[ DusanSukovic @ 28.03.2017. 06:50 ] @
Jedino ako niste zaboravili 50.000 EUR, pa se sobarica uplasila da ste mafija, da li vam je ikad vracen telefon, kamera, neki punjac? Ja to ne pamtim, a vi? :-D

[ Java Beograd @ 28.03.2017. 07:35 ] @
Niikad ništa nisam zaboravio u hotelskoj sobi.

Uvek pre konačnog napuštanja sobe proverim još jednom. Portebno je manje od 30 sekundi za proveriti onih par fijoka, polica, pogledati ispod kreveta i pretresti posteljinu. 30 sekundi.
[ Shadowed @ 28.03.2017. 08:57 ] @
Ostao mi Kindle. Vratih se posle nekoliko sati, pitao na recepciji, oni proverili da li je nadjen, doneli i dali mi.
[ član @ 28.03.2017. 09:52 ] @
sta te je navelo da otvaras ovakvu temu?
si zaboravio skoro nesto vrednije u hotelu pa nisu hteli da vrate?
[ DusanSukovic @ 28.03.2017. 14:14 ] @
Da. mada nije bogatstvo, video kamera od 200 EUR, sali je iritacija jer znas 100 % da si tu zaboravio, a oni se prave ludi..
[ DusanSukovic @ 28.03.2017. 14:15 ] @
Citat:
Shadowed:
Ostao mi Kindle. Vratih se posle nekoliko sati, pitao na recepciji, oni proverili da li je nadjen, doneli i dali mi.


Gde se nalazi hotel?
[ gilopile @ 28.03.2017. 14:18 ] @
Jbg, sve se svodi na neko postenje sobarice. Moze slobodno da kaze da nije nista nasla kada je pospremala i caos. Posto, verovatno ima kamera po hodnicima, moze vesto da sakrije kad iznosi...Ne mozes da dokazes da si je ostavio u sobi i tu je kraj.
Da je postena, prijavila bi pretpostavljenom, napravio bi se zapisnik i cekala bi te kamera.
[ anon70939 @ 28.03.2017. 14:47 ] @
verovatno ne bi samo cekala, nego i imaju kontakt podatke pa bi i kontaktirali osobu koja je nesto zaboravila.

Pre 2 meseca se desilo ovde u hotelu Kragujevac, da jedna nasa saradnica zaboravila jaknu. Pozvali telefonom i javili.
[ DusanSukovic @ 28.03.2017. 14:49 ] @
Citat:
CoyoteKG: verovatno ne bi samo cekala, nego i imaju kontakt podatke pa bi i kontaktirali osobu koja je nesto zaboravila.

Pre 2 meseca se desilo ovde u hotelu Kragujevac, da jedna nasa saradnica zaboravila jaknu. Pozvali telefonom i javili.



Korektno prema gostu.
[ Shadowed @ 28.03.2017. 15:30 ] @
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
Shadowed:
Ostao mi Kindle. Vratih se posle nekoliko sati, pitao na recepciji, oni proverili da li je nadjen, doneli i dali mi.


Gde se nalazi hotel?


Kornhausstrasse 3, CH-3000 Bern (hotel Allegro Kursaal).
[ DusanSukovic @ 28.03.2017. 16:13 ] @
Pa koliko para, toliko muzike, hotel od 100 EUR za noc, nije isti tretman kao u "Slavija" BGD :-D
[ duca011 @ 11.04.2017. 22:22 ] @
Zaboravio pantalone i mobilni.
Na pola puta do kuce su zaposleni iz hotela zvali naseg organizatora putovanja i obavestili ga sta je i u kojoj sobi pronadjeno.
Organizator puta obavestio mene, ja nazvao hotel kad sam stigao kuci i sutradan mi stigao paket na kucnu adresu.Pantalone opeglane, a telefon u dzepu od pantalona. |Troskovi kurira placeni unapred.
Hotel "Đerdap" Kladovo
Pun pansion daleeeko ispod 100eur, a usluga, ljubaznost i poslovnost na vrhunskom nivou.
[ pajapop @ 11.04.2017. 22:38 ] @
Citat:
duca011: Pantalone opeglane, a telefon u dzepu od pantalona. |Troskovi kurira placeni unapred.
... a usluga, ljubaznost i poslovnost na vrhunskom nivou.


Znaci...znali su da si iz Zemuna
[ DusanSukovic @ 12.04.2017. 12:15 ] @
Citat:
duca011:
Zaboravio pantalone i mobilni.
Na pola puta do kuce su zaposleni iz hotela zvali naseg organizatora putovanja i obavestili ga sta je i u kojoj sobi pronadjeno.
Organizator puta obavestio mene, ja nazvao hotel kad sam stigao kuci i sutradan mi stigao paket na kucnu adresu.Pantalone opeglane, a telefon u dzepu od pantalona. |Troskovi kurira placeni unapred.
Hotel "Đerdap" Kladovo
Pun pansion daleeeko ispod 100eur, a usluga, ljubaznost i poslovnost na vrhunskom nivou.



Brate znaci nije stvar u ceni hotela, nego kakvi su ljudi u njemu, da :-)
[ Shadowed @ 12.04.2017. 12:36 ] @
Citat:
DusanSukovic:
Pa koliko para, toliko muzike, hotel od 100 EUR za noc, nije isti tretman kao u "Slavija" BGD :-D

Zapravo, oko 250CHF ali je placao klijent tako da...
No, kao sto se vidi iz drugih primera, nije u pitanju (samo) cena, vec i karakter ljudi koji tamo rade.
[ ademare @ 12.04.2017. 18:17 ] @
Ima i u Srbiji raznih hotela . Koliko je meni poznato Slavija je Drzavni hotel ?!

Zar stvarno neko ocekuje u drzavnom Hotelu , ljubaznost , usluznost , Osoblje koje ne krade , bez obzira na cenu ?