[ Machiavelli... @ 26.09.2017. 22:36 ] @
Pozdrav,

Pitanje je u naslovu - gde mogu, ako ikako, da nadjem sve dnevnike RTS od recimo 1990 - 1995
Ima li toga bilo gde? Voleo bi' da gledam sramotu RTS-a u to vreme.

[ SlobaBgd @ 26.09.2017. 22:53 ] @
Ali pazi konstrukciju: VOLEO bih da gledam SRAMOTU... Šta, bićeš zadovoljan i ispunjen, dokazaćeš sebi nešto, ako gledaš ta g ovn a?
Samo da primetim, za Dnevnik: u naslovu nema nikakvog pitanja.
[ gilopile @ 26.09.2017. 23:09 ] @
Mislim da to neces nigde naci.
[ član @ 27.09.2017. 06:40 ] @
Citat:
gilopile: Mislim da to neces nigde naci.

mozda u tom slucaju, kao alternativu moze da pogleda dnevnik svakog dana od pola8... manje/vise isti akteri, iste price! :)

nego, sto od 1990? zar taj period 90/91 nije bio jedan od (naj)boljih u kompletnoj istoriji SFRJ? sta je tad bilo sramotno?
[ stopnarkomaniji @ 27.09.2017. 07:17 ] @
Malo si zaboravio 1990-tu.
"Dogadjanja naroda" su se već dogodila. Ušće, Gazimestan...
"Švedska sela" uveliko projektovana.
Džakovima je bio prikupljen i "Zajam za preporod".
Memorandum SANU je već napisan, pročitan, načitan na "javnoj raspravi".
U to doba niko nije smeo da vas bije....

A Murat se na sve to smejao grohotom sa svog turbeta (na Kosovu polju ravnom) posmatrajući šta gutaju magarci,
i možda mišljahu da je za vijek vijekova njegovo
polje gde mu osta utroba.
[ anon142305 @ 27.09.2017. 07:38 ] @
Citat:
Machiavelli...: gde mogu, ako ikako, da nadjem sve dnevnike RTS od recimo 1990 - 1995
Ima li toga bilo gde? Voleo bi' da gledam sramotu RTS-a u to vreme.

Ja bre na YouTube ne mogu neciju sramotu da gledam ni par sekundi, odmah dobijem transfer blama.

A ti bi da gledas 5 godina, to je 1825 dana, a Dnevnik traje oko pola sata, to je, ako se ne varam, preko 900 sati.
I ti kazes da bi potrosio preko 900 sati svog vremena da gledas neciju sramotu?!? Cekaj, imas toliko slobodnog vremena ili se samo zajebavas po forumu?!

Citat:
stopnarkomaniji: Memorandum SANU je već napisan, pročitan, načitan na "javnoj raspravi".

Stvarno? Ja sve mislio da je ukraden, pre nego sto je zavrsen i objavljen? A i to je bio neki drzavni plan, jel tako?
[ stopnarkomaniji @ 27.09.2017. 08:06 ] @
Ne bih rekao da je to bio državni plan.
Jer Srbija zapravo nikad nije ni bila država.
Neki istoričari tvrde da je još pre Kosovskog boja postojala neka vrsta vazalskog odnosa prema Turskoj.
A ono od Kosovskog boja na dalje pogotovo nije država.
Na primer, nedavno je Erdogan obišao Muratovo turbe na Kosovu
a da nije pitao beogradski pašaluk da li sme!

U vreme nastanka famoznog memoranduma
Srbija je de fakto upravljala SFRJ
koristeći dominaciju u broju glasova (1+2+1+1) od 8.

Tada je Srbija bila najbliža da postane država.
Zašto je prokockala tu šansu ostaje otvoreno pitanje.
[ anon142305 @ 27.09.2017. 08:34 ] @
Jedna stvar mi nikad nije bila jasna. Zasto ljudi vole da troluju po forumima? Mislim, jel se osecas lepse, jel postizes neki cilj, jesi klinac koji nista ne zna...