[ Bradzorf012 @ 14.09.2017. 21:17 ] @
Ono kad...

Gaziš 42-u, misliš da si sve video, prošao, da si upoznao ljude i svet... Kada te iznenadi kao grom iz vedra neba, misliš da si postao neosetljiv, okreneš se i vidiš kako (ne)ljudi gaze ljude, do cilja preko leševa(znam, znam, kliše), daš sve od sebe da sprečiš, a onda shvatiš da si nemoćan. Nešto ti se stegne u grlu, progutaš to i nastaviš dalje. Gledaš druge kako okreću glavu, kako obaraju pogled kao p***e.

Bem ti život, da izvinete...

Ne radi se o mojoj koži, kako bih voleo da mi to pomaže, a ne pomaže nikako. Zaista, bilo bi mi lakše da sam ja taj, mnogo.

Eto, malo mi je lakše, bar sam izbacio to iz sebe ili mislim da jesam.
[ SASA M. @ 14.09.2017. 21:43 ] @
Pau Gasol?
[ gilopile @ 14.09.2017. 22:15 ] @
E moj rodjo, mlad si ti jos. Sto je najgore, nagledacemo se mi jos kojecega, jer je sve otislu u onu stvar. Uvek mislis da nema dalje, a onda se iznenadis i vidis da moze mnnogo gore.
[ zeoN_Rider @ 14.09.2017. 22:27 ] @
Citat:
gilopile: E moj rodjo, mlad si ti jos.


Vala baš, šta Ja da kažem?
[ Living Light @ 14.09.2017. 22:36 ] @
..da čutiš, da baždariš Tjunere i da narihtaš mirnu struju za QUAD405,

Jednom rečju: Da radiš ONO što Najbolje znaš !!!
[ Living Light @ 14.09.2017. 22:37 ] @
..a šta ja da kažem/radim ?

(osim što ću da prodam OSC i kupim ovce)
[ MajorFatal @ 14.09.2017. 23:09 ] @
To je zato što više voliš okupaciju nego da jedeš pljeskavice, a evo u ovoj muzici što ide uz pljeskavice su isto pisali o okretanju glave :)

[ Living Light @ 14.09.2017. 23:15 ] @
Zar je pod okupacijom ZABRANJENO jesti pljeskavice ?

Oo, nemoj,.......još i to njesra !

Dobro je, dok se radi o okupaciji, ...nemo' samo "Oslobodjenje" da dodje, tu nam je KRAJ :)

[ vladd @ 14.09.2017. 23:43 ] @
Citat:
Living Light:
..da čutiš, da baždariš Tjunere i da narihtaš mirnu struju za QUAD405 ,

Jednom rečju: Da radiš ONO što Najbolje znaš !!!



Nema rihtanja mirne struje na 405, pa se moze reci da bas to i radi...zabusava:D
Za opustanje i razumevanje
[ Living Light @ 14.09.2017. 23:47 ] @
komšija, aj se Redefiniši,
Link, Link, Link, NO Answer !
[ gilopile @ 14.09.2017. 23:49 ] @
Citat:
Living Light:
..a šta ja da kažem/radim ?


E umalo ti nisam reko

Salim se ja malo Livingos, bilo jace od mene
[ Living Light @ 14.09.2017. 23:55 ] @
Mani Ti "Umalo",

Kaži mi Uviše !!! ...možda izbegnem raku, od 2-3 kubika,
[ Living Light @ 15.09.2017. 00:25 ] @
Citat:
gilopile: E umalo ti nisam reko

Ebt, gde se prodaje to pivo od 19.2% ?

Vidim da si gi našao...
[ gilopile @ 15.09.2017. 14:38 ] @
Ma jok. Drzim se ja starog dobrog prepeka :) Pivo samo po nekad konzumiram, ima frend u kafani niksicko crno toceno, onako, nije lose ali daleko od dobrog :)
[ pajapop @ 15.09.2017. 16:31 ] @
Citat:
Bradzorf012:

Eto, malo mi je lakše, bar sam izbacio to iz sebe ili mislim da jesam.


Tebi je lakse..a kako je nama??? Sad nas, bar konkretno mene, interesuje sta se to desilo??? Pa, `ajde malo o tome...u kratkim crtama, sta se to desilo???
[ eeestablishment @ 15.09.2017. 18:55 ] @
Citat:
Pa, `ajde malo o tome...u kratkim crtama, sta se to desilo???


poznavajuci ga , tesko da ce to biti bas u kratkim crtama . . .
[ SlobaBgd @ 15.09.2017. 19:32 ] @
[ Bradzorf012 @ 15.09.2017. 20:18 ] @
Gile, žao mi je zbog toga, ali izgleda da si u pravu. Uvek sam bio optimista, nadao se, ali ne vredi. Ova žabokrečina je izgleda neuništiva, a meni je trebalo četiri banke da to shvatim.

Pajo, ne bih o detaljima, zar su oni uopšte bitni? Iz konteksta je jasno da se radi poslu, firmi, radnicima, menadžmentu, radu i radnim odnosima. Napisao sam tepih od posta, sve detaljno, do u sitna crevca, a onda sam obrisao. Zašto, čemu? Ne želim da padnem toliko nisko.
[ Branimir Maksimovic @ 15.09.2017. 21:38 ] @
Dok je sveta i veka, gde god ima firmi bice i podmetanja i abrova. To je u ljudskoj prirodi. Najvise zavisi od menadzmenta, jer oni su ti koji pospesuju takvo ponasanje ;)
[ gilopile @ 15.09.2017. 22:07 ] @
Drug, to ti velim. Pametan si coik, a ti razmisli. Sta da ti neko prica. Vrlo jednostavno, pa da. Jako dobro znas gede zivis, sa kim, sta ces i kako ces.
Nema komlokacije u sustini, sve je vrlo jednostavno.
[ ademare @ 15.09.2017. 23:19 ] @
Svi odgovori postoje , samo cesto tamo gde ih ne ocekujemo .

Ne znamo detalje problema , a to nije ni toliko vazno , evo sta kaze pesnik o tome , tamo gde ga niko ne ocekuje

Lutao sam godinama dok sam shvatio

Da na ovom belom svetu Nema Milosti ...

[ Bradzorf012 @ 15.09.2017. 23:46 ] @
Vidi Branimire, kavge, podmetanja, ogovaranja, sve je to prisutno manje ili više, skoro uvek, skoro svuda. Uglavnom se slažemo, osim za ono o menadžmentu, nisu ni zaposleni cvećke, prepliće se to. Nego, druga je stvar u pitanju. Ovo je ipak malo ozbiljnije. Ne možeš da gaziš po nečijem dostojanstvu, da se ponašaš kao poslednji džiber i misliš da su ti zaposleni veverice. Ne možeš da šutiraš, nisu to krompiri, da gaziš kao bubašvabe, to su ljudi. Ili možda možeš.

Ok, naravno da igra može da bude gruba, ali postoje neke granice i pravila, neki zakoni pisani i nepisani. Prosto me užasava kada vidim tako nešto, pa se zapitam, šta je tim ljudima u glavama, boje li se Boga ili kosmičke pravde? Dobro, to je malo bzvz, ali onako na prvu pomislim, kako mogu drugim ljudima da pogledaju u oči posle svega? Posebna priča su zaposleni. Ako se plašiš da digneš glas, to nije za pohvalu, ali može da se razume. Međutim, ako ti ćutiš danas kada ti ne gori pod nogama, ko će sutra da digne glas kada tvoja koža bude na šiljku?

Ne znam, nisam pametan. Trenutno mi je jedino važno to, da sam se malo smirio posle desetak dana oluje.
[ gilopile @ 16.09.2017. 00:19 ] @
Eee, hamburger ne moram da jedem, ili cu ga jesti ili ne, dok kad te crveni stisnu ili ces da nahebes ili ces da nahebes.`

`Mile iz PKB`- sa trake
[ Branimir Maksimovic @ 16.09.2017. 05:00 ] @
Sta da ti kazem Bradzore, jedan moj kolega koji se specijalizaovao u bankarskoj struci je promenio poznatu banku upravo zbog toga o cemu pricas. Ako uslovi dozvoljavaju, radi manje stresa, uvek je bolje potraziti resenje na drugom radnom mestu.