[ gesaugen @ 13.07.2017. 06:21 ] @
Samsung WW80J3283KW/LE veš mašina mi zna stati s pranjem u pol programa. Ne događa se uvijek. Recimo noćas sam prao sintetiku na 60°C, 1200okr., s uključenim pretpranjem. Koristio sam deterđent u prahu. Za cijelog trajanje programa je pisalo da će biti 2:13h no jutros je stajala na 1:53. Kako ju nisam mogao otvoriti jer je bila i dalje zaključana (kao da se smrzla), prvos a ju morao ugasiti a tek kad je brava popustila sam ju mogao otvoriti i veš u njoj je bio mokar.
Inače perilicu dobro održavam, i koristim alkoholni ocat umjesto omekšivača.

Jel zna što bi mogao biti problem?
[ Branimir Maksimovic @ 13.07.2017. 07:16 ] @
Kod mene se to desava kad se ves neravnomerno rasporedi pa nece da ukljuci centrifugu da se ne bi ostetila.
[ test1234 @ 13.07.2017. 11:17 ] @
Ako nekada zaglavi a nekada normalno završi, na istom programu a ne prijavi grešku, moglo bi biti do hladnih lemova na ploči.
[ gesaugen @ 13.07.2017. 17:08 ] @
Citat:
Branimir Maksimovic:
Kod mene se to desava kad se ves neravnomerno rasporedi pa nece da ukljuci centrifugu da se ne bi ostetila.

pa koji su to štosevi? i kako se to rješava???

Citat:
test1234:
Ako nekada zaglavi a nekada normalno završi, na istom programu a ne prijavi grešku, moglo bi biti do hladnih lemova na ploči.

ako je to problem, pretpostavljam da to ulazi u garanciju? također kako bih mogao znati jel to problem?

inače kad stane, ne ugasi se već samo stoji upaljena ali zamrznuta usred programa

također, kada sam ju ugasio i opet upalio te stavio isti program da opet opere, prošlo je se bez problema.

Sad mi žena veli da se njoj taj problem dešava kad odabere Daily wash i uključi opcije dodatnog ispiranja i intenzivnog pranja. Meni se desilo na sintetici s uključenim dodatnim ispiranjem (krov sam rekao pretpranje, bilo je na dodatnom ispiranju). Inače žena veli da program daily wash traje cca 1:03h a da joj staje oko 43-47 minute...
[ Branimir Maksimovic @ 13.07.2017. 17:20 ] @
Pa ako stavis itison ili nesto teze onda je problem. Gledaj da rasporedis da tezina na bubnju bude ravnomerna, tj da kad pocne da vrti centrifugu ne preteze na jednu stranu. I mi smo isto mislili da je crkla nova ves masina kad ono ;p
[ gesaugen @ 13.07.2017. 17:55 ] @
ali nije li malo prerano za centrifugu jer nam je oboma stalno nakon 20min pranja, dakle daleko je to još od centrifuge, izgleda da nije odradilo niti pranje
[ test1234 @ 13.07.2017. 22:03 ] @
Ako je u garantnom roku, zovite ovlašćenog servisera, sve je u garanciji. Ako nije opet isto.