[ test1234 @ 08.04.2017. 17:41 ] @
Pojavilo se ovo obaveštenje, zna li se nešto:


Rok do sutra !!! Sve što ste ikad objavili postaje javno od sutra. Čak i poruke koje su izbrisane ili fotografije koje nisu bile dopuštene. Ništa ne košta da jednostavno kopiraš i postavis na svoj zid. Kanal 13 Novosti govorio je o promeni Facebooka i pravila o privatnosti.
Ne dajem podatke i slike sa mog profila nijednom entitetu povezanom sa Facebook-om bez dopuštenja za korišćenje mojih slika, informacija, poruka ili postova, iz prošlosti ili budućnosti. Ovom izjavom obaveštavam Facebook da strogo zabranjujem da objavljuje, kopira, distribuira, ili preduzima bilo koju drugu radnju protiv mene koja se temelji na ovom profilu i / ili njegovom sadržaju. Sadržaj ovog profila je privatan i podaci su poverljivi. Povreda privatnosti može biti kažnjena po zakonu (UCC 1-308- 1 1 308-103 i Rimskog statuta).
NAPOMENA: Facebook je sada javna osoba. Svi članovi moraju objaviti ovu izjavu. Ako ne objavite izjavu barem jednom, biće omogućeno korišćenje vaših fotografija, kao i informacija sadržanih u statusu i ažuriranju profila. NE deliti. Kopirati i postaviti na zid !!!
[ anon142305 @ 08.04.2017. 18:04 ] @
Zna se. U pitanju je indikator IT pismenosti :) Ko od tvojih prijatelja okaci ovu glupost na zid, odma' ga brisi, taj nema pojma niocemu! :)

Ajd ozbiljno, posto vec pitas, ovo je obicna izmisljotina i treba je ignorisati. Ako te interesuju pravila privatnosti, imas ih na FB, a prihvatio si ih kad si kreirao nalog.
[ superbaka @ 09.04.2017. 07:54 ] @
https://sh.wikipedia.org/wiki/Lan%C4%8Dano_pismo
[ Nabukodonosor @ 09.04.2017. 14:56 ] @
Verovatno ista ekipa koja salje ono "Viber ce postati platnim". Jedino sto ne kapiram sta imaju od toga.
[ anon115774 @ 10.04.2017. 10:47 ] @
A jel neko kapira one postove na FB gde likovi okace sliku nekog poznatog (Djokovic, Tesla i slicno) i onda napisu "Jel mozemo da skupimo 5000 LAJKA (?!) za tog i tog?".

Koja je poenta toga?
[ anon142305 @ 10.04.2017. 11:07 ] @
Besplatno promovisanje stranice. Sto vise lajkova, serova i komentara, veci broj ljudi ce to videti, raste ric i posledicno broj uclanjenja u grupu.
[ anon115774 @ 10.04.2017. 11:42 ] @
Ok i onda sta se desava kada ima vise ljudi u grupi? Mislim, te grupe nisu komercijalne uglavnom vec iskljucivo kace tako neke slike i slicno... Koja je korist za vlasnika grupe?
[ Shadowed @ 10.04.2017. 12:16 ] @
Da je proda nekom ko ce posle da komercijalizuje. Ili da sami komercijalizuju u nekom trenutku. Ili su dokoni. Zavisi od slucaja do slucaja :)
[ superbaka @ 10.04.2017. 13:08 ] @
pa meni je polovina zenturaca sa fb-a na 'unfollow' zbog raznih gluposti koje seruju, pocev od nagradnih igara za iPhone, preko haljina od 500 dinara pa sve do recepata za kolace i 'ja sam mama, ja sam zena nenadjebiva' i itd statusa... doduse, ima izuzetaka kod onih koje to potiru selfijima sa dobrim sisama
[ anon142305 @ 10.04.2017. 13:34 ] @
Ne zaboravi i serovanja raznih "mudrosti" poznatih ljudi, koje oni nikad nisu izgovorili, kao i proseravanja raznih lajf kouceva!
[ Branimir Maksimovic @ 10.04.2017. 13:41 ] @
Muka mi je od fejsbuka u zadnje vreme, zatrpavaju tu stranicu sa svakakvim djubretom, to mislim na sam fejsbuk.