalih kandidata.

Odnosno da su ostali kandidati sprdnja na kvadrat. Niko nije glup da ocekuje bilo sta od Preletacevica.

Sa druge strane cela ova prica gde su krenuli da ga blate, da kreiraju kojekakve teorije zavere oko njega tek govori o supljini onih koji ga se plase.

Ovde ti je sumarizovan deo stanja u Srbiji:

http://www.elitemadzone.org/t495096-2#3746071

I to je pravi razlog zasto ljudi glasaju za Preletacevica...
[ Braxi @ 17.03.2017. 16:57 ] @
Citat:
plus_minus:
Jeste, jeste tako je. Boško je član nato pakta.... 'ajde idi sad da nakarminišeš usnice. Da zaličiš malo na svog gospodara.


nisam rekao da je clan NATO pakta vec sam mislio da je ruski placenik. Kao i uostalom vecina politicara u Srbiji. Placa ih Rusija a to je strana sila.
[ plus_minus @ 17.03.2017. 17:15 ] @
A znači, sad više nije natovac (to je bio jedno vreme), sad je dakle ... ruski tajni agent ... ? Ili radi direktno za Putina i KGB.. ? Jesu li to dakle oni isti što kad odrade jedan `veto` u pravo vreme, narod u Srbiji malo predahne ili su to oni drugi, oni - zli .. što novčano kažnjavaju pedere za svako javno promovisanje njihovih, ličnih, psihološko-bioloških defekta/poremećaja ?

Ko tebe plaća? Pekara .. ili fast food .. ? Domaći GMO kios' ili GMO/inostrani kios' ?

[ Braxi @ 17.03.2017. 17:22 ] @
Dveri i njima slicni se cak i javno hvale da su ruski agenti !
[ plus_minus @ 17.03.2017. 17:26 ] @
Leleeeee!!! Pa šta da radimo sad.. ?!?!

Ajd' ti da prvo odgovoriš na postavljena pitanja... i ne bi ni tebi falilo ama baš ništa da i ti malo naučiš Rusku ćirilicu. Bogatija je od naše. ;)
Ako ti nije jasno zašto da naučiš njihovu ćirilicu, šta da ti kažem. Ubij se.

Al' odgovore na pitanja prvo ..
[ Braxi @ 17.03.2017. 17:29 ] @
malo si proslajfovo ?
[ plus_minus @ 17.03.2017. 17:34 ] @
Ne, nego te smatram za kompletnog - idiota.

I mnogo mi je drago što sam to što jesam, a nisam ono što si ti.